Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam koleżanki. Dziś dostałam kawę i laptopa do łóżka. Z buszuje w kuchni. Zimno 8 st, w kominku pali się ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! kawa smakuje. U mnie też w końcu pochmurno i pada deszcz. Było by fajnie tylko dlaczego robi się tak zimno. U ciebie sprawę załatwia kominek ja wyciągnę elektryczny kaloryfer. LIVIO! Nie wiem czy wiesz ,że paprocie zostały uporządkowane:) działo się to wczoraj wieczorem. Serdecznie pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jakakolwiek moja radość w zyciu :( zawsze musi być jakieś sruuuu. Laptop sobie leży. antywirusa syn przesłał,a mój facio który miał go zainstalować - podobno na długiej majówce. M nie ma już zadnej obiekcji,aby do kompa mnie nie dopuszczać. Przypadkiem - (o le istnieją) dowiedziałam się,że mój sąsiad nie na majówce. Pięknie się zaczęlo. zabrał rodzine do domku nad jeziorem?Domek jego rodziców. Jego rodzice przezornie przez zimę,posypali w domku trutke na szczury. Podobno sprzątnęli. C.2 letna moich mlodych sąsiadów - pojadła sobie ziarenek. w szpitalu od 3-go.nic nie wiem. młodych nie widzę. Moje radości zamienily się w zmartwienie o dziecko. Noo i mój Pedro cuuś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Dziękuję za kawę. Całą noc padało, teraz jest zimno i pochmurno. Śniło mi się, że był czerwiec a ja paliłam w piecu centralnego ogrzewania.Skąd mi się to wzięło? Życzę dobrej niedzieli i lepszej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno i paaada całą noc na moje pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No własnie Dziewczyny zawsze musi być ...sruuuuuu Kicham i czuję się katarowo, na razie nerwy mam na wodzy , ale!!!!!! jak długo!!!! w związku z powyższym ......siedź babo w domu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio lubię Adele. Zresztą piosenki pasują do dzisiejszej pogody. Całe 5 stopni:) Globus kuruj się nalewką Cienia i nie wychodż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) no tak ...baba siedzi w domu:( aspirynka plus herbatka malinowa... rozrywka jak cholera. Nos zapięłam klamrą do bielizny ...spoko ...nie zarażę Was. LIVIO! kocham muzykę , pomaga mi w życiu❤️ MARYLKO! też lubię Adele. U mnie 8 st. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wczoraj podziwiałam pełnię księżyca. Był ogromny. 5 maja 2012 jest jedną z tych dat, na których się koncentruje uwaga sporej grupy użytkowników sieci. I bynajmniej nie chodzi o kolejne oczekiwanie końca świata, ale o najsilniejszą w 2012 roku pełnię Księżyca (tzw. SUPERMOON). W nocy z 5 na 6 maja Księżyc w pełni znajdzie się o około 50 tyś km bliżej Ziemi, niż wynosi jego średni dystans oddzielający go od naszej Planety. Wizualnie będzie on o 14% większy i o ponad 1/3 jaśniejszy, niż zazwyczaj. Dodatkową atrakcją tej nocy 5/6 maja będzie rój Akwarydów - pozostałości po ogonie komety Halleya - który to rój meteorytów zagości na naszym niebie, najintensywniej przed wschodem Słońca 6 maja. Przewidywane "zagęszczenie" to 40 - 60 meteorytów na godzinę, ale oczywiście zależy skąd się to będzie obserwować. Akwarydów należy ich wypatrywać na tle gwiazdozbioru Wodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety aleś
ty mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety aleś
do kogo to napisałaś ? a teraz pierdyknij jakiś wierszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku u nas księżyc nie był widoczny,pełne zachmurzenie. Siedzimy sobie przy kominku i popijamy piffko TYSKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Luna też ogląda księżyc i popija piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paniusie:-) Wiesz co Globusiku, wczorajszej nocy też obserwowałam księżyc. Taka zupełnie nie świadoma, o czy napisałaś. Taki jakiś inny mi się wydał. Niebo było bezchmurne,a księżyc taki piękny:-) Spałam jednym ciągiem :-D Obudziłam się jak koguty piały!!! Livciu:-( Nie zamartwiaj się!!! Za piękną muzyczkę dzięki!!!! Uwielbiam Adele!!! Dobrej