Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Globus dziękuję za kawkę i tak miłe przywitanie. Za Stacyjkowo i za słuchanie:) Wszystkim Koleżankom i Upiornemu dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 nasze dzieci potrafią gotować, mają dobre nauczycielki:) Pytasz o morze? Szum słychać z daleka,woda ciemna, fale wzburzone, ludzi jak mrówek. Nawet odważni się kąpali. Bardziej podobała mi się okolica, gdzie mieszkaliśmy. Gospodarstwo agroturystyczne nad Wisłą Królewiecką. Pływałyśmy kajakiem. Nad rzeką pełno żółtych kwiatów. Szwagier złowił okonie, były z grilla na kolację. Odpoczęłam .Życie bez problemów i pośpiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa dziś smakuje wyjątkowo słodko. DZIĘKUJĘ że jesteście. Globusiku założyłaś ten topik rok temu,dołączyłam stosunkowo nie dawno, ale czuję się tutaj, jak bym była z wami i znała was od zawsze. Nawet Upiorny Kolega widać, lubi tu zaglądać. Miłego dnia i przesyłam wam moc pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wieczorem otwórzmy szampana? Wypijemy zdrowie gospodyni i Stacyjkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niech żyje Stacyjkowo pod Pogodnym Niebem. Zapraszam na tradycyjny obiad , kotlet schabowy z młoda kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję za obiad. Młoda kapusta mniam,podsunęłaś mi pomysł. W sobotę ugotuję. Marylko z tym szampanem dobry pomysł,w końcu jest co świętować. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI! LUNKA ! siadam do stołu , pijemy kawę ..blondi.... i oczywiście SZAMPANA za nasze zdrowie i pomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochana, za nasze zdrowie:-) Piję z Wami szampana. Tak się cieszę,że jesteśmy !!! Kochane jutro mam WOLNY dzień.Pakuję się i jadę jutro z rana do Białowieży. Zabieram mamkę!!! M też jedzie:-|) Moja kochana siostra (cioteczna) nie może się już nas doczekać:-) Ja też cała w skowronkach:-) Nareszcie jedną nogą dalej od domu i od pracy!!! Pozdrawiam Was serdecznie. Marysieńko cieszę się,że miło spędziłaś czas nad morzem.Odpoczęłaś. Luna,napiszę po powrocie. Liwciu, cieszysz jeszcze oczy swoim królewiczem i S? Buziaczki. Papilociku,a gdzie się Ty podziewasz?? Dobrej nocki. To może,jeszcze lampeczkę szampana?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja:-) Kleszcze już atakują?? Jakoś tak boję się tych lasów:-( Mój M to by tam żywot spędził:-) Poznaje śpiew i wygląd każdego ptaszka. Słyszy,jak szpaki się kłócą,widzi jak młode się rodzą, jak żaby gruchają,jak bociany przylatują, jak odlatują,kiedy brzoza kwitnie,jak młodszy S po nocy wraca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki .Śpijcie spokojnie i długo!!! Niech Wam aniołki się przyśnią:-) Tak zawsze mówiłam swoim synkom na dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 jesteś cała w skowronkach:) Odpoczywaj .Dużo słonka i radości. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dla wszystkich stawiam kawę na stoliku w wagoniku. Wy świętujecie a ja do pracy jadę. Miłego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Luna za kawkę, życzę Ci miłej pracy. Stawiam wazon z konwaliami. Są śliczne, pewnie dlatego, że tak krótko kwitną. Mam dziś gościa.Przyjeżdża siostra, wybieramy się na spacer nad Wisłę, może na lody. Chcę jeszcze upiec szarlotkę. Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie PSIAPSIÓŁKI❤️ LUNKA! dziękuję za kawę. Kochane Dziewczyny odpoczywajmy więc wszystkie razem. Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak wiem , że wygrał zespół Jarzębina , Hymn podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Moje chłopaki wyjechały. A ja jestem bardzo bogata.:) DOSTAŁAM LAPTOPA. Jeszcze z niego nie piszę,trwa ładowanie,cudowanie... +muszę poczytać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ PANI LIVIO! