Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie wieczorem Paniusie. Dzisiaj Dzień Strażaka . Szacunek dla tego zawodu i wszystkich strażaków. Dla wszystkich również najlepsze życzenia. MARYLKO! Rok temu przeżywałyśmy matury! ale to już za nami. U Ciebie padał deszcz??? u mnie nic, tak niedaleko a jaka różnica w pogodzie. Moja Droga ...zabawa w sklep ... jest mi znana bardzo dobrze. Z Wnukami handlowałam samochodami:) ale to już było !!!! jak w piosence. Przerywam pisanie , rozmowa na skype , jak ja to kocham cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to robiliśmy to samo,ja też na skype rozmawiałam i z bratem i z siostrą. 123 fajnie że już jesteś. Zmykam bo jutro muszę raniutko wstać do pracy. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A więc pisze dalej. Dwie cioteczne siostrzyce pokazały się na skype. Nie mogłyśmy zakończyć gadki:) LUNKA! jestem gotowa zrobić szczaw w słoiki i przesłać. Miałam dzisiaj gości z zaskoczenia. Gadu gadu zaczęło się przy kawie po obiedzie, a skończyło po kolacji dlatego zupka została na jutro. Dobrej nocy LUNKA. LIVIO! Tak cuśś czuję ,że temperament Wnusio odziedziczył po Babci:D.Za to, że tak SŁODKO potrafią psocić jeszcze mocniej je kochamy. 1 2 3! Fajnie , że jesteś zadowolona z wyjazdu. Naładowałaś akumulatory. Zielenią nasyciłaś oczy to jest to!!:) MARYLKO! u mnie bzy i kasztany kwitną od kilku dni. Spijcie spokojnie i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przygotowałam kawę,cieplutka dla was stoi na podgrzewaczu. Dziś raniutko zaczynam pracę,chcę być wcześniej w domu. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry LUNKA , LIVIO! Dziękuje , za kawusię. U mnie poranek chłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Dziki Zdziczały Ogród OSZALAŁ. Paprocie -rozrosły się niesamowiecie.Będę musiała się nimi "zająć" Bzy od razu rozwiniete. A trawsko i zielsko niesamowicie wybujało. no i kto ma się tym zająć? Wnusio pojechał,a mnie samej będzie smutno pracować. najbardziej martwię się pracami M.Szczerze mówiąc,ja puściłabym to wszystko na żywioł,nie mam nic przeciwko wysokim zywopłotom szalonym krzewom. No cóż będzie nerwówka. Wiosna nadrabia.Wciągu kilku dni załatwiła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - hej. nie lubię skaypa. Mam wyłączony. Dzisiaj u ciebie szczawiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak dzisiaj mam szczawiową. Jam mam ...bzika ..na punkcie paproci. Tapeta na pulpicie tyż z paproci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam w paprocie.Są przepiękne,takie świeże, tylko dlaczego tak strasznie się rozrastaja. Jesienią sporo porzadkowaliśmy,a one na złość na połowie ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! a gdybyś je zostawiła niech się rozrastają , byłoby pięknie. Czy piszesz już z własnego laptopa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak zwykle kawa z rana , dobra rzecz. Wczorajszy wieczór spędziłam porządkując ogród. Znowu zmarzły mi 4 krzaki róż, zastanawiam się czy wymieniać na nowe? Chyba nie warto... Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MASRYLKO! witaj. chyba masz rację ,że nie warto. U naszych znajomych decyzja zapadła ..koniec z różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dosiadam się do Was.Luna,dzięki za kawkę,ale raniutko dziś wybyłaś. Po wczorajszej burzy, chłodny dziś poranek.Nie było tak strasznie. Dobrze,że deszczyk popadał. Ani kasztany,ani bzy u mnie jeszcze nie zakwitły. Miłego dnia kobietki, jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. U nas wszystko przekwitnie , a u Ciebie będzie pięknie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem juz w domku,mam wochenende. Może tak kawki się napijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! no oczywiście ...nałogowiec ...to ja, pierwsza do kawki. Dookoła się chmurzyło , czekałam na deszcz i nic z tego. Babki wicie co dzisiaj robiłam??? kiełbasę słoikową:) zastanawiacie się cóż to takiego????? 