Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Sollka, Jeszcze ciepła ta moja fasolka po bretońsku:-)Częstuj się. We wcześniejszym poście napisałam po bolońsku,pomyliłam się.. Dzień rozpoczyna się u Ciebie,a ja zaraz kończę pracę i jadę do mamki. Dobrego i spokojnego dnia Sollka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Dzień mi dzisiaj minął jak z bicza strzelił. W domu plan wykonałam, w pracy także. Zmęczona jestem.Jeszcze krótko z piesą na siku i idę do SPA. Jedyneczko fasolkę lubię, poczęstuję się jeśli coś zostało. Jak ma się twoja mamka? Globusiku lepiej już się czujesz? Marylko co słychać? Sollka opisujesz krajobraz jakby czas się zatrzymał. Spokojnej nocy, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum Stawiam się po fasolkę z ...wiadrem;) Jedyneczko,no ha ha ha!!!!:D Wyperfumowany młot.Tego jeszcze nie było,jak świat,światem!!! Pomysłowość facetów nie ma granic:) Ja używam facebooka...z racji nacisku moich dzieci;) Wiadomo,mamusia musi być na fali;) Sollka,gratuluję wygranej! Tak trzymaj:D Globusiku,jak tam Twoje oskrzela? Napisz jak się czujesz... Lunka,kiedy pozjeżdżamy razem na worku? Dam znać,jak na Kaszubach spadnie śnieg,siana Ci u nas dostatek;) Tak ostatnio to mi doby brakuje;) Nasi pracownicy robią dach na naszej wiacie i nie mogę patrzeć jak marzną,więc robię im coś ciepłego do jedzenia(5 osób) a potem jeszcze obiad dla rodzinki. I tak dzień zleci,że dopiero co,żegnałam się z pościelą a tu znowu trzeba się z nią witać;) Kusk mie krzyzie błelum dzys,ale itro bądze lepi:) Płezdrewium Waji❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
U mnie ostatnio problem z dotrzymywaniem planow. Ale jakies SPA na wieczor lub joga chociaz by sie przydala. Moze cos wymysle, bo drugi dzien nie wychodze z domu I rzeczywiscie jakos czas mi sie zatrzymal, a ja z nim. dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jestem ze świeżutko zaparzoną kawą i herbatą. Jedyneczko nie mogłam załapać o co chodzi z tym młotem, doczytałam. No rzeczywiście facet pomysłowy, ha ha ha. Ime nie rozszyfrowałam co napisałaś, tylko to zrozumiałam, że jutro będzie lepiej. Pozdrawiam was! Sollka czasem robimy sobie chwile wytchnienia od codzienności i zamykamy się na SPA, to nasze chwile, poza tym nic nie istnieje w danej chwili. Globusiku co dziś porabiasz? Marylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki,Luneczko dzięki za kawę. Witam Was z zimową szatą w tle..... Śniegu po kolana,sypie dalej.Sezon saneczkarski rozpoczęty. Rano cała moje rodzinka wyległa przed dom z łopatami. Zenka nie było:-( Nie spodziewał się chyba zimy!! Teraz delektuję się czarną.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam co piszecie. Ime w sumie cały dzień przy garach spędzasz,dokucza Ci kręgosłup,wcale się nie dziwię,ciągle na nogach... Doktór któregoś dnia był z wizytą u mojego M i powiedział:-Trzeba słuchać co do Ciebie mówią Twoje plecy.... Trele, morele...:-) X Luna moja mamka czuje się dobrze,samotność jej też chyba za bardzo nie doskwiera,ma fajną młodą sąsiadkę z 2-letnią córeczką,trochę dnia spędzają razem:-) X Globusiku śpisz jeszcze?? Marysiu,Sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witum:) x czy koguty utknęły w zaspach??? ZASPAŁAM!!!! wypiłam łyk kawy i lecę. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koguty utknęły w zaspach i drogowcy:-) Śnieg na ulicy na równi z chodnikiem. Cóż za zaskoczenie,żeby tak w styczniu śnieg spadł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jedyneczko,dobrze zrozumiałaś ten kaszubski;) Lunka,jedyneczka Ci wytłumaczy bo całkiem nieźle jej to idzie:) Co do kręgosłupa,to masz rację...Trele,morele;) U nas jak nie było śniegu,tak nie ma:( Jedyneczko,dziękuję za linka❤️👄 Pozdrowionka dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime nie rozpaczaj tak za tym śniegiem:-) Jeszcze się nacieszysz.Ja już po trzecim odśnieżaniu dzisiaj... Ile Ci tego śniegu wysłać;-) U mnie sypie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jedyneczko Śniegu poproszę tyle,żebym mogła w końcu na nartach pobiegać;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie śnieg spadł; jutro wyciągam sanki z piwnicy i zabieram Franka na górki. Mam nadzieje ,że mój krzyż to wytrzyma. Ime jak u mnie pada śnieg to u Ciebie też będzie. A na workach ze słomą zjeżdżałam 6 lat temu. O Matko wszystko mnie bolało. Nie polecam:D Jedynko wczoraj