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to ,jest jak się ma laptopa :D i tylko do własnej dyspozycji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 zbieramy się na proszony obiad:) podobno piecze się kaczka! Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was prawie wieczorkiem. Ciężki dzień za mną...... Livciu no to wojny o kompa się zakończyły,każde z was wsadzi nos we własny ekran i git majonez. Gotuję gulasz i knedle, surówka z czerwonej kapusty. Która ma ochotę zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dotarłam do domu:) LUNKA! czy mogę prosić ... porcję obiadu zachowaj na jutro....:) Ciężki dzień za Tobą , czuję,że jutro będę miała taki. Rano gonię na bazarek po szczaw. Będzie zupa szczawiowa. Wiosna przypomina o tym przysmaku. Miłego wieczoru hej do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Livio :) Będziesz częściej pisać, no i Twojemu Cieniowi zabraknie powodu do "mruczenia":) Luna tylko Ty jedna pracowałaś dzisiaj. Odpoczywaj kochana. Globus jak kaczka smakowała? Miło spędziłaś dzień? 123 pozdrawiam :) Jutro idę do pracy, pobudka o 5 rano. Oj ciężko będzie wstać po tygodniu laby. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i spieszę z kawą. Kończymy ..labowanie .... czas do pracy. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę z Wami zaliczam. Mój M uznał,że nie musi już na chwilę mnie do kompa - a laptop jeszcze bez antywirusa. Nic - to. Globus - wczoraj narwałam szczawiu.Zupa dzisiaj jednakowa. Ciekawa jestem która będzie smaczniejsza.Zrobimy wymianę.:D Pocz,estujemy dziewczyny - zapewne będzie remis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! witaj. Ty jesteś w lepszej sytuacji już masz szczaw , a ja dopiero wyjdę kupić. Mogę się rozczarować, będzie deszcz , może przepędzić sprzedających. Hej Paniusie dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sobie momenty z moim Wnusiem. Dziecko nadzwyczaj ruchliwe.Najlepsza zabawa to konewka i podlewanie,łopatka i "ciężka praca". Wzięłam Królewicza między zarośnięte trawą malwy. Pracujemy ciężko,usuwamy trawę wokół kwiatka. Noo,sukces..kwiatek wolny. Przesunęłam się i zaczęłam uwalniać następny kwiat. A mój Wnusio, korzysta z tego,że jest bez kontroli i haczką w kwiat.:) Premedytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pisałam rano , a wpisu nie ma ... Cały dzień padało, dzieci w przedszkolu aż 3 :D A bawiliśmy się w sklep , nie mogliśmy wyjść na dwór. Livio przecież wnusio babci pomagał.:) Dziewczyny zaczynają kwitnąć bzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nadzieję że wpis mi nie zniknie jak rano. Zasiadam z kawą i uwaga....... z papierosem. Uległam nałogowi. Dziewczyny szczawiówka dobra sprawa,dawno nie jadłam i chyba jeśc nie będę,bo skąd wezmę szczaw. Z uwielbia,ja również. Na samą myśl ślina mi cieknie. Livciu wnusio taki pracowity ha ha ha.Ważne że zielone było. Marylko ja już bez miałam w wazonie,szkoda że nie możecie zobaczyć pól z rzepakiem,kobietki hektary żółci,aż w oczy razi. Zbieram się na zakupy i zebrać nie mogę. Wygońcie mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Jestem ,wróciłam!! Było cudnie,ale to opiszę innym razem. " Koko Euro Spoko" :-D Jarzębinki- podobają mi się. Uśmiałam się. W ucho wpadło:-) Kobietki, Białowieża cudna,troszkę za cicho jak dla mnie:-) Kończę :-( Burza z piorunami!!!! Tęskniłam za Wami!!!- Wszędzie dobrze,ale... Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×