1 kg karkówki+ 1 kg łopatki , zmieliłam doprawiłam sola , pieprzem i czosnkiem, dobrze wyrobiłam i nałożyłam do słoików. Następnie 2 i pół godziny będę gotować na wolnym ogniu. To w zamian kupowanych wędlin. Miłego wieczoru hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Paniusie:-) Witam wieczorkiem. Globusiku, bardzo ciekawy przepis.Skorzystam!! Zbierajcie się tak,jak kto stoi!!! W szlafroczkach, z maseczkami na twarzy,z książką w ręku-pędzimy w paprocie, do Livci!!!! Trzeba poprzecinać co nie co i w końcu odstresować się!!!:-) Ja dzisiaj dostałam kilka suwenirów od Białorusinów:-) Prosto z Wiednia -winko: różowe,czerwone, białe:-) W podzięce za miłą obsługę i"nie liczenie czasu,na czas" :-D Zróbmy wielką majówkę!!! Jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 czemu nie? Spotkajmy się u Livii. Poproszę lampkę różowego wina. Ubierzmy się ciepło, u mnie jest 12 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Nie wiem czy Koleżanki nas słyszą , ja właśnie w szlafroczku zabieram łachy pod pachy i w długą aż dolecę do paproci.Szykuję gniazdo , siadamy , pijemy co się da i ble ble murowane. Jakie to miłe,że ludzie widzą i doceniają Twoje zachowanie wobec nich. Równie dobrze, mogłoby być tak,że ..godzina wybiła zbierasz się do domu nie bacząc na tych którzy przejechali kupę kilometrów i nic by nie załatwili. Tak bardzo często bywa. Do zobaczenia w paprociach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO! U mnie też zimno. Zabieram ze sobą grzańca. Hop hop LIVIO! nie wolno Ci iść spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z sekatorem,ale CO, tu Livciu przecinać? Wszystko wygląda pięknie jak na dziki ogród przystało:-) Marysieńko, otwieram różowe:-) Ciepełko przynoszę,u mnie jest ponad 20 stopni.Chodźcie tu z prawej strony, wiaterku nie ma.:-) No to rozlewamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię kawę i zieloną herbatkę. Będzie nam ciepło:) No i jeszcze jabłecznik. Póki widno, przytniemy paprocie, a potem gadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,znowu literki zaczęły mi szaleć!!! Ale poradziłam sobie:-) W Białowieży było miło:-) M latał po lasach,a ja na gadu ze swoją siostrą:-) Chwile bezcenne. Za krótko,ale powtórka będzie!!! Tyle przytulanek było. Moja mama zrezygnowała z wyjazdu w ostatniej chwili:-( Pilnowała mi domu i swoje porządki wprowadziła:-( Odnajdę po paru dniach rzeczy zagubione:-) TZN. przestawione. No to różowe polewam:-) A Ty Globusiku, grzańca? Może być!!! Livciu, gdzie jesteś?? Zobacz co w paprociach się dzieje:-) Lunka, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 na zdrowie.Wino dobre... W Białowieży nigdy nie byłam ale może kiedyś pojadę odwiedzić żubry:) Mama jak to mama, moja też przestawia po swojemu. Dziś u niej byłam i trafiłam akurat na księdza. Odwiedza ją raz w miesiącu z komunią. Mama potem nie dała księdzu dojść do głosu:) Taka sama jest w stosunku do nas, najpierw najpierw my dzieci musimy Jej wysłuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka częstuję Cię papierosem, chyba , że nie chcesz ,nie namawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żegnam się z wami na dzisiaj. Zmęczona jestem. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście jeszcze? Jak nie , to też mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, jestem:-) Fajkę mogę z Tobą wypalić na dobranoc:-) Takie cieniasy teraz palę,długie i chude. Zawsze od siedemnastej:-) Nigdy wcześniej:-D Piękne te Twoje paprocie Livciu,ale tarzanie się w nich bez Ciebie? Palimy ostatnią fajkę i hejka, do jutra.!!! Luna, odpoczywaj.Jutro wolny dzień.Śpij do 10-tej:-) Tak jak ja w niedzielę.:-) Dobrej nocki wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×