Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Papilocik jesteś super pani domu. Goście na pewno dobrze się u Ciebie czują. Globus przeżywasz egzaminy wnuka. Jesteś na bieżąco z nauką... Powodzenia dla Wnuka. Miałam wyjechać na trzy dni z siostrami nad morze, niestety powrót we wtorek. A w poniedziałek mamy otwarte przedszkole i nie dostanę urlopu. Mam zafajdany humor, jak Globus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYSIU! No masz rację , szkoda:( tak właśnie rożnie bywa w zakładach pracy. Niektóre zamykają drzwi na trzy spusty inne nie. Nic to MARYLKO! jeśli zacznie się prawdziwe ciepło musimy powtórzyć spotkanie. OK?????? Teraz chyba wybiorę kierunek SPA:) tak mnie ciągnie w kierunku łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He..he kotlety mielone :) U mie tez jutro są. globus trzmielina - vczy mialaś już ją kiedyś/? Ja mam jej nasiona :D Czy uda mi się te krzewy wychodować???? Z nasion które zakupiłam na allegro,nie wzeszło nic :( Z nasion zakupionych w sklepach - jeszcze nic nie wzeszło.Nie widać nawet sałaty - a już czas.No i coraz mniejsze nadzieje,że wzejdzie cokolwiek. Ostatnio usłyszałam od handlarzy na ryneczku. Nasze nasiona są do d... Kupują holenderskie 30 zł za paczkę. Wszelka radość zabrana przez chorą "cywilizację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu kochana, nie przejmuj się:-) Wpadaj na mielone:-) Z Globusikiem zadbamy o Wszystkich samopoczucie:-) Jak tam Twoje zdrowie? Co słychać u S? Uczy się pilnie? Wiecie co? Ja to z soboty na niedzielę w przejściu do toalety całkiem raniutko,spotkałam się z dziewczyną mojego starszego. Dobrze,że nie wrzasnęłam z zaskoczenia:-D ona do mnie: - Dzień dobry,ja przepraszam,autobus nam uciekł:-) No i co ????? Czasami uciekają,te autobusy:-( Moja mina? Kargul nie upilnował:-D Żartuję,nie jestem hipokrytką,ale nie taka była umowa!!!! Ot,samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123-:Dco tam umowa. Umowy - umowami,a życie sobie. Już dawno śpiewano "Ach.. gdyby nie ta dziura w desce.." wszystko jest prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierałam się do Wielkiego Miasta P.. Przed chwilą odebrałam telefon - to do mnie z w/w Wielkiego Miasta,przyjezdżają dzieci :) M przeżywa.... kawał. Facet spadł z 10-tego piętra. Przeżył?? Przeżywał jak leciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrze,że jeszcze zajrzałam. W SPA wcale nie byłam , przewisiałam na telefonie. Przed snem ucha ucha uchachałam się równo. Była dziura w desce i Kargul o tym nie wiedział:D:D 1 2 3! ale mnie ubawiłaś:) LIVIO! Przygotowuj bramę bo KRÓLEWICZ przyjeżdża. Moja "B" odwiedziła mnie ze swoim Królewiczem. Było fajnie choć jak dla mnie za "cicho":D ale co tam wszystko trzeba przeżyć. LIVIO! Pierwszy raz kupiłam sadzonki trzmieliny. Jedna wpadająca w żółć, druga biało zielona. Sadzonki takie sobie , nie mogę powiedzieć,że małe. Płaciłam po 10 zł.. Widzę,że zaczyna się coś dziać chyba rosną. Z nasion nigdy nic nie hodowałam ,że są nie dobre potwierdzają znajomi , którzy mają działki. LUNKA! ❤️ Dobrej nocy do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki jestem w domu. Mój tato dziś o 13.30 odszedł z tego swiata. Jest mi tak przykro,smutno i jestem załamana. Nie mam już nikogo na tym świecie,zostałam sierotą. Muszę to wszystko poukładać sobie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Lunka serdeczne współczucie... Niestety to tylko słowa. Dobrze , że masz przy sobie kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. LUNKA! BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ. Z czasem oswoisz się i poukładasz myśli. LUNKA nie jesteś sama, jest przy Tobie Z na którego możesz liczyć. Choć daleko ale masz Dzieci i Siostrę. Postaraj się zregenerować siły i psychikę. Jestem z Tobą. Trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie koleżanki.👄 W Stacyjkowie i w realu zachmurzyło się niebo. Zbierajmy siły musimy przegonić chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponownie Upiorny
