Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wiaderko kawy obok mnie - nadrabiam. Miałam - jeszcze 2 dni temu tyle "śmieszności"we łbie,tyle słów które do Was napiszę. No tak - miałam. Tyle,że u mnie,jak coś na wesoło - to zmartwienia zawsze pod ręką. Ktuś (cholerka - jak to się pisze? któś -??)czy cuś?? - zawsze jakby zazdrosny - doprowadza mnie do pionu z rzeczywistością. Kolejne kłopoty zza węgła się czają.SKS. Wybaczcie - A moje trzmieliny rosnące w ogrodzie fajnie się trzymają,już spore krzewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piękny słoneczny dzień. Dostałam zaproszenie na wystawę poświęconą ............ tytuł może być uznany za spam więc zostawiam go dla siebie. Gotuje się i wychodzę:) x Lunka Słuszna decyzja , pracę znajdziesz i nie będziesz wykończona psychicznie. Samo życie Lunka:( x Pozdrawiam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Sorry, że nie pisałam, ale myślałam o Was. Oczywiście cieplutko. U mnie po staremu. Dzieci i wnuki były w święta, najbardziej cieszyłam się z szukania przez nich zajączka. X Sadzicie już rośliny? Ja też, na balkonie i w ogrodzie, zaraz milej. Jeszcze trochę i zakwitnie bez, już pokazuje kolor. X Buziaki , pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie Za kawkę i inne rzeczy dziękować;) Pierwsze święto spędziliśmy u teścia na 70-tce Czyli piętro niżej :D Zjechała się prawie cała rodzina,35 osób.Same dzieci i wnuki.Jedna rodzinka nie dojechała a byłoby nas wtedy 41 człowieków;) Dzisiaj od samego zajrzenia słoneczka w moje oczy,wzięłam się za ogród Skończyłam o 17-stej i padam ze zmęczenia,ale satysfakcja ogromna:) Pozdrawiam Was kochane i czytam,tylko na pisanie brakuje mi czasu. Postaram się w miarę możliwości nakreślić od czasu do czasu kilka słów ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry .Zaczęłam podróże oczywiście przy kawie. Was również zapraszam. x Marylko Pierwsza odwiedziłam Ciebie. Nie wiem czemu jestem ospała. Żadnych kwiatków jeszcze nie posadziłam. Czekam na zryw:) kiedy mnie dopadnie nie wiem. Twoje i owszem wyglądają pięknie:) x Ime Dotarłam do Ciebie i postanawiam zatrzymać się na dłużej. Posiedzę z Tobą w ogrodzie i tym sposobem zregenerujesz siły. Święta miałaś jeszcze bardziej uroczyste. 70 lecie ważna uroczystość a przy tej okazji zjazd rodzinny. Lubię takie okazje bo są radosne. Teściowi życzę dużo zdrówka. x Kumpelki miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam dobre wieści. Wróciłam na swój garnek, 2 prace już mam. Dziś zaczynam. Za chwilkę jadę popracować. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka ....powodzenia. Swój garnek smakuje najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Luna cieszę się!! Powodzenia. Globusiku dzięki za kawę,dopiero teraz mogę łyknąć,od rana zabiegana jestem,chyba sezon się zaczął... Wiatr mnie chciał dzisiaj porwać:-) Po wczorajszym upale,dzisiaj niesamowicie chłodno i bardzo wietrznie. Wczoraj zakupiłam bratki,jeszcze inne kwiatki,ale nazwy nie znam i młoda dziewczynka od której kupowałam też nie znała..ale jeszcze nie posadziłam.Znajomy powiedział,że dzień na sadzenie roślin jest bardzo niekorzystny,więc zostawiłam to na dzisiaj bo już można:-) i pięknie się przyjmą... Potem się odezwę,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Gotowe poranne spotkanie. Kawa czeka.Zapraszam. x Z balkonu popatrzyłam na budzący się dzień.Zapowiada się słoneczny i ciepły. Zachęca na spacer w długą:). Po świątecznych kiełbasach marzy mi się obiad jarski. Jaki??? jeszcze nie wiem:) x Lunka jak minął dzień w nowej pracy??? za długo nie byłaś bezrobotną:) x Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim Koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku u nas też piękna pogoda się zapowiada. Bezrobotną byłam dokładnie 9 dni. Jeszcze mój interes się nie rozkęcił, to na razie początki. Wczoraj moja klientka była zadowolona i ja również. We wtorek jadę do jeszcze jednej pani. Jedyneczko masz urwanie głowy, to znaczy ,że interes się kręci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj znowu się spóźniłam,służbowy poranny wyjazd. Pogoda sprzyja pracom nie tylko ogrodowym. Kasztany w tym roku zdążą na matury:-)Piękny widok...W tym roku zdaje koleżanka mojego młodszego S. Pozdrawiam Was i do uzdrzeni:-) Livio wiaderko z kawą czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda mi się -wiadro zimnej wody na łeb. Gdzieś w zakamarkach czaji się widmo szpitala dla M. A serce mi lata - jakieś harce wyczynia,ciśnienie podskakuje, sama jutro mam wizytę u "paskudnego" specjalisty. Wczoraj zadzwonił syn,grożnym głosem poinformował mnie,że czas najwyższy na zmianę miejsca zamieszkania na WM - P. Zobaczymy co wskóra - obiecuje przyjazd i "porządki" w okresie długiego weekendu. Ech..nie ma tego złego......... Wnusia zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się dzieje? ;) Livio Lany poniedziałek już był,to może meliski na ukojenie nerwów? Trzymam kciuki za wizytę u paskudy;) Lunka Przebojowa z Ciebie babka,nie