Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej! Ano nici z nart:( Mamy nowego proboszcza bo nasz "stary" w zeszłym roku zmarł:(,a był na prawdę wspaniałym człowiekiem.No i ten nowy ksiądz wprowadził nowe zasady... Globusiku,ja się jutro wybieram do kina,na film "Biegnij chłopcze,biegnij".Uwielbiam filmy o II wojnie światowej.To chyba za sprawą mojej babci(+),która dużo o tym opowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu tak cichoooooo;) Co tam porabiacie? Kolęda była jak nigdy...późno.Nowy ksiądz,to chciał poznać wszystkie rodziny:) Szukałam dzisiaj produktów do salcesonu czarnego(po kaszubsku-blutka).Nie dostałam ozorów,serc i innych różności z blondynki;) Chyba zrobię napad na jakąś ubojnię.Oj ,chodzi za mną ten salceson...mój smak dzieciństwa.Moja Mama robiła najlepsze rzeczy na świecie ze świnki.Najbardziej smakowała mi galareta,zaprawiana w słoiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Oj dziewczyny jakiego ja dziś miałam Powera! Wykorzystałam piekna pogode na mycie okien, firanki wyprane , wyprasowane i zawieszone! Wysprzatałam cały dom, nawet wokół domu pozamiatałam! Obiadek dobry ugotowałam, żeberka w sosie i kasza gryczana. Dopiero teraz skończyłam piec karpatkę. Pranie , podłogi itd. Jutro zapraszam na ciasto. Ime tak piszesz o takich smakowitościach, że aż mi ślina cieknie. Polskie to polskie , smaczne zawsze. Jedyneczko napisz koniecznie jak młody po studniówce. Wnusiowi malutka blizna na pewno zostanie ale najważniejsze że nie bolało. Globusiku uśmiałam się z tego odgruzowywania. Pusio miał fajna zabawę, sutanna też może służyć do zabawy. Sollka mam nadzieję ,ze wszystko jakoś się ułoży! Marylko co u ciebie? Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś była inna sobota. Byłam na pogrzebie , u znajomego. Potem zaproszono mnie na stypę, więc wizytę u mamy przełożyłam na jutro. Na dworze ślisko, bratowa złamała nogę. Pojechałam ją odwiedzić , no i sobota zleciała. Dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
U mnie tez sobota dla domu: zakupy, pranie, sprzatanie - a na kolacje wychodzimy (moja wygrana w bilard:-) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie śpiochy:) dla chętnych niedzielna kawa przygotowana. x Wiatr i - 4 st. nie zachęca do wyjścia. Poświecę czas dla siebie. x Ime byłam na filmie pt. W ukryciu .... dobry , psychologiczny godny obejrzenia. Akcja filmu to lata kończącej się wojny. Poplątane losy ludzi. Ime ale mnie zadziwiłaś. Wyroby wędliniarskie własnej roboty dla mnie są tylko marzeniem. Pamiętam ich smak. Również przygotowywane przez rodziców. Nie potrafię jednak niczego zrobić. A TY???? robisz takie smakowitości. Aż zaczęłam się oblizywać:D. Niestety nie będę próbować robić bo nic mi z tego nie wyjdzie. Pozdrawiam hejka x SOLLKA miałaś miły sobotni wieczór. Po robocie w domu relaks w restauracji ..to jest to!!!! x cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z ostrożności liścik dziele na dwa ... x Lunka a co to się z Tobą dzieje ??skąd takie siły witalne??? :D przyznaj sie:) zażywasz jakiś eliksir :) x Marylko rzeczywiście jest bardzo ślisko. Niby uważam na ulicy ale wystarczy chwila i można się ..wyłożyć. Współczuję bratowej:( x Jedyneczko z tego co słyszę u Cibie zimowo.... może być nawet - 13 st. Brr zimno!!:) x Wszystkim Paniom miłej i ciepłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Cześć Globusiku. U nas tez nieprzyjemnie na dworze, chłodny wiatr i zachmurzone. Kawa smakuje! My już po śniadanku, Z dziś przygotował moja ulubiona pastę rybną. Spacer z piesą tez już zaliczony. Dziś znowu będziemy mieli gości na obiedzie, mam w planie zrobić dziczyznę. Zostałam obdarowana sarniną , a że to duży kawał mięcha to do podziału jak znalazł! Zapraszam na karpatkę dziewczynki! