Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień doby. Brr jak czytam o zimie, to aż mnie trzęsie na samą myśl! U nas jak na razie nici z zimy i niech by tak zostało. Wczoraj miałam awarię auta, Z musiał przyjechać do mnie do pracy i podłączyć klemy do akumulatora. Do domu dojechaliśmy bez problemu. Musimy nowy akumulator zakupić. Jedyneczko jaki kolor wybierzesz? Kopytka były u mnie w poniedziałek. Marylko jabłecznik pycha, może babkę piaskową dziś upiekę. Zobaczę czy mam wszystkie produkty. Globusiku trzymam kciuki żeby nie było awarii. Ime fajna masz pasję. Sollka śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic mi nie pozostało tylko przywitać się wesoło :) ..dzień dobry. Jedyneczko u mnie - 17 , potrzebuję gorącego napoju oczywiście kawy. Jak wyszedł kolor i fryzurka??? x Sollka wpadaj do nas o każdej porze dnia i nocy:) co mamy tym częstujemy. ..czym chata bogata tym rada:) kawa , herbata jest zawsze:) do tego nasza koleżanka 1 2 3 zaopatruje nas w świeże pieczywko. x Ime hobby bardzo przyjemne. Moja wyobraźnia zadziałała i wyobraziłam sobie jak można się odizolować od wszystkiego a widzieć tylko otaczające nas piękno. Powodzenia w dniu dzisiejszym. I znowu zadziałała wyobraźnia i już czuję jak jest zimno tym bardziej na lodzie:) Ubierz się ciepło:) x Marylko , Lunka x Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka:) proszę o ciut ciepła. Az takich mrozów nie znoszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
przepraszam nie wyszło a szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. Wróciłam ze spaceru:-) Żartowałam;-) Podwoziłam m na plac tam w garażu ma swój samochód.Luna z akumulatorem miałam już dwie przygody chociaż jest całkiem nowy. Co do mojej fryzury?? no cóż, po prostu ludzie mnie nie poznają:-) Miedź z blondami i ścięcia asymetryczne,krótka fryzura,duża zmiana!! Jestem zadowolona. Globusiku wczoraj na dobranoc chciałam przesłać coś ...niestety nie dało się !! wszystko spam. Imme masz cudowną pasję!! marzę o takiej samej.Obiecuję sobie.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ależ bardzo proszę, popycham do was ciepełko! Jedyneczko ślicznie wyglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jestem ubrana na niedźwiadka;) Właśnie wyruszam na połów ryb i ...zdjęć. Do uzdrzeni!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime. Udanych połowów Dziękuję Luna;-) Jeszcze godzina pracy.Już nie wiem co pić i w co się odziać,żeby nie marznąć!! Po pracy zabieram się za generalne,na rozgrzewkę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Powodzenia , na drogę macham Ci ręką x Jedyneczko super , super fryzurka:) x Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyneczko ja już po Syzyfach! Poszalałam dziś znowu. Ostatnia pralka lata. Jeszcze zakupy i babka. Może wpadniecie na kawę! Ime napisz koniecznie co złowiłaś. Globusiku co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka poproszę duży kawał babki :) jestem dzisiaj strasznie na NIEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtajam...brrrrrrrrrrrr:O Okonie i płocie złowiliśmy:) Ale zimno jak jasna ch...a;) Rąk nie czułam,aparat wariował na mrozie,ale zdjęcia mam:) Wkleiłam 2 na fb;) Globusiku,czemu jesteś dzisiaj na NIEEEEEE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Byłam dziś tylko po zakupy. Mróz skrzypi pod nogami i skrzy się w słońcu. Fajna pogoda na kulig i herbatkę z "duchem." Wpadła na kawę córka z dziećmi i jabłecznik zjedzony:) Ime na samą myśl ,że łowiłaś na lodzie, robi mi się zimno.A ty pewnie to lubisz? Jedynko nic kobiecie nie poprawia humoru jak nowa fryzura. Ładnie wyglądasz. Globus co się dzieje?Mróz czy brak słońca? Luna babka piaskowa też smakuje do kawy. Ostatnio mam stale ochotę na słodkie, przytyłam od jesieni 4 kg, czas ograniczyć słodycze. Sollka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
No i znow po polnocy u mnie. Uspilam meza:-) a sama jeszcze wrocilam popisac troche. Maz jezdzi co tydzien na dwa dni do innego miasta. Na najblizszy jego wyjazd juz przygotowalam - paznokcie, kosmetyczka, moze masaz. No i spotkania zawodowe. Nie kupil jeszcze opon zimowych, chociaz je wygralam (pamietacie?) i martwie sie, bo warunki drogowe fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w niedzielny śnieżny poranek.Gorące napoje , kawa , herbata i grog to nic ,że rano. Na rozgrzanie i energię będzie dobry. x SoLLka witaj. U nas warunki drogowe również fatalne. Myślę,że teraz M zrealizuje Twoją wygraną i opony założy:) U mnie 9,30 rano powinnam zabrać się za obiad. Jeszcze czekam aż nadejdzie werwa. x Lunka U mnie pada śnieg , -9 st i wiatr. Wyobraź sobie taką zimę:) x Ime Wczoraj byłam na NIE i wcale mi nie przeszło. Powodów mam wiele : śnieg , mróz , wiatr , nudzący kot w domu:) i ja do kitu:) U Ciebie co innego połów udany. Zdjęcia zrobione. Próbowałam wejść na fj ale mi sie nie udało. Jeżeli możesz wklej zdjęcia w naszym klubiku. x Jedyneczko co słychać u Ciebie?? x Marylko Kiedy będzie następny jabłecznik. Ja nie piekę ciast więc włóczę się po chałupach i podjadam:) x Życzę tery ciepłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Dzięki globusiku za napoje,teraz dopiero sięgam po grog.Wiadomo...pora jak najbardziej odpowiednia;) Jak Cię znajdę,to przełożę przez kolano! Co to znaczy-jestem do kitu?! Masz koniecznie wyrzucić takie myślenie o sobie!!! Najlepiej do śmieci tuż przed przyjazdem śmieciarki;) Ściskam Cię mocno i ślę pozytywne fluidy❤️ Czemu nie udało Ci się wejść na fb? I o jakim klubiku mówisz? Pozdrowionka dla reszty lasek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniosłam jeszcze rogale:-) Wczorajszy dzień spędziłam przy książce.Tego mi było trzeba:-) Pozdrawiam Was koleżanki.Dzisiaj mam trochę pracy w pracy.Pa. Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczyny witam i pozdrawiam. x Szybko piję kawę i wybywam. x Do uzdrzeni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj jak ja jestem dzisiaj na NIE. Nic mi się nie chce, nie mogła by być jeszcze jedna niedziela? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj troszkę w papierach muszę posiedzieć. Poniedziałek zaczynam bojowo wysyłając upomnienia klientom. Nie lubię tego robić,ale cóż... Luna,co tam z Tobą??? Ime!! Przez kolano ją:-D Globusiku widzę,że popędziłaś.... X Nadal siarczysty mróz u mnie,do tego silny wiatr... Marysiu,Twoja bratowa jeszcze w gipsie?? Solla widzę,że już Twój M w domku,męcz go o te opony!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jakie mile wspomnienie muzyczne, dzieki. A Raz Dwa Trzy tez bardzo lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×