ma co Cieszę się razem z Tobą:D Jedyneczko Kwiatki posadzone? Bo jak nie to chętnie pomogę;) Globusiku Co tam z jarskim obiadem? Podzielisz się? Został się choć ino okruszek?;) Mario Gdzieś nam się podziała... Solka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Właśnie z sadzenia kwiatków wróciłam i klapnę w wagoniku razem z Wami na chwilkę. Ime pomoc i owszem do pielenia przydała by się!! oj nie lubię,nie lubię!!! Livio popijam meliskę,czasami działa:-)wlewam Ci kubełek,kto jeszcze chętny zapraszam... A tak swoją drogą jestem ciekawa co S zarządzi,oby na lepsze. Wypatruj wnuczek,pewnie chłopczyk wyrósł i gadajny się zrobił:-) Dobrej nocki wszystkim,lecę pod ciepły strumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Pogoda piękna, aż żal siedzieć w domu. Byłam na spacerze nad Wisłą, czas wyprowadzić rower z piwnicy. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Czarna i blondi podana. Chrupiące cieplutkie rogaliki również. X Marysiu przypomniałaś mi o rowerze:-) Moim wiosennym postanowieniem będzie odstawienie auta i na rower!!! Podnoszę rolety koleżanki i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A hoj!!! Zapraszam na kawę czarną i białą , herbatę , wodę , soki ... duży wybór dzisiaj. x U mnie pochmurniało , a jak u Was??? Miałam iść po sadzonki kwiatów. Taczka już przygotowana:) Nic z tego :( ... no i tak można planować robotę :) x Ime Na obiadek były naleśniki. Zawstydziłam się ...wszystko pożarłam. Naprawię błąd następnym rzem:) A tak w ogóle ostatnio jadę na tostach. x Pozdrawiam i miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z zapasem kawuchy, zapraszam i przyniosłam bukiet białego bzu. Jedyneczko ja wczoraj posadziłam kwiaty. Zrobiłam ładne kompozycje, wyczaiłam tani sklep z holenderskimi kwiatami. Byłam i oszołomiło mnie te kolory i ilość kwiatów. Ludzi tyle ,że na wózki trzeba czekać. Zakupiłam werbenę, pelargonie, dalie, cypryski, petunie. Livio tzrymam kciuki. Ime wiesz ryzykować trzeba ale to u mnie już nie pierwszy raz. Globusiku , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jakośwszystko dziwnie mi obojętne. Kwiaty sadzicie,ja dopiero wczoraj posiałam - niektóre - szarłat,groszek.. pelargonie mi przetrwały,aż dziw - warzywniak skurczył się do 1/3- nic,tylko sie nie przejmowac. dzięki za wsparcie Dziewczyny,właśnie wybieram się do WM,sobota - autobusy dzisiaj rzadziutko. Ot uroki z chaty za wsią. Dmuchajcie mocno - chmury przegoncie znad głowy mojej, Ech..stękam. Sobota ,wieczór grill w paprociach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wiem jak moje roślinki się nazywają.Tak w ogóle jestem bardzo dociekliwa :-) W kompozycjach jak i b/z rosną przecudnie,mało wymagające, zwisające,a nazywają się plektrantus purpurowy.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku śmieję się z Twojego porannego powitania:-D Niecenzurowane słówko:-) Jak tam Twój ogródek? rozplanowany?zasadzony? Dziewczyny zapraszam na ogórkową i schaby... Czekam na swoich stołowników,jeszcze nie zjechali. Chmury kłębią się nad moim niebem,może coś kapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na grilla Karkówka,bitki,skrzydełka;) Sezon uznaję za otwarty :D Miłego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
livio- kąt własny, ciasny ale własny! Bądź w swoich paprociach ❤️żyj swoim życiem, syn też nie będzie twoim żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko u nas też niebo zachmurzone. Może w końcu trochę popada, bo bardzo sucho. Podjadam u was, smakuje , pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mocno dmuchałyście,że burza przyszła :) Duchota WM uświadamia mi jak fajnie za wsią. Miał być grill..ale, zawsze jest jakieś ale,no nie? - zmęczona po wielkiej wyprawie jestem. Kupiłam 2 pęczki szparagów i gotowe przynoszę do Ime. "Paskuda" powiedział,że wsio oki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Wam dowcip od mojej C. Spaceruje facio nad rzeką,nagle dostrzega jakiegoś pana,który spragniony pije wodę z tej rzeki. x Chłopie,co ty robisz,nie pij tej brudnej wody pełnej zarazków i chemii, x Was?? x nic,nic dobry człowieku,pij na zdrowie,bardzo dobra woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio I tak trzymaj,oby jak najmniej u paskudów ale za to więcej zdrowia❤️ Szparagi Hmmm...utnijcie mi łeb ale jeszcze nie jadłam,jakoś mnie nie ciągnie,choć kocham wszystko co zielone i da się zjeść :D Pora skosztować i ugotować.Dziękuję Livio za wenę;) Dobry żart,tynfa wart,więc się śmieję razem z Wami:D Lunka Popadało u Ciebie? U nas trochę,ale tyle co nic Przydałaby się porządna ulewa bo wszęszie pieprz:( Jutro wybieramy się do Kołobrzegu po córkę.Była na okresie próbnym w pracy. Mam zamiar pozwiedzać trochę bo dawnooooo nie byłam w tamtych stronach Zobaczymy jak pogoda dopisze Powdychałabym jodu,oj powdychałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś popadało i dobrze. Wysiałam cynie i posadziłam gladiole. Miło było bo wnuk pomagał, a ma talent. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×