Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Przyszłam do Was na kawkę:-) Zrobiłam tradycyjną i blondi,wpadnijcie chociaż na chwilkę. Musiałam dzisiaj zejść do pracy.Czuję się lepiej.Biorę theraflu zatoki i jest ok.(dopóki działa:-)) Co tam u Was?? Pozdrawiam serdecznie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chwila poezji i kawa , dziękuję! Jedyneczko to dobrze ,że jest poprawa, u mnie też, łokieć prawie nie boli tylko nadgarstek nie chce odpuścić. Dziś piekę ciasta. Pogoda, na razie słońce ale znaczne ochłodzenie. Opady deszczu nadają. Od wczoraj mamy gości z Polski. Pozdrawiam i miłego piątku wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam stare grono kumpelek. To co napisałam uznano za spam.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spam przegonił wenę. x Ja tak gadu gadu a ugór leży do uprawy. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zostawiam kawę i życzenia świąteczne🌻 x Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności . x Spokojnych i zdrowych Świąt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pisanki zrobione przeze mnie okazały się ..SPAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Witam, czy i ja mogę dołączyć? Może nie przekroczyłam 30, ale trochę przeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leci jak ten niemądry - gdzieś w jakieś miejsca,niby wiadomo - do przodu,ale jaką drogą lub ścieżka? Babeczki - kolejne Święta,kolejne zabiegi i starania..... Zyczę Wam Radosnych i Spokojnych tych kolejnych Świat Wielkiej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Wam składam świąteczne życzenia Wszystkiego co dobre,miłe i piękne.Wesołego Alleluja w gronie rodzinnym i przyjaciół❤️👄 Pozdrowionka i cmokaszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livio,jak pieknie jest uslyszec od Ciebie.Mam nadzieje,ze bedziesz tutaj stalym gosciem.Ten topik bez Ciebie jest smutny.Prosze,zostan.Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i pogaduchy. Jak spędziłyście Święta? Przepraszam was, nawet nie złożyłam wam życzeń. Mieliśmy mały problem z laptopem. Myślami byłam z wami! Zaczynamy normalny tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
livio :) gość ma rację, bez ciebie ten temat to flaki z olejem;), nawet Marysia tu rzadko zagląda bo pewnie myśli tak samo. Pisać aby pisać, jaka to frajda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , jestem z kawą. x To co było minęło :( Jak na po świętach jestem o wczesnej porze. Czeka mnie wyjście. x Livio Tobie również życzę wszystkiego dobrego. x Babki czas się zbierać w garść poskładać stoły :) i do roboty. x pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stoły poskładane,z wielką przyjemnością piję z Wami kawę:-) Wczoraj odpoczywałam intensywnie,na pierwszy dzień Świąt gościłam mamkę i brata z rodziną.Troszkę się nabiegałam,ale było bardzo miło... Dzisiaj jestem w pracy i powiem Wam ,że byli już pierwsi klienci:-) Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko :) x Pracujesz jak należy. Ja również załatwiłam sprawę urzędową i spadł mi kamień z serca. Przypadkiem znalazłam się wśród kwitnących drzew owocowych odurzona pięknym zapachem wróciłam do domu:D oczywiście zapach zabrałam. Reszta bez zmian. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie w ciepłe popołudnie. Jest upalnie i burzowo.Pierwsze grzmoty za nami,a po deszczu świat wystrzelił zielenią:-) Globusiku ważne sprawy załatwiłaś,możesz spać spokojnie. Miłego popołudnia dla świętujących jeszcze i wypoczywających.Moje plany chyba nie wypalą dzisiaj bo zapowiada się na większą ulewę,a planowałam pogrzebać się w skalniaczku... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko U mnie również ciepło, spadło kilka kropli deszczu. Burzy nie było..... na szczęście ! Chcesz wyczyścić skalniaczek??? ja niebawem posadzę jakieś kwiaty w skrzynki. Wszystko mam przygotowane. Czekam na ładne sadzonki. W największej skrzyni bardzo ładnie rosną jałowce. Mam namiastkę lasu:D do tego sroczka w nich buszuje ...noooo ...prawdziwy las:D x Masz rację będę spać spokojnie. Ten tydzień mam mniej wypełniony więc będę więcej zaglądać do Wagonika. Jedyneczko nasze Koleżanki ....to pożyją ...jeszcze odpoczywają lub imprezują. Takim to dobrze:) x Pozdrawiam bez wyjątku wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dojrzałe Panie :) Proszę doradźcie mi co podarować wnuczkowi na chrzest (mały będzie miał za m-c uroczystość i 3 miesiące) Dodam jeszcze, że młodzi na stałe mieszkają za granicą ,a do Polski przyjeżdżają 1- 2 x w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zachrypnięta" od długiego milczenie - wprawiam się na nowo w rozmowę paluchamy po klawiaturze. gościu - tak mi się pomyslało - to co ja dałam mojemu Wnusiowi. Wsklepach jubilerskich sa fajne srebrne pamiątki - ja kupiłam srebrny smoczek z grawerunkiem,inne gadżety na tego typu okazje też można wybrac. Grwerunekna zamówienie zrobia.Na tym ode mnie jest\IMIĘ,DATA URODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościa BARDZO WAŻNEGO mieliśmyna Święta. Córcia - dzisiaj wyjechała, nietypowe troche były - menu..gołabki i żeberka..hehe.. takie miała zyczenie - Spełnione - a jakże. Prawdę powiedziwszy - super..samoobsługa i lenistwo. Dawno juz tak nie miałam. Wraca codzienność - mój zdziczały ogródek,jeszcze nie w pełni posadzony i posiany,dziwne jak z upływem lat,zaczyna wszystko zwisać. Dziewczyny - rozwijaja się paprocie. Fajnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. Witaj Livciu po tak długim milczeniu. Globusiku już się tłumaczę, nie balowałam dzisiaj a raczej bardzo aktywnie spędziłam dzień. Trochę Syzyfów i reszta ******* świeżym powietrzu z moim piesem. Dziewczyny jestem bezrobotna i poszukuję pracy. Pogoda była cudowna pełne słońce, choć wczoraj pod wieczór było słychać grzmoty, ale burza do nas nie dotarła. Jutro jadę zakupić kwiaty i ziemię a co w końcu mam czas więc spędzę go tak jak chcę. Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Podano kawę,zapraszam. Jak w paprocie to tylko do Livi:-) Witaj Livio i zasiadaj do czarnej:-) Luna co się stało???Babcia zmarła?? Powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy,mam nadzieję,że szybko znajdziesz.... Globusiku co tam w planach? Ime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Kawa już pachnie. Zapraszam. x Idę po świeże bułeczki. Pachną mi od wczorajszego wieczora. x Lunka czy z PB coś nie tak??? dlatego szukasz nowej pracy?? x Liwio witaj po przerwie. x Ime zawitaj do nas. x Jedyneczko Jak Twoja trzmielina?? ja jestem zawiedziona jakaś taka licha:( x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Miłe spotkanie. Mamy dużo kawusi pijemy więc podwójną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Trzmielina jedna mi uschła,pozostałe z dnia na dzień coraz piękniejsze.Twoje też się odbiją. Kolejny upalny dzień u mnie zapowiada się,a ptaszki świergolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem na kawie. Z PB wszystko w porządku, tylko moja psychika wysiadła, nie dało się z nią wytrzymać ostatnio i sama z rezygnowałam. Ma wykwalikowaną opiekę, więc nie mam wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×