Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

:D Czytam Was i mam banana na twarzy;) Solka,ja też czekam na śnieg,bo narty biegowe uwielbiam! Kiedyś,tak jak nasza Justysia,często brałam udział w zawodach. Ech dawne czasy,ale jakże fajne!!!:) Globusiku,a nie za wcześnie na wyjścia? Jesteś pewna,że możesz? Choć wiem,jak siedzenie w domu może być przygnębiające:( Uważaj na siebie❤️ Zapomniałabym wspomnieć...Córka zdała wszystkie egzaminy:D W tym...rosyjski. Ja też właśnie przypominam sobie ten piękny język a moja córka i jej narzeczony,byli w szoku jak płynnie czytam w tym języku;) Solka...uczymy się razem,okey? Jedyneczko kochana,jesteś jeszcze młoda laska! Mój mąż to dopiero prawdziwy kaszub,choć nie wygląda;) Ten to dopiero potrafi po kaszubsku... Moja Mama zaś,śpiewała i tańczyła w kaszubskim zespole:) Czasami zabierała mnie ze sobą na występy. Marianko-Kociewie,faktycznie nie daleko,a tak pi razy drzwi? Pozdrowionka dziewuszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo...je be doch zabecia se płeziegnac i zieciec dobry noce:D To je dobry łyćba na pszesłosc:) Tyma co wierzum w Boga... Ostańta z Boga...nad "o" powinnam wstawić kreskę(nie da się) a nad "a" zdziwioną...brew(też się nie da) To tak zwane zmiękczanie,akcent,itd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was w zimowy poranek.Sypie śnieg i jest na minusie. X Zapraszam na świeżo zaparzoną czarną i blondi... X Dziewczyny mamy to sportowców:-) Ime,Sollka, super... Przyznam szczerze,że narty to ja tylko widziałam,ale nie dotykałam:-) Mój sport zimowy to łyżwy... Zabieram się za robotę,pozdrawiam Was wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie .Dzięki za kawę. x Mam zaplanowany krótki spacer. Jak będzie okaże się. x Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dzien I caly tydzien dobry! Zabralam sie w koncu za moja prace I siedze czasem nocami, bo jakos najlepiej mi sie wtedy pisze. Ime, byloby super uczyc sie razem rosyjskiego, to zawsze dopinguje. Sprobujmy poszukac dobrego kursu online ok? Narty lubie, jednak jedzilam dopiero przez dwa sezony I jestem poczatkujaca, ale bardzo to swietny sport na zime. Pochodze z okolic Warszawy. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Sollka,jedyne co na razie znalazłam w necie,za darmo-to strona Rosyjski.pl Może Tobie uda się znaleźć coś więcej bo ja muszę jechać z córką na rozmowę w sprawie pracy:) Pozdrawiam wszystkie serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na popołudniowej herbatce. x Jak powiedziałam tak zrobiłam. Wyszłam! na razie nie czuje się lepiej ani gorzej. Jednak czekam na wizytę kontrolną / w czwartek/ .Sądziłam,że szybciej mnie opuści kaszel:(. x Sollka Dwa sezony na biegówkach to już coś. Masz rację ,że taka jazda to sama przyjemność. Niestety ja nigdy nie próbowałam:( Pozdrawiam , herbatkę zostawiam i twórczej pracy życzę:) x Ime Co ja słyszę narty również nie są Ci obce. Jesteś dziewczyną do wszystkiego!!:) Gratuluję córce zdania egzaminów a Tobie takiej córki. x Jedyneczko Maturę masz za sobą teraz zaliczasz zaliczenia , zdajesz egzaminy ...skąd ja to znam:) Wyobraź sobie ,że wnuk cały ten semestr jest na różnego rodzaju praktykach. Aktualnie jest w Świnoujściu , kończy pod koniec stycznia. NOOOO i czekają egzaminy z tych praktyk.OOO Matko mogę tylko westchnąć. x Marylko jesteś szczęśliwą babcią , masz wnuki w zasięgu ręki. W zasadzie tęsknota za nimi jest nie możliwa. W każdej chwili możecie być u siebie. Wyobrażam sobie jak urosły. x Lunka Jak