nocki koleżanki :-) Luna, trafiłam do Twojego domku wreszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki. dzień przetrwałam. Postanowiłam nie dać się wirusowi. Jeszcze moczenie nóg i do łóżeczka. LUNKA! dzisiejszy wieczór też mamy pochmurny. Obserwacji nie będzie. Podsumowując dzisiejszy dzień narzekać nie mogę.Za oknem deszcz i chłód. Elektryczny kaloryfer dał ciepło w mieszkaniu. Nie ciągnęło mnie na spacer, a wirus grypowy chłodu nie lubi. 1 2 3! sądzę,że wcale nie błądziłaś , LUNKĘ widać z daleka:) MARYLKO! Paliłaś w kominku???? u Ciebie jeszcze chłodniej jak u mnie. LIVIO! Nie wiem czy zauważyłaś ...gniazdo w paprociach... tylko się nie denerwuj to moja sprawka. PAPILOCIKU! Weekend się kończy czuję,że jutro nas odwiedzisz:) Dobrej nocy Koleżanki śpijcie dobrze. DO ZOBACZENIA JUTRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa paruje..uje..uje.. witajcie. Nie ma to jak stary komputer. laptop uruchomiony.Od godziny starałam się do Was dostac:( Nic to - nauczę się.nie chce poruszać się jak ja chcę. Może zamienię się z M ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Livciu za kawkę dziękuję. Złość rzeczy martwych,pomalutku nauczysz się Livciu. Globusiku jak się czujesz? Marylko,123 miłej pracy wam życzę. A gdzie nasz Papilocik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Livio za kawę. A laptop? Przyzwyczaicie się do siebie:) !23 miłych klientów w pracy. Globus zdrówka życzę. Luna może u Ciebie cieplej? Pozdrawiam:) Papilocik, Rudka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!! Chłody przyszły i do mnie:-( Livciu,cierpliwości:-) Literki co i rusz mi się przestawiają:-) Miłego dnia i ciepełka Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Dzięki za kawę. Spokojnie , opanujesz ...nowe okno na świat! Dziewczyny dam radę , gorzej nie jest . Mam dzisiaj wizytę u lekarza pk. Za jednym zamachem załatwię wszystkie choroby:) Na początek dnia potrzebna mi kawa . Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pospacerowałam po balkonie:) hasło na dzisiejszy dzień .... zakładaj kurtę ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadała mi dzisijejszA POgoda do pracy w ogrodzie. Cukinia posiana.Zosytały do posiana ogórki. Dziewczyny,jecie obiadek? U mnie dzisiaj była kasza z gulaszem..mm..mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Mnie też taka pogoda odpowiada. Na słońcu było dość ciepło. Popracowałaś w ogrodzie, ja odsiedziałam w kolejce do ... doffftora:) Dostałam pełną garść recept , kurczę ale kasy na wykupienie nie dali:D Zasiadam do obiadokolacji. Łopatka w sosie własnym , do tego młoda kapusta. Znowu gotowałam. Niestety ziemniaków gotować nie będę zjem z chlebkiem. Po tej że kolacji powtórnie zasiądę do kompa. Tym czasem więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem:-) No to kobietki pyszności u Was!!! U mnie to pomidorowa wczorajsza i mielone. Starszy S rano wrócił z wczasów i do pracy pognał:-) Zadowolony i opalony.Naładowany znaczy się:-) Teraz odsypia:-) Pranie oczywiście mamce zostawił i kupę pytań:-D Globusiku, garść leków powinna zadziałać:-) Dużo zdrówka Ci życzę!!! Jak się czujesz?? Livciu,czekamy na ogórki i cukinię!! U mnie dziś chłodniejszy dzień,ale w sumie może być i taki. Co tam u Ciebie Marysiu? Luna,ciężka praca w pracy dzisiaj była?? Papilociku,opowiadaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Jestem ponownie. Napełniłam żołądek ..... dręczy mnie pytanie po co???? musimy jeść:D Wyobrażam sobie jak opalony jest S. Na wydłużony weekend pogoda była jakby na zamówienie. Labowanie minęło i słońce też chce odpocząć. Ponieważ upałów nie lubię , tak jak dzisiaj dla mnie OK. Drugie pytanie jakie sobie zadaję to ...po co ciągle prac????:D a jutro nie minie mnie ta przyjemność:) na szczęście czuję się lepiej więc dam rade , tak myślę!!!!! MARYLKO! LUNKA! Jak minął dzień???? LIVIO! Najbardziej co lubię robić w ogrodzie to zbierać ogórki. Jak urosną będę Ci służyć pomocą. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×