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jak byś zgadła, postanowiłam trochę dodać sobie energii. Piję codziennie ocet jabłkowy. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka! co znaczy ,że pijesz ocet??? czy rozcieńczasz go???? co na to żołądek??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku bez obaw, to ocet ale JABŁKOWY 5 % KWASOWOŚCI i mętny w 100% z jabłek. Pije się go tak, 2 łyżeczki octu na szklankę przegotowanej ostudzonej wody i do tego łyżeczka miodu, wymieszać i wypić. Ocet jabłkowy to samo zdrowie, zawiera dużo witamin. W zeszłym roku tez go piłam i całą zimę jakos nie chorowałam. Poczytaj sobie w necie a naprawdę się zdziwisz. Powinny go unikac osoby z nadkwasowością żołądka. Poza tym obniża cukier, cholesterol i dostarcza wiele mikro i makroelementów naszemu organizmowi. Działa jak miotła w naszych jelitach czyli odtruwająco, nawet oczyszcza nerki. Polecam ,ale nie każdemu ten smak odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuźwa co za topik!!!! :-O "geriatria górą" - powinien się nazywać bo tak mi sie kojarzy 😠 znowu dyskusja o ziółkach, chorobach, wnukach , kościółku, pogodzie i niepogodzie. 😡 czy tylko na tym polega dojrzale życie? nie! jestem na emeryturze i te w/w tematy sa mi obce tzn. nie chwale sie tym bo to normalna kolej rzeczy w wieku "dojrzałym" /chociaż jest to pojęcie względne/ ... a gdzie rozmowy o modzie, wycieczkach, książkach, filmach o sexie ? wracam do rozmów z młodszym pokoleniem :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Lunka,też swojego czasu piłam ocet jabłkowy,tylko właśnie coś mój żołądek go nie polubił:( Ale to super sprawa bo można nawet schudnąć;) Marianko,współczuję bratowej:( Sollka,dobrze się bawiłaś? Globusiku,dobrze wiedzieć o tym filmie;) Przynajmniej kino odwiedzę częściej...;) Co do wędlin,to marzy mi się własna wędzarnia.Moja Mama wędziła w beczce.Może i ja kiedyś spróbuję? Na razie umiem zrobić zylc,pasztetową(liberka) i czarny salceson.Pozdrawiam Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:-) -18 stopni,tak powitał mnie dzień,słoneczny i mroźny. Jestem już po "wybiegu"gotuję obiad. Ocet jabłkowy mam zawsze pod ręką,latem moja mamka robi go w dużych ilościach.Warto się do niego przekonać. Młodzieniec mój jeszcze śpi także nie znam jeszcze wrażeń ze studniówki. Dzisiaj tak ogólnikowo piszę,troszkę się spieszę,mam jeszcze wychodne;-) Miłego popołudnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie:) x Ime otóż to moja mama również wędziła w beczce. Cóż to był za zapach. Jeżeli potrafisz zrobić pasztetowa i salceson to potrafisz zrobić baaaardzo dużo:) x Lunka skała napoju może być smaczny. Czy ocet jabłkowy kupiony w sklepie nadaje się do takiego celu??? x Jedyneczko znaczy się,że Studniówka BYŁA UDANA. Młodzieniec odsypia. - 18 st. to znaczy,że masz prawdziwą zimę. x czekam na "B" , będzie znowu ble ble ..ale sobie rymnęłam. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór U mnie lipa:( Kino nie wypaliło,pogoda jakaś taka...wiatr mocno wieje i przez to mam zawroty głowy:( Aż mnie mdli... Ale jutro będzie lepiej:) Miłej nocy życzę wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą i herbatką z imbirem. -18 stopni i silny wiatr.W domu grzejniku buchają gorącem,ale na ter.16. Nic to nie takie mrozy były:-)Damy radę. Zabieram się za pracę fizyczną na ocieplenie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dzięki za spotkanie i kawę.Nie mogłam wejść na kafeterię. Komputer chodzi fatalnie. x U mnie - 6 i wiatr dość chłodno. