Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie kochane koleżanki wieczorkiem:-) Upiorny,Ciebie też witam z wielką radością:-) Pozdrawiam Was,za wiele dziś nie napiszę. Globusiku,cieszę się razem z Tobą:-) Wykorzystacie na pewno każdą chwilę!!!na wspólne pogaduchy.Pozdrawiam serdecznie Twojego S. Pa kobietki,do jutra.Wieczór przepiękny, idę z M na lody!!!!! O ile się nie rozmyślił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuUUUuuupiorny
Dobrej nocki, a Ópiory niech będą ze mną. Więc myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie raniutko! Na osiedlu cichutko nawet samochody nie jeżdżą. W domu też cichutko bo nasze Dziecko śpi:) Na wszelki wypadek kawę przygotowałam. ŁÓPJORNY!! lubisz łupiorną kawę??? Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁOWO ŁÓPIÓR - robi się zarażliwe. Upiornie mi fajnie z Wnusiem. Niestety,jest w tym wiele prawdziwej upiorności:( Cuuś się zmieniło, teraz dzieci jakieś inne :D Przy okazji temat rozwinę :D Jak na razie idę się nim cieszyć. Kawa zaliczona w pędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Kawę zaliczam w oczekiwaniu na przebudzenie mojego ....małego...:D Synka. Psia krew tyż jakiś inny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiejsze mądre dziecko, to to, które wczoraj wychowaliśmy. Dzisiejsze wyrozumiałe dziecko, to to, któremu wczoraj przebaczyliśmy. Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jk miło jest pić z Wami kawkę:-) Dobrego dnia!!! Globusiku,niezły żar u Was się dzisiaj zapowiada>Oglądałam mapę pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pochmurno u nas,zazdroszczę wam pogody. Zbieram się do pracy,jutro mamy wolne. Pozdrowionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Koleżanki! Syn już wyjechał do swojego gniazda. Jutro 0 7-mej wylatuje z Berlina. Jak można żyć w takim tempie???:( Zostawiam wszystko , wychodzę do fryzjera , MUSZĘ ZABIĆ CHOLERNIE UPIORNY SMUTEK:( 1 2 3! Już żar za oknem nawet listek nie drgnie. LUNKA! Posyłam Ci słońce. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic dziwnego,że w wagoniku pusto. Upał , kto by chciał jechać pociągiem. Wieczorem najprzyjemniej na spacerze. ...jest takie miejsce na końcu świata .... słowa piosenki Urszuli Sipińskiej. Ja mam bliżej do tego miejsca. Ostrzygłam włosy , wypiłam kawę , rozsiałam myśli do każdej z Was❤️. MARYLKO! jak Ci tam nad morzem. Podobno tylko 9 st. LIVIO! Królewicz w ogrodzie przesadza cebulkę???? LUNKA! czy pokazało się słońce przesłane przeze mnie??? 1 2 3! jutro świętujesz , ja Święto Pracy uczczę pracą w domu. PAPILOCIUKU! pozdrawiam. RUDKA! życzę zdrówka. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku słoneczko wyjrzało i do nas.Dziękuję! Jakoś nie mam weny do pisania. Śpijcie dobrze,spotkamy się jutro na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Boski maj... Postanowione, tak być już musi.. przez cały Maj nic mnie nie wzruszy będę radosne wiersze pisała, nawet gdy w środku będę szlochała.. bo ten jedyny miesiąc raz w roku musi szczęśliwy być.. chociaż ze łzą w oku. Połapię wszystkie barwne motyle by dla pamięci chociaż mieć tyle.. uplotę sobie na głowę wianek, radośnie przywitam każdy poranek, otworzę okna szeroko na świat z zefirkiem będę na " pan brat ", słoneczku wyślę słodkiego całuska niechaj radosna iskierka błyska.. i Wam też radzę, więcej uśmiechu nawet gdy myśli dążą... do smutku Maj szybko minie i wszystkie swe troski zostawmy.. czy świat nie jest boski...? Zapraszam na ..majową ...kawę(_)>🌻 1 2 3!LUNKA! dołączam do Was , będę pracować w domu. Póki co, wypijmy kawę. Dzień zapowiada się mniej upalny , temperatura 13 st. i lekki wiatr. Miłego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendżi
witam dojrzałe panie,przepraszam ,ze się wtrącam,ale z całej kafe chyba tutaj mogę uzyskac rzetelna odpowiedż ,otóz mam takie pytanie,czy ginekolog moze się pomylić w ocenie tego czy dziewczyna jest w ciązy czy raczej coś takiego jest niemozliwe ,dziewczyna okazała nawet takie zaświadczenie od gina ,a pózniej okazało sie ,że w ciązy nie jest,jest to mozliwe czy jest to ewidentny wałek ze strony dziewczyny,która w ten sposób wymusza np.