myślałam o fasolce, dawno nie gotowałam. Narobiłaś mi apetytu. Dziś miałam zupę pomidorową na obiad. Sollka tęsknisz za Polską? Pozdrawiam cieplutko. Globus byłaś u pani B.? Jak się czuję? Luna czym więcej człowiek ma czasu, tym więcej pracuje, nie zauważyłaś? Buziaki na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marianko:D Masz rację...zjeżdżanie na worku to zła pozycja dla kręgosłupa;) Ja dzisiaj serwowałam zupę serową z mięsem mielonym i pieczarkami.Kotlety mielone,ziemniaki+surówka.Jutro zrobię indyka z sosem do dziczyzny.Aż mi ślinka cieknie,choć nie przepadam za mięsem;) Kiedyś indyki hodowała moja mamcia,ale zrezygnowała,jak kilka indorów urosło do...20 kg.Ciężko było to to...oskubać ale przede wszystkim-co tu dużo mówić-ukatrupić:( Mamcia ma miękkie serce i nie mogła tego robić,a tata też się wymigiwał od brudnej roboty;) I tak przerzuciliśmy się wszyscy na indyki z Lidla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc, 123 - dzieki za link, wlaczylam kekcje z Masza i - dla mnie sa przydatne, Masza omawia rozne wyrazenia w konteksie sytuacji lub pochodzenia i latwiej jest je zapamietac. Wlasnie teraz slucham:-). . Pije sobie druga kawe z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry witajcie. Jestem z kawą,zapraszam...rogale też są:-) Dzisiaj nie śpię od 4 :-( Panu sąsiadowi zachciało się odśnieżać nocą!!!Zrozumiałabym to jeszcze jakby gdzieś wyjeżdżał... Trudno. Marysiu uważaj na sankach,ale Ci zazdroszczę:-) Sollka cieszę się,że się przydało!! Ime,ale wypasione te Twoje posiłki:-)Zupą serową mnie zaintrygowałaś.Jak będziesz miała wolną chwilkę skrobnij przepis,proszę;-) Luna z tego co czytam,wnioskuję,że nocki masz teraz wolne?? X Globusiku co tam?? Śpisz jeszcze??Kawa gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dzien dobry, a ja sie zasiedzialam (tez z kawa, ale ja moge ja pic o kazdej porze dnia I nocy). U mnie juz druga i pora isc spac. Milego dnia i do zobaczenia w polskie popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Chce mi się w spokoju wypić kawę. Ostatnio spokoju mam za mało. Wczoraj rano zaspałam a później wszędzie byłam spóźniona. Dzisiaj mam wizytę kontrolną u lekarza. Nie mogę się spóźnić!! x U mnie leży sporo śniegu. Trwa taka łagodna zima. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na śniegu x Bielą się pola, oj bielą, Zasnęły krzewy i zioła Pod miękką śniegu pościelą... Biała pustynia dokoła. - x Gdzie była łączka zielona, Gdzie gaj rozkoszny brzozowy, Drzew obnażone ramiona Sterczą spod zaspy śniegowej. x Opadła weselna szata, Zniknęły wiosenne czary, Wiatr gałązkami pomiata, Zgrzytają suche konary. x Tylko świerk zawsze ponury, W tym samym żałobnym stroju, Wśród obumarłej natury Modli się pełen spokoju. x Więc drzewa obdarte z liści Na jego ciemną koron Patrzą się okiem zawiści, Głowami trzęsą zdziwione... x Próżno głowami nie trzęście, Wy nagie, bezlistne gaje! Przemija rozkosz i szczęście, Boleść niezmienną zostaje. x Autor: Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko. Jasne co dwie głowy to nie jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum Jedyneczko,oj dogadzam tej swojej rodzince do dupki;) Chciałaś przepis...proszę bardzo:) Mięso mielone(trochę,zależnie jak ktoś lubi)i drobno pocięte pieczarki,smażymy razem na patelni.W większym garnku gotujemy wodę(ja gotuję zupę na kostce rosołowej,drobiowej)Dodajemy 2 łyżeczki kminku i kilka goździków.Usmażone mięso i pieczarki wrzucamy do wody.Ja dodaję jeszcze ziemniaki,pokrojone w drobną kostkę.Gdy wszystko będzie miękkie,wsypujemy żółty ser,utarty na większych oczkach.Na koniec dodajemy śmietanę,najlepiej 30%,tak z pół szklanki.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o pieprzu.Ja daję dość sporo bo zupa ma być dość pikantna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha ha Jedyneczkoz x a co to tutaj sie wyprawia:D:D ale sie uśmiałam:D x Jestem po kontrolnej wizycie. Podobno jest Ok. Jutro nie ma ...zmiłuj... bierz się leniwa babo do roboty. Tak rozmawiam ze sobą:D. x Ime jaka to jest zupa?? na pewno jest smaczna. Wprowadzę ją do jadłospisu. Ponieważ nie lubię kminku po prostu nie dodam. Ime czy tak tez może być??? x Marylko Stan "B" jest ciągle nie ustabilizowany. Wiesz raz lepiej raz gorzej. x Lunka proszę zawstydź mnie :) może tym sposobem wypędzę z siebie lenia. x Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×