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nudne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko masz zimę na całego. U nas +6. Globusiku kupny ocet nadaje się, ja taki właśnie piję. musisz tylko uważać jak chcesz kupić ,żeby to był w 100% jabłkowy 5 lub 6 % kwasowości. Na pewno taki kupisz w sklepie ze zdrową żywnością. Ime , Sollka, Marylko pozdrawiam i miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Globusiku ocet w Rossmannie. Luna to prawda mam prawdziwą zimę.Wyglądam przez okno.Nie widać samochodów,ludzi też.Muszę wyjść do sklepu. Słoneczko świeci za pewne troszkę się ociepli. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Ime jak zdrówko??Lepiej się dzisiaj czujesz? U mnie mróz... b/z... do tego silny wiatr,odczuwalna temp.-30,a może i więcej?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na dworzu -9 , wiatr potęguje zimno. Mam dziś wolne, skorzystałam z okazji i umówiłam się do kosmetyczki. A co tam! Sobie przyjemność trzeba sprawić. Teraz gotuję ogórkową. Pozdrawiam koleżanki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D U mnie też wiatr,nawet wietrzysko:( Jedyneczko,dzięki za troskę👄 Oko mi spuchło.Zawsze jak spada ciśnienie,mam ręce opuchnięte i twarz.Kiedyś dostałam drewkiem przy rąbaniu,właśnie w to oko,mam bliznę,ale od czasu do czasu,puchnie mi to.Nie wiem co jest przyczyną ale nie ładnie to wygląda.Życzę wszystkim ciepełka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu,hej Ime. Marysiu kiedy macie ferie zimowe??Zapowiada Ci się urlop? Ime cóż,współczuję!! życzę dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc! Wczoraj 6 km w sniegu wzdluz rzeki! I wygrana kolacja wczoraj jednak. Ale b. dobra. Na przystawke mialam grzyby zapiekane z seefood. Zamierzam zrobic w domu: do kapeluszy sredniej wielkosc****eczarek nalozony farsz z krabow, malych krewetwk, brokul, na to twardy ser mozzarella, polane maslem i upieczone. Pyszne I efektowne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki wszystkie razem x Co prawda u każdej inna temperatura ale mamy zimę. Niedawno wróciłam do domu. Pracowałam za Zenka:D po szlifowałam troszkę chodniki! x Sollka Fajna miałaś niedzielę. Najpierw spacer , dotlenienie organizmu a wieczorem kolacja. Danie wykwintne i jak piszesz również bardzo smaczne. Tak trzymać Sollka:) x Ime nie byłaś u lekarza z okiem??? no co TY!!! czy spadek ciśnienia może tak wpływać??? proszę nie lekceważ idź choćby dla uspokojenia . Rzeczywiście dzisiaj są wahania ciśnienia .Ja wtedy jestem śpiąca i taka ..rozlazła:D Póki co życzę Ci zdrowia. x Marylko jednym słowem byłaś w SPA:D . Super .... wszystko dla zdrowia i lepszego samopoczucia. x Jedyneczko masz prawdziwą zimę. Ponieważ zapowiadają spadek temperatury i u mnie dzisiaj będę szukać majtali takich do kolan:D gdzieś w szufladzie leżą i czekają na swoją kolej. Mówię Ci zrób to samo:D x Lunka nooooo nie !!! + 6 st. prawdziwa rozpusta o tej porze roku:) Dziękuję , będę chciała kupić taki ocet. x Przede mną jutro uroczystość. Zostałam zaproszona na Dzień Babc**przez przybranych wnuków.:) oczywiście muszę się stawić w przedszkolu na godzinę 11tą. Już dzisiaj przeżywam ...jutro:D x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie koleżanki.Jestem z kawą zapraszam. U mnie bez większych zmian pogodowych.-15 i wieje. Globusiku,jestem w grubych legginsach,grubych skarpetach i trzy odzienia górne:-) Mam zamiar spędzić ten dzień aktywnie;-) X Sollka,czyli biegówki poniosły Cię brzegiem rzeki:-) Wspaniale!! Tak trzymaj!! Imme Globusik ma rację!!Byłaś z tym okiem u dohtorów?? Luneczka,taka pogoda zimą to rozpusta:-( Marysiu przyjemnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry dzień:) Jedyneczko dzięki za kawę. U mnie -7 i wiatr. x Wszystkim babciom życzę szczęśliwości i zdrowia. x Czekaja mnie zakupy. Przygotowuje się duchowo. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×