Upiornie witam was, a w szczególności Lunkę! Upiornosci pogrążyły Cię w smutku z powodu straty ostatniego rodzica. Teraz Cierpisz. Upiornie Cierpisz! I choć to Upiorne to dobrze bo to świadczy o Twoim zaangażowaniu emocjonalnym. O miłości, która pokazuje, że żyjemy dla innych i pragniemy, aby tak było. Więc pomyśl, choć to Upiorne: Czy Twój Tato chciałby Abyś się zamartwiała? Czy chciałby patrzeć na Twoje łzy? A czy Ty Chciałabyś tego dla swoich latorośli? Więc Trwaj w smutku i radości oraz zaglądaj tu do nas! Upiorne dziewczęta zawsze pomogą rozdrobnić smutki:-) Wiem, wiem, łatwo się mówi, a wycierpieć swoje Upiornosci trzeba. ...pisze to z przerwami 40min. ale pisze, aby ośmielić Upiorzyce do wpisu. Albo Tobie coś napiszą, albo mnie do pionu postawią. Czasami lepiej nic nie mówić, odczekać, ale Upiornosci muszą trwać, abyśmy oceniali radość, życie i inne takie głupoty. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA. Aby się stało Gwiazdy by ciemniej było smutek by stale dreptał oczy po prostu by kochać choć z zamkniętymi oczami wiara by czasem nie wierzyć rozpacz by więcej wiedzieć i jeszcze ból by nie myśleć tylko z innymi przetrwać koniec by nigdy nie kończyć czas by utracić bliskich łzy by chodziły parami śmierć aby wszystko się stało pomiędzy światem a nami Ks.Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się oprzeć aby nie wkleić tej zyciowej mądrości Ks.T. UPIORNY - czy to Ty nasz prawdziwy? chyba tak.Poczytaj w skupieniu. Wyznanie Zamykałem wiedzę w szufladkach wymieniałem pajęczaki, stawonogi i kręgowce myliłem na niebie gwiazdę pierwszą z ostatnią nie rozumiejąc kamienia - nazywałem notowałem w zeszycie spostrzeżenia wiedziałem że kiedy przylecą drozdy i żółte pliszki można już spać przy otwartym oknie - że po wilgach i derkaczach przychodzi pierwsza burza że słonka wędruje tylko w nocy a wyżeł ma brwi nad oczami poznawałem głuszca po zielonej piersi zimorodka po zielonych nogach dostrzegłem, że wiewiórka jest od spodu biała że czajki kładą dzioby na ziemi że kwiaty zapylane nocą nie są nigdy ciemne że w maju kwitną rośliny niskie a w czerwcu wysokie mówiono że można szukać prawdopodobieństwa i utracić prawdę że prac doktorskich teraz się nie czyta tylko się je liczy że króla najłatwiej uwieść ale trudno się do niego dopchać że więcej jest dowodów na istnienie Pana Boga niż na istnienie człowieka że piekło to po prostu życie bez sensu czytałem na cmentarzu: "Tu leży Maria Dymek ducha oddała Bogu, ziemi - ciało, jezuitom - domek. Dobrze się stało" Chwytałem się jeszcze teologii za rękę pytałem czy anioł spowiadający byłby do zniesienia dzieliłem grzechy na śmiertelne to znaczy ciche i lekkie - inaczej hałaśliwe podglądałem czystość po obu stronach śniegu wreszcie wzruszyłem ramionami: przecież wszystkie słowa sprawiają że widzi się tylko połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny mykający z
