Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ime moja piesa ma 11 lat. Też już myślałam , że trzeba będzie wybrać się do weterynarza. Dzięki dziewczyny za rady. Jedynko fajne zdjęcia będą z żubrami. Opisz wrażenia i nie zbliżaj się za bardzo. Luna ciekawe wytłumaczenie ma Twój syn odnośnie stopnia z historii. Inteligencji można mu pozazdrościć:) X Dzielę list na dwa, zobaczę czy przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus nie masz lenia:) Wszystkiemu winna jest pogoda. Wiatr, nagła zmiana temp. i ciśnienia. Wszystkim wkoło chce się spać. Sollka pozdrawiam, może póżniej uda Ci się napisać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale jesteście kochane. Mam ucztę w czytaniu . Tyle napisałyście o ptakach , żubrach o lesie. Niestety do lasu mam kawałek drogi:( ale zapach pamiętam z lat dziecięcych. W tym roku sikorki nie odwiedziły mojego karmnika :( wierna jest sroczka Grażynka. Nawet jeśli zniknie to po kilku dniach wraca. x Marylko masz rację, ciągła zmiana pogody powoduje takie samopoczucie. Lenia musiałam jednak pogonić!!! a kysz!! x Zapraszam Was na leguminę z serków homo.Poszłam na łatwiznę.Szybko się robi a dość smaczna. x Ime Od Ciebie deszcz przywędruje do mnie , wiatr i hula. Wrażenia super!!!! Napisze @. x Jedyneczko Będziesz miała super wrażenia. Czekam na opis:) x Lunka Podałam Ci adres Ime sprawdź pocztę. x Sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:-) Dziewczyny zapraszam na herbatkę imbirowo-miodową. Wybieram się na igrzyska olimpijskie w Soczi przed telewizorem.Oj będzie się działo!! Na razie fala krytyki co do organizacji...mam nadzieję,że nasi sportowcy nas nie zawiodą i przywiozą worek medali. X Luna Twój S na pewno poprawi stopień w przyszłym semestrze.To zdolny chłopak.Ot chwila buntu:-) Będą tematy ,które go zainteresują i jeszcze nie raz zabłyśnie!! Oddalam się życząc spokojnego wieczoru i nocy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
No to mamy ciekawe zycie:-). Mam nadzieje, ze psy wydobrzeja I dzieci szczesliwie zakoncza kolejne etapy edukacji. Moja corka w tym toku skonczyla studia, co przyjelam z wielka ulga:-). A teraz - tylko nie padnijcie z wrazenia - w moim wieku, na obczyznie;-( robie doktorat. Wyslalam oststeczna wersje do promotorki i do druku jednoczesnie, ale czekam na jej akceptacje, by druk uruchomic. A pozniej jeszcze czekam na recenzje i jesli beda pozytywne, jade do Polski zdac trzy(!) egzaminy i obronic sie. Mam nadziej na kwiecien. Co do innych ciekawostek, wczoraj bylam na lyzwach. Lodowisko ma piekny widok na jezioro, swiecilo slonce, bylo super. Jezdze "powoli", poniewaz w zeszly sezonie po raz pierwszy zalozylam lyzwy na nogi. Ale podoba mi sie ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Solka Gratuluję i trzymam kciukasy;) Gdzie te egzaminy w Polsce? Szkoda,że w kwietniu bo umówiłabym się z Tobą na łyżwy:D Super sprawa.Co prawda jeżdżę od dziecka,ale dawno nie miałam na nogach... Życzę miłej nocy wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sollka gratuluję, na naukę nigdy nie jest za późno. Ime zajrzyj na @. Jedyneczko jakie masz wrażenia z Soczi? Globusiku dziękuję za przypomnienie. Marylko jak Kaja się ma? Byłaś u weterynarza? Śpijcie spokojnie i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry.Zachowuje się cicho. Sobota więc odpoczywacie. Zostawiam kawę iiiii przykucnę w kąciku ..odpocznę przed powrotem do domowych prac. x Otwarcie Olimpiady oglądałam dorywczo. Jestem pod wrażeniem. Olimpiada dla mnie zawsze jest wielkim wydarzeniem. x Lunka a to ci historia :D mój wnuk również nie lubi historii:) x Dziewczyny miłej soboty i przyjemnych wrażeń życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku wychodź z kąta!!Ja jestem już na posterunku. Bardzo dziękuję za kawę,dzisiaj mnie mój"globus"nawala,zmiana pogody,od nocy pada deszcz. Wrażenia z otwarcia igrzysk niesamowite.... Chociaż nie oglądałam całości,ale stwierdzam,że na bogato:-) niesamowite wrażenia.. X Sollka teraz znam już powód Twojego przesiadywania przed komp. uczysz się,to jest usprawiedliwienie:-) Moje szczere gratulacje i oczywiście będę wspierała Cię podczas egzaminów.... Samych przyjemności koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sollka Brawo trzymam kciuki ...niech Ci się powiedzie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko oj tak zmiana pogody daje mi popalić. U mnie jeszcze nie pada i dlatego czuję się jeszcze gorzej. Organizm nie ogarnia tempa. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Tak mi się zle spało, sama nie wiem co jest. Ruchu mam dość, zmęczona kładę się do łóżka, zasypiam bez problemu. W środku nocy budzę się i nie mogę spać. Globusiku kawy wypijam od razu dwa kubełki. Ja dziś również ogarniam syzyfy.Od 7 rano już się krzątam. Jedyneczko czy masz dużo pracy w pracy? Jak się ma twoja mamka? Marylko co tam? Ime, Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,przysiadłam.Dzisiaj pustki u mnie tylko przyczepy odjeżdżają.. Wymyłam okna w pracy,przestało padać. Jakoś się rozruszałam. Luna z tym niedosypianiem?? może jakiś nerw po Tobie chodzi?? albo z głodu się budzisz? :-) Często tak mam:-) Mamka...no cóż różnie bywa,planuję ją dzisiaj zabrać na wycieczkę po okolicy.. Dobrego dnia!!! Globusiku już lepiej??? Ime co dzisiaj porabiasz?? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim❤️ Wywołana do tablicy przez jedyneczkę,melduję posłusznie,że szaleję w domu ze sprzątaniem;) W czwartek umyłam okna,ale tylko trzy sztuki a mam ich sztuk 14+drzwi balkonowe i wejściowe;) Chcę wpuścić trochę wiosny do mieszkania więc...pozdrawiam wszystkie panie i lecę do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wyspana za wszystkie czasy, zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do chrześniaczki na urodziny.W ramach prezentu zabieramy ją do kina;) Lunka,dzięki za kawkę:) Miłej niedzieli życzę wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka , Ime witajcie. tez chyba:D jestem wyspana. Mam robocza niedzielę!. x Ime dużo przyjemności. x Babki miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
Rozenek: proponuję, żeby pan premier sam wykastrował Trynkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dedykowane specjalnie dla luny... Moja chrześniaczka mieszka przy sklepie,który nazywa się Luna Tak mi się ten neon rzucił w oczy,że lunka stanęła mi jak żywa przed oczami;) Pozdrawiam wieczornie wszystkie kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dzieki za slowa wsparcia. Doktorat robie wlasciwie z powodow praktycznych - abym mogla wykonywac tutaj moj zawod i miec licencje, potrzebny jest tytul dr. Tymczasem zima i zima. W niedziele raczej nie chodze na zakupy, ale dzisiaj pojechalismy z M. kupic worki do odkurzacza i - spedzilismy na zakupach kilka godzin. Buty, dwie torebki (!), bardzo fajna czarna bluzka wyjsciowa i bluza sportowa. M. zakupil marynarke, koszule i blezer. Ostatnio takie zakupy zrobilsmy chyba wlasnie rok temu. Aha, postanowilam, ze nie kupuje prawdziwej kawy do domu i taka pijemy tylko na miescie. A w domu - kroluje Inka! Chce sie odzwyczaic od kofeiny. Poprosze o przepis na kaczke. Ja zrobilam tort orzechowy. Byl pyszny, chociaz M. uparcie nazywal go "ciastem":-). Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) Dzięki za kawę. Ja również jestem w młynie. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w południe. Sollka zazdroszczę wytrwałości.Trochę to Cię kosztuje poświęcenia,ale to się zwróci z nawiązką!!Powodzenia. Zdradź nam jeszcze w jakim kierunku Twoje nauki:-) U mnie końca zimy też nie widać.Śnieg sypie, świata nie widać. Dzisiaj raczej nigdzie się nie wybieram. Co tam dziewczyny u Was słychać z początkiem tygodnia?? U nas sesja:-) Pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południku. Zapraszam na herbatkę z miodem i goździkami. j Jedyneczko aż trudno uwierzyć,że u Ciebie zima. U mnie +6 i słońce. Pozwoliłam sobie na szlifowanie butów i ulic. Dziewczyny jak się ma pecha to na całej linii:( znowu czuję ,że coś się dzieje z gardłem. x Sollka jesteś po fajnych zakupach. Należę do ,grupy kobiet , które lubią torebki i byty:) nigdy nie mam za dużo:) Już dzisiaj trzymam kciuki za powodzenie i doprowadzenie planów do końca. Będzie dwa w jednym:) obrona i pobyt w Polsce. x Ime OOOOOO Matko ! czy dzisiaj znowu myjesz okna?? Liczba mnie przeraziła. O swoich nie wspomnę booooo !!! wstyd:) niech sobie czekają w kolejce na umycie:) x Lunka , Marylko nie miałyście czasu na kawę:) pracowicie zaczęłyście tydzień:) x Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc, Pracuje w naukach medycznych. Dosc waska specjalizacja zwiazana z badaniami. Dzisiaj moje urodziny. Poprzednie spedzilam na slonecznej Dominikanie (zdjecie wlozylam na pulpit, by pamietac, jak bylo fajnie). Teraz jestem w domu - piekna sloneczna kanadyjska Zima. Zastanawiam sie jaki bedzie ten rok. Poprzedni byl ciekawy, odwiedzilam 6 krajow, oprocz Polski i Kanady. Zakonczylam pisanie pracy dok., corka obronila dyplom. A teraz 365 dni przede mna do nastepnych urodzin. Bardzo lubie to uczucie. Tak jakbym zaczynala czytac nowa ksiazke:-). Pozdrawiam Was popijajac herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam szybciej ale poszło...wiadomo gdzie Sollka x Życzę Ci żeby to o czym marzysz,rzeczywistością się stało🌼❤️👄...wielu książek pisanych Twoim scenariuszem ale też z zaskakującymi i miłymi dla Ciebie zwrotami akcji;) Lunka x Prześlij proszę Sollce przepis na kaczkę.Będę bardzo wdzięczna:D Globusiku x Moje okna też czekają w kolejce...po ścierkę i płyn;) Mnie ta liczba też przeraża:( Jedyneczko x Wpadaj do mnie...na Kaszubach było dzisiaj +12 stopni,co tam będziesz marznąć;) Maria x Gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pozamiatałam , uprzątnęłam i zaparzyłam kawę. Zapraszam. Na termometrze 4 st. mam zamiar się wybrać do fryzjera. Już czas, a tak ostatnio mi nie po drodze. x Solla Najlepsze życzenia urodzinowe , następnych lat z samymi przyjemnościami. Sollka ... minął rok piękny rok .... następny przed Tobą. Każdy z nas ma marzenia na nowy. Jeżeli się spełniają jest jest pięknie. Więc niech Ci się spełniają:) x Ime I niech tak będzie:) okna są cierpliwe. Mam ten sam problem z wysyłaniem postów.Wszystko co piszę to z obawą czy wyślę. x Pozostałe Kumpelki wstawać czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę, herbatę i inkę. Zapraszam. Sollka składam Ci życzenia wszystkiego naj ,zdrówka i spełnienia marzeń! Zwiedziłaś kawał świata. Ime z chęcią bym przesłała dla Sollki przepis , ale nie mam jej @. Jedyneczko zasypało cię znowu. Globusiku jak zdrówko? Nie choruj nam znowu. Marysiu co u ciebie? Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Sollka życzę Ci wszystkiego co się szczęściem zwie ❤️ 🌻 Jak miło wpaść na gotowiznę:-) Dzięki dziewczyny za kawki... Ime mam o dwa okna więcej:-D Wpadam na Kaszuby ogrzać się. U mnie mróz i biało. Luna pisz przepis tutaj!! i ja skorzystam:-) Dobrego dnia koleżanki.Podnoszę roletę. Globusiku zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×