Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Burza u mnie też wczoraj byla i to z gradobiciem. MOJE POSADZONE KWIATKI..satki... przetrwały. Odnalazłam w realu koleżankę z dzieciństwa i młodości :D Co prawda jak na razie telefonicznie - ale radocha była straszliwa. Okazało się,że od 3 lat mieszka w moim wqojewództwie. Zaszyła się na głębokiej wsi.Uciekła z Wrocławia.Jak powiedziała - sama z kotem. W mojej głowie WIELKIE PLANY na spotkanie. Złopię z Wami kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu jak to się mówi,góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze. Pewnie pogaduszek nie będzie końca! Zbieram się na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w Wagoniku. Dziękuje za kawę. Z wielką radością wypiję. Miałam wczoraj bardzo miły wieczór . Rozpoczęliśmy sezon w ... Daglezjowym Dworze ... motto kabaretu ...nie damy się ... właściciel ośrodka postawił lampkę wina . Widzowie to większość znajomych. Wczoraj był pierwszy dzień prawdziwie wiosenny i ciepły. Dzisiaj chłodno i pada. 1 2 3! Już na wiedziała Was burza. Słyszę ,że krążyły po całym kraju.Lubię wiosenny deszcz pobudza wszystko do życia tym bardziej jeżeli jest ciepło. Muszę wystawić głowę na balkon niech mnie pobudzi również:) Miłej prawy w pracy Ci życzę i urozmaiconego odpoczynku przez weekend. LUNKA! Zaplanowałaś odpoczynek przy domowych syzyfach:) jakie będzie ciasto??? na razie też czuję się jak koń po westernie :) ale nie odpuszczę co zaplanowałam zrobić muszę. Miłego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Najmilsze spotkania przypadkowe. Fajnie tym którzy mogą zamieszkać na wsi. Potrzebowałam czasu by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawę i patrzę na deszcz. Pada pionowo, śmiesznie wygląda. Ale pół godziny temu jak walnął piorun, aż światła zgasły...Kaja się schowala. Livio fajnie jest pogadać z dawną koleżanką. 123 życzę Ci pracy bez burzy:) Globus masz dziś co powspominać. Luna co pieczesz? Podrzucam jabłecznik do kawy. Pół blachy zanioslam wczoraj wnukom. Rudka , Papilocik🖐️ Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny7
Upiornie witam i o bielecki proszę. Wszystko sprawdzone, upiorzystki upiornie pozdrowione... więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zbliża się weekend dużymi krokami, O czym tu myśleć nie wiemy sami, Praca pochłania nas wieczorami, Czas odpoczynku już jest przed nami hura , hura:) Witaj MARYLKO! jabłecznik pychotka , dziękuję:) u mnie już po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY co znaczy ta siódemka????? czy aż tylu jest Upiornych??? również bądź pozdrowiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NUMERZE 7 :D Odwiedziłeś nas 1 kwietnia,siódemki nie było. strasznie nie lubię siódemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże jaki głupi
ten upiorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na podwieczorek zapraszam. U mnie sobota ... różnista... pod względem pogody. Ociepliło się , ze słońcem bywa różnie..jest i nie ma:) Nic to, wiosna może chłodna ale jest. W okół robi się pięknie kolorowo. Widziałam bez z dużymi pąkami. Na balkonie również fajnie. Dokupię jeszcze jeden krzew, jaki??? nie wiem jutro pojedziemy do gospodarstwa ogrodniczego , coś wybiorę. Babki zbliża się długi weekend. Co prawda cały czas mam taki a jednak ulegam psychozie i planuję przegotowanie czegoś /nazwijmy to świątecznego/ do zjedzenia. Może ktoś wpadnie na kawę , może my gdzieś pojedziemy , niestety nie na długo:( ale jednak. 1 2 3! może aż tak dużo wolnych dni mieć nie będziesz , wypocząć na pewno się uda. LUNKA! Ty regulujesz sama swoje weekendy:) namawiam Cię na króciutki urlop:) MARYLKO! Może przedszkolaczki zostaną z rodzicami tym samym kilka dni wolnych przed Tobą. Jeśli kręgosłup pozwoli , masz w planie jakiś wyjazd?? LIVIO! Może odwiedzi Cię KRÓLEWICZ??? ale byłoby wesoło. Pół ogrodu do posadzenia miałabyś z głowy:) PAPILOCIKU! Tym razem wybieracie wyjazd w góry czy nad morze???? RUDKA! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jesteś zieloną zielenią co soczystą pachnie wiosną. Jesteś zielonym śpiewem trawy, gałązką radosną. Jesteś niebieskim niebem co lato pogodne zwiastuje. Jesteś błękitem morza co ze mną żegluje. Jesteś niedzielo wszystkich kolorów ozdobą. Dużo przyjemności życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki! Jest mi tak bardzo smutno. Jutro o 7 rano wyjeżdżam,jadę pożegnać się z ojcem!!!! Mam nadzieję,że poczeka na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Tata na pewno poczeka. Kochające osoby czekają. Zdążysz , tylko jedż ostrożnie. Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomot do okna mnie obudził. Wrona, takie ptaszysko wielkie,odkarmione łomocze mi do okna balkonowego. Kracze przy tym jak głupia:) Ma co jeść - suchy hleb podrobiłam. Nabrała go pełne dziobisko,odleciała - po chwili jest z powrotem i znowu bębni i kracze. NIC TYLKO DZIĘKUJE :D Bo nie rozumiem,czy chce czeoś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio może wrona chce towarzystwa albo kawy:) Słońce świeci, Kaja już obleciała ogród. Mnie czeka pisanie planu.Mam zamiar iść jutro do pracy. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pospałam dzisiaj. Siadam z Wami do kawy. LUNKA! JESTEM Z TOBĄ :( Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! wraca normalność ,plan pracy i do pracy:) LIVIO! Wrona myśli o jutrze czy wystarczy jedzenia, to cwane ptaszyska. Zrobiło mi się smutno.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pogoda piękna.Zaniosłam kwiatki na cmentarz do taty i teściów. Teraz gotuję obiad, zrobiłam kawę i mam zamiar iść z nią do ogrodu. Macie ochotę to zapraszam pod jabłonkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI! Wena poszła z ogarami w las. Jutro musi być lepiej. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam zapraszam na kawę. Obudziłam się i znowu poniedziałek, czy u Was też?????? Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj , spałam jak suseł, coraz ciężej mi się wstaje. spokoju w pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 miłej pracy:) Piję kawę i potem też idę. Dwa tygodnie przerwy i jakoś nie mogę się zorganizować... Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 07
Witam wspaniałe Upiorzyce:-) TO JUŻ UPIORNY PONIEDZIAŁEK? Bosze, ale ja upiorny jestem:-( Więc... upiornego dzionka życzę!!! A teraz myk, myk... nawet Upiornego głupota nie ma wytyczonych granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×