samopoczucie?? czy już weszłaś na stary czas pracy??? teraz masz chyba więcej czasu dla siebie. x Miłego i spokojnego wieczoru życzę. Do uzdrzeni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,dziękuję❤️ Globusiku,baro fejn Tobie ten kaszebści idze:D W sprawie córki pracy,oddzwonią za tydzień.Kiepsko u nas z pracą,mało jej i chcą doświadczenia.Ciekawe kiedy Córka miała go zdobyć:( Masz rację Globusiku,że jestem do wszystkiego i czasami żałuję,że pokazałam kochanej rodzince swoje umiejętności;) Robię dużo ale nikt mi za to płacić nie chce;) Jedyneczko❤️sollka❤️Marianka❤️Lunka❤️ Mam jeszcze pytanko...czy Wy się znacie również z np. facebooka,nk...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
U mnie po 11 rano. Mam mno spraw do zalatwienia, na szczescie wiekszosc da sie zrobic przez internet. Z drugiej strony takie siedzenie w domu, a w zasadzie w mieszkaniu (co jeszcze gorzej) nie najlepiej na mnie wplywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorową poprą witam się z Wami. Dziewczyny mam dzisiaj ubaw w pracy i zapach męskiej wody kolońskiej??czy cuś takiego:-D Poprosiłam ładnie klienta,żeby mój sprzęt wrócił w takim samym stanie jak mu wydaję tzn: sprawny,czysty...Z tą sprawnością,różnie bywa,ale oczekuję,żeby nie wracał w glinie,oborniku,tynkach.... do różnych prac są wykorzystywane. Młot wrócił wypolerowany,mało tego pan go wyperfumował:-D Myślałam,że sam skropił się pachnidłem,ale długo po jego wyjściu,jeszcze "pachniało" Obwąchałam sprzęt i nadziwić się nie mogę:-) X Ime z dziewczynami jesteśmy na @. Powiem szczerze,że nigdy nie korzystałam z nk,ani z facebooka.Nie lubię,nie chcę i już:-D Sollka,taki nasz los w tych czasach,ciągle coś mamy do zrobienia,ciągle w biegu,ale są też i plusy tej gonitwy:-) Luneczko,Marysiu nie było Was na kawie,co tam?? Globusiku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak m i dobrze Wami ,że znowu przylazłam:) x Sollka również nie czuje się dobrze kiedy siedzę w domu. Ale wiesz mówi się,że nie ma tego złego żeby nie wyszło na dobre. Nie musisz się rano spieszyć:) wstajesz , pijesz kawę siadasz przed kompa i pracujesz. Naturalnie pisze to pół żartem:) x Ime jasne ,że w rodzinie się nie płaci , przecież to . swój człowiek:D Wiesz również nie rozumiem wymogów stawianych przed podjęciem pracy młodym ludziom. Mile widziane osoby młode z ukończonymi studiami i praktyką!! Dla m,nie to pomieszanie z poplątaniem. Dzięki Ci za serduszka , dla Ciebie tez mam ❤️ x Ziecio wszetcim dobrej nocy. x Ime jak jest dzień dobry???? napisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko NOOO NIE!!! ale się uśmiałam:D aż żal tak wyperfumowanego młota używać. Gość z pomysłem. x Ime Ja również nie korzystam z NK .Facebooka również nie akceptuję. Co prawda mam go zainstalowanego ponieważ czasami gram w różne gry. Poza tym nie robię żadnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku dobrze,że jesteś właśnie zaparzyłam herbatkę ,moją ulubioną:melisa z gruszką.Częstuj się. Was też częstuję koleżanki. W między czasie szykuję na jutro menu.Będzie fasolka po bretońsku,namoczyłam Jaśka. Tym razem zrobię na łopatce i boczku,a co :-) Kiełbachę ,może też dodam. Ime jutro rano przywitaj się z nami po kaszubsku:-) Jak brzmi dzień dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Smiesznie z tym mlotem:-). My z mezem wczoraj wieczorem rozegralismy dwie partie bilarda. On jest zdecydowanie lepszy I zwykle przegrywalam. Zwykle tez gramy o cos, Wczoraj jednak wygralam niespodziewnaie