ślub? z góry dziękuje za odp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa pomogła, rozbudziła mnie. Zmykam i za robotę się chwytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj ale spałam,o 5 burza mnie obudziła.Zasnęłam jeszcze raz i spałam do teraz. Lecę z piesem,Z pojechał po bułki ,zapraszam na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. Ale mam dzisiaj urwanie głowy:-) Luna,chwila spokoju,chętnie zjem z Wami śniadanko. Pogoda jest przepiękna.Nie ma wielkiego upału,lekki wiaterek. Starszy S pojechał ze swoją paczką na Mazury. Młodszy odsypia osiemnastki:-) Dzisiaj kolejna:-( Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 chłopaki korzystają z prawa młodości. My po malutku wracamy do spraw codziennych. Po południu jedziemy do parku zoologicznego,dawno tam nie byliśmy. Pogodę mamy mieszaną,raz słońce raz chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przed chwilą wróciłam. Opalona i zmęczona od nadmiaru tlenu i lenistwa:D Kaja mnie przywitała, s. jeszcze śpi:) Nie wiem co robił w nocy?! W lodówce pusto... Miłego popołudnia dziewczyny:) Potem poczytam i jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Świetnie , odpoczęłaś naładowałaś akumulatory. Myślałam o Tobie, ponieważ słyszałam,że nad morzem nie było za ciepło. Wiesz MARYLKO kobiety nigdy nie dopuszczają by w lodówce były pustki, a reszta rodziny wiadomo zagląda kiedy jest głodna. Mój dzisiejszy dzień zaowocował sałatką jarzynową. Zapraszam. 1 2 3! Ja też miałam urwanie głowy. Urywałam sobie sama:) Nałożyłam rygor ,że chałupa ma być wysprzątana z małym przestawieniem.Dopięłam swego:) nie czuje zmęczenia więc jeszcze się szarpnę na ufarbowanie włosów. LUNKA! Życzę miłego spędzenia czasu. Po takim spacerze wrócisz dotleniona jak MARYLKA. Miłego wieczorku. hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Dzień był pracowity,ale opłaciło się:-D Marysiu,Globusiku,zapraszam na bekon.Właśnie robię grila na patelni.:-) Marysiu,opowiedz mi coś o morzu.Były fale? Cieplutko??? Och jak Ci zazdroszczę:-) S pewnie nie głodował pod Twoją nieobecność!! Te nasze SSSS -dają sobie świetnie radę bez nas. Wczoraj umówiłam się z młodszym S na obiad o 16. Spóźniłam się 10 min. Wchodzę do domu,zapachy obiadowe :-) Schab był przygotowany,rozmrożony.Rozbił sobie, tak jak go uczyłam,w panierkę,usmażył.Do tego wynalazł frytki w zamrażalce. Surówkę nawet zrobił. Uwierzyłam,jak zobaczyłam:-) On zadowolony,ja też:-) Wpadajcie na huśtawkę:-) , bekon i zimne pifko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Dotleniliśmy się,ugrillowaliśmy mięsko z indyka i odpoczęliśmy. 123 bądż dumna z S,twoja nauka nie poszła w las. Globusiku dałaś sobie w kość,a co będziesz jutro robić? Marylko wróciłaś wypoczęta i dotleniona jodem,pewnie tęsknisz za przedszkolakami. Livciu ,Papilociku a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku!!!!! Jutro rocznica, pierwsza!!!! Jak założyłaś topik:-) Czytałam Was od pierwszych dni. Mój wpis,po paru dniach.Moja przygoda? Raczej moje przeznaczenie!!! Poznałam Wspaniałe Kobietki!!!! Wrażliwe,kochane na każdy dzień mojego życia. Dzięki ,że jesteście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lunka!!! Siedzę tu sobie i wspominam:-) Chłopaki na wybiegu:-) M u ojca. O tej porze insulinę mu podaje,i na gadu z nim. Dzisiaj miałaś wolne,odpoczęłaś odrobinkę? Czy mogę napisać coś do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Tak jutro rok jak się spotkałyśmy. ZAPRASZAM NA SPECJALNĄ KAWĘ. NIE MOGĘ ZASPAĆ. NAD GŁOWĄ STAWIAM KOGUTA:) LUNKA! Jutro odpoczywam w pełni tego słowa znaczeniu. Przygotowuję się na czwartek. Mamy zaproszenie do znajomych na obiad.Może będzie grillowanie:) Wszystkie Panie pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku gratulacje złożę jutro,będzie nasza mała rocznica. 123 pisz,czekam z niecierpliwoscią.Nie pytaj więcej!!! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOCHANE KOLEŻANKI! http://mediaserver01.stockfood.com/wmpreviews/NTA4NjUx/00039127.jpg Dzisiaj rozpoczynamy II ROZDZIAŁ I TOMU powieści pod tytułem "NASZE ŻYCIE KAŻDEGO DNIA" Zapraszam do stołu na SPECJALNĄ KAWĘ osłodzoną kostką PRZYJAŹNI. Bardzo serdecznie dziękujmy Sobie za WYTRWAŁOŚĆ, za radości , za śmiech , za żarty i smutek , za wzajemne wsparcie , , za KAŻDE NAPISANE SŁOWO , za P R Z Y J A Ź N❤️ Ja jestem założycielką topiku ale to ,że dotrwał do pierwszego Jubileuszu to zasługa podzielona na nas wszystkie. Miejmy nadzieję,że ten pierwszy Jubileusz da początek następnym. Wspominając miniony okres bawmy się wspólnie przywołując wspomnienia minionego czasu. DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjaciel jest jak latarnia oświetla sobą nam drogę, poda swą dłon w potrzebie, gdy podnieść się nie mogę Potrafi cię wysłuchać rada wspomóc gdy potrzeba, jest przy tobie zawsze myślą kiedy droga za daleka i swe ciepło sobą daje, wiesz że zawsze gdzieś tam czeka. Lecz by była przyjaźń nasza pełna aż po brzegi dzbana, musi wiedzieć w sercu swoim że wzajemnie jest dawana. ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×