Códowna koleżanko. Choć to Upiorne to szczere z mojej strony i proponuję Tobie zmienić lekarza:-) Wiem, że leczysz się u doktora Etkera, a od przepisanego przez niego proszku do pieczenia nie urośnie Ci ajkju, ani nie poprawi się trawienie mnie:-) Ale to Upiorne. Więc pozdrawiam i życzę trafnego wyboru. A teraz myk, myk... aby się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Upiornie i pokornie dziękuję Livio. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! ...piekło to życie bez sensu ...:( wiesz co mam na myśli :( oj wiesz!! PRAWDZIWY UPIORNY! witaj. to co napisane jest upiorne i piękne. Koleżanki! dla mnie dzień dzisiejszy jest upiorny , aby upiory się nie spotęgowały:( Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Zmęczona ale nareszcie w domu. Pokonałam kolejny upiorny dzień. Na jutro zakładam bezruch w domu , no najwyżej potańczę w kuchni. Miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio wiersz "Wyznanie" znam. Lubię poezję ks.Twardowskiego. Ile rzeczy pięknych nie zauważamy, żyjąc w pośpiechu... Pozdrowienia i miłego wieczoru. Pada deszcz, w ogrodzie robi się zielono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj Ludziska,co ze mna się dzieje. Sił brak.Popracowałam dzisiaj więcej i ot...d...ze mnie. M dostał "zrywu" - krytyka mojej działalności ogrodowej na całej linii. To jest życie bez sensu.!!! Co będzie dalej? Wyżalam się,może będzie mi lepiej? NADZIEJA..TO PORUSZAĆ SIĘ PO MALUTKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Wiersze ks.Twardowskiego...Kiedyś bardzo często sięgałam do jego poezji. Livciu nie poddawaj się!!!!! Rób po swojemu.Chwal uwagi i udawaj Greka:-) Będzie dobrze:-) Trzmielinę obejrzałam sobie na obrazkach.Cudne krzewy.Czy utrzymałabym ją w donicach? Globusiku,jak Ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyszłam powiedzieć dobranoc. Na zakończenie dnia jeszcze parę słów. LIVIO! No właśnie udawaj greka :D i będzie OK. 1 2 3! Ja również trzmielinę posadziłam w donicę. Jest duża i obie sadzonki posadziłam w jedną. Żółtą i zieloną razem. Widziałam u znajomej , rośnie jak szalona w donicy. Ma ją dość długo więc oplotła fajnie kratki na balkonie.Okazuje się ,że ona jest pnąca.Widzę,że po posadzeniu do ziemi poczuła się dobrze , odżyła i zaczyna rosnąć. Dobrej nocy Przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna jestem z Tobą, ściskam Cię za rękę.Przytulam Cię !!!! Bardzo Ci współczuję.Trzymaj się kochana. Bardzo ładnie napisał dziś UPIORNY. Odpocznij,jutro znowu musisz być silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.galeriazdunskawola.pl/podglad-kolekcji/4-8-zasta I jest! I wreszcie jest! :) Oczywiście dzisiaj dopiero były przymiarki, suknia będzie gotowa w połowie maja, jeśli nic nie ulegnie zmianie to zaprezentuje się Wam w niej, ależ się cieszę! Do tego będę miała taki.. hmm.. kapelusik, z lekką koronką opadającą na twarz. Jeszcze tylko w weekend majowy objedziemy gości i już spokoj. Tym miłym akcentem kończę, ściskam Was mocno i mam nadzieje, ze suknia chociaz trochę się Wam podoba. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam, że wypaliłam tak z tą suknią, najpierw napisałam, następnie zaczełam czytac co tu się dzieje, jeszcze raz przepraszam. Jestem z Tobą myślami Lunko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane! Wszystkim bardzo dziękuję! Upiorny kolego mądre twe słowa,dały do myślenia. Jest u mnie brat,dojechał w ostatnim dniu do ojca,żeby się pożegnać! Przed nami wiele spraw do załatwienia,tato chciał być pochowany w Polsce,w związku z tym mamy dużo do załatwienia i tu i w Polsce. Pozdrawiam was i naprawdę dziękuję że jesteście wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×