obie partie, a maz nie jest z tych co ulatwiaja wygrywanie. No I mam kolacje w mojej ulubionej restauracji pod koniec tygodnia:-) I jeszcze cos, bo wygrana za druga partie to zimowe opony do naszego samochodu (ktorych maz nie uznaje a ja sie boje, ze albo on albo ja sie kiedys zabijemy, bo warunki na drogach sa trudne). Po tych rozgrywkach uznalam, ze rozumiem, co pociaga ludzi w hazardzie. Pol godziny i taki zysk:-). U mnie czas na druga kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sollka u Ciebie czas na drugą kawę , au nas prawie na spanie:D Brawo Sollka niech żyje .... cały babski wyż .../tak śpiewa M.Rodowicz/ Wygrana zawsze cieszy i do tego czeka Cię kolacja!!! Zapewne wiesz ,że w Polsce od jakiegoś czasu bez opon zimowych prawie nikt nie jeździ. Na pewno inaczej jest u Ciebie. Jeśli masz czuć się bezpieczniejsza wierzę,że przekonasz męża i założy takie jak chcesz. Przesyłam pozdrowienia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sollka coraz bardziej mnie zadziwiasz:-) Duch sportowca w Was siedzi:-) Wygrana super!!!Potrenuj troszkę;-) Będziesz mistrzem!!i wszystkie fanty Twoje. Co do opon zimowych zgadzam się z Tobą w 100% Pogoda zmienna jest ,a bezpieczeństwo najważniejsze.Jak tam uporałaś się z robotą?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Przyszedł mrozik, malutki ale zdrowsze powietrze no i świeciło słońce. Czytam , że jeżdzicie na nartach i łyżwach. Fajny sport, nigdy nie próbowałam. Nie było okazji :) Za to zdarza mi się zjeżdżać na sankach, z wnukami:D Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Czuję się tak jakby mnie ktoś potłukł w nocy:-( Zaraz się rozchodzę. Zaparzyłam kawę,zapraszam. Marysiu saki też fajny sport.Oj,zjeżdżało się kiedyś z górki na pazurki:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko bardzo potrzebuje kawy. Dziękuję. U mnie 0 st. i na szczęście bez wiatru. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj jedyneczko jeszcze nie uwierzyłam w siebie... ale jednak czuję sie chyba lepiej. Mam dzień bez planu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. U mnie bez przymrozku, chyba słońce się pokaże. Globusiku wiesz z tym czasem dla mnie to różnie bywa. Jestem taka, że im więcej go mam, tym więcej coś zaplanuję i staram się zawsze plan wykonać. Dzisiaj mam zaplanowane sprzątanie stryszku. W domu już ogarnęłam, zostało mi ugotowanie obiadu. Marylko ja też tylko na sankach jeździłam albo na foliowym worku wypchanym sianem. To były czasy! Pozdrawiam was i miłego dnia wam życzę. Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry dzyń:) x Lunka tak to właśnie jest ,że im więcej czasu tym więcej wynajdujemy syzyfów. Ostatnio się zbuntowałam iiiiii więcej jestem myśliwym niż pracownicą:) x Jedyneczko a i owszem lubię fasolkę.Pozwolę sobie napełnić pojemnik:D x U mnie dzisiejszy dzień prawie bajkowy. Przy temperaturze 2 st. z nieba lecą duże płatki śniegu. Jednak tęsknimy za zimowym krajobrazem. x Marylko przypomniałaś mi zjeżdżanie z górki na sankach. Co za czasy. Po powrocie do domu policzki były czerwone jak buraki , ręce też , buty mokre ale nic się nie liczyło tylko radość:) x Ime , Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Witajcie, u mnie cicho jak makiem zasial. Nie ma wiatru, nie pada snieg. Drzewa nieruchome i krajobraz za oknem wyglada jak makieta. A to zycie przeciez, z krwi i kosci. Tak mi milo bylo, gdy przeczytalam o porzadkowaniu stryszku, i o fasolce. Jakos swojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×