Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Zycie jest trudne dla wszelkiego stworzenia. x Znajomi odwiedzili jakos wczesna wiosną Tajlandię i okolice. wycieczka 10 dniowa. Wiadomo - różnice nie tylko kulturowe,kulinarne.. ale głownie jeden przypadek zapamiętali. x byli podczas posiłku wjakiejś niewielkiej jadłodajni. Nagle zauważają,z jakiejs rury w dziurze,wyszedł piękny,odkarmiony szczur. Rozejrzał się,potem po malutku zaczął iść przez to pomieszczenie,doszedł do jakiegoś pojemnika z chlebem,sięgnął sobie sporą pajdę i zrobił odwrót. Nagle rzucił tą zdobycz i wielkim sususem,o mało się nie rozbijając o ten otwór,z którego wylazł - zwiał. x Ludziska po chwili zorientowali się,że przez to pomieszczenie idzie chińczyk:) x Zastanawialiśmy się,jak gopoznał? Pewnie zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku,nasi weszli do finału. W sumie najbardziej żywiołowy zespół z wszystkich występujących. Oczywiście kibicuję im, bo są nasi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dzień na wesoło,jakoś trzeba sobie radzić. M w szpitalu zadręcza personel,praconice jakieś współczujące spojrzenia na mnie rzucają. aco tam,mogę się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa gotowa, zapraszam. Wczoraj mieliśmy wichurę, tak wiało że krzesło nam porwało z podwórka. Dziś jest już spokojniej , ale znowu po chmurno. Chcę słońca!!!!! Idę zobaczyć moje posiane warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . x Lunka kawa przez Ciebie zrobiona to ...cymes. Dziekuję. U mnie całą noc krążyły burze. Na szczęście nie było groźnie. Wiatr i owszem wiał ale nie taki jak u Ciebie. x Wiecie co usłyszałam od okulistki ,że od ostatniej wizyty wzrok mi się poprawił. Czy to możliwe??? ale trzeba wierzyć. Mam dzisiaj pracowitą sobotę , a po południu będę pić kawę Stanisławy. x Miłej i spokojnej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem na kawie. Luna dzięki. Globusiku to możliwe!!Mógł się poprawić:-) Chmury się kłębią od wczoraj,ale deszczu jak na lekarstwo... Dobrego dnia wszystkim,oczekuję gości. Siostra M przyjeżdża. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę z Syzyfami!!! Zrobiłam sobie małą przerwę na kawę i faję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
6.O KAWIE PORANNEJ ! Oooo kawo ma poranna…! ty jesteś jak zdrowie ! jak cię rano nie wypije... to nie żyje.....!! Oko me otwierasz co rano, i budzisz buzie zaspaną.. O ! KAWO!! x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam poniedziałkowo z poranną kawą jak zdrowie.... i dobrym humorem:-) Ciągle pada.....i znowu źle:-) Wczorajszy dzień spędziłam przy swoim skalniaku,już lubię pielić. Podnoszę roletę i zaczynam nowy dzień. Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Już jestem na chodzie. Dzięki za kawę. x Wiesz co ? też lubiłabym pielić i pielęgnować maleńki ogródek w postaci skalniaczka. Póki co podpatruję kwiatki na balkonie:) ładnie podniosły główki i cieszą oczy:) x Dobrego 12go dnia maja życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. To już dzisiaj Ogrodników?? Mrozów się nie spodziewam:-) Mój ogródek Globusiku tarasowy też cieszy oczy:-) Jak niewiele do szczęścia potrzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa wyborna. Dziękuję. Jestem dzisiaj jakaś przybita. Zwalam to na pogodę, bo wciąż bez zmian. Deszcz, wiatr i zimno. Dziś odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Dobrze,że jest na co zwalić:-) Odpoczniesz sobie będzie ok.a pogoda?? Mówisz,że marna:-( Myślałam,że słońce i ocieplenie od Zachodu idzie... No cóż,nie mamy wpływu i bardzo dobrze!! Dobrego dnia Luneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ur******** ogrzewanie.Na zewnątrz chłodno,w domu też. Trzęsionkę mam. Te ostatnie dni to jeden kołowrót i śmiesznych i strasznych chwil. Przez 3 dni miałam w domu C. Poza tym 'życzliwe" telefony,najbardziej z wrocławka. Bezcenne - nauka jak ma żyć małżeństwo z wieloletnim stażem..hehe. Pytam - dlaczego 30 lat temu się rozwiodłaś? Jak tak znasz życie,to powinnaś uszczęśliwiać obecnie jakieś biedaczysko :( I tu pooleciało... ten to brat,a inni to obcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie - huśtawka poszła wieczorem w górę. DZISIAJ WYPIS - x Zyciowy Cyrk trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie tracić humoru. x podobno nie tracą go tylko ci,którzy są pozbawieni poczucia humoru. x Moja C podała wspaniały przepis na odchudznie - -zielona herbata - co tam zielona herbata, zielona kiełbasa to dopiero efekt - ponoć i do 5 kg dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Nie ma to jak dobre rady :-) Ostatnio jak zajmowałam się pieleniem,przyszła sąsiadka i radziła mi jak mam skopać ziemię,zabrała ode mnie szpadel i demonstrowała....Nadjechała moja teściowa i pouczała mnie,że motyczkę mam niedobrą i znalazła u sąsiadki lepszą,po czym zademonstrowała mi jak się nią posługiwać...(jakbym nie wiedziała) Demonstrując skopały i przepieliły mi cały ogródek:-) Wyolbrzymiam:-) taki wąski ,ale dosyć długi pas przy siatce. Teraz będę wiedziała :-) Do skalniaka nie pozwoliłam się nikomu dotykać!!! Livciu trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Nie ma to jak dobre rady :-) Ostatnio jak zajmowałam się pieleniem,przyszła sąsiadka i radziła mi jak mam skopać ziemię,zabrała ode mnie szpadel i demonstrowała....Nadjechała moja teściowa i pouczała mnie,że motyczkę mam niedobrą i znalazła u sąsiadki lepszą,po czym zademonstrowała mi jak się nią posługiwać...(jakbym nie wiedziała) Demonstrując skopały i przepieliły mi cały ogródek:-) Wyolbrzymiam:-) taki wąski ,ale dosyć długi pas przy siatce. Teraz będę wiedziała :-) Do skalniaka nie pozwoliłam się nikomu dotykać!!! Livciu trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...mokry maj będzie żytko niby gaj ... oby tak było bo maj u mnie jest mokry. Z małymi przerwami cały dzień leje. Na szczęście wystarczyły mi na dotarcie do domu aby nie zmoknąć. Chodziłam prawie wężykiem:). x Ime czy podlało Ci ogród??? x Babki wszystkie razem wziąwszy ..pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:D Zeszły tydzień to jeden wielki kołowrót był W czwartek pędziliśmy z mężem pod Poznań,na awarię dachu Cztery godziny w jedną stronę.W drodze powrotnej trafiliśmy na mgłę,gęstą jak mleko,w dodatku wysiadły nam hamulce w aucie :O Ale wszystko się dobrze skończyło.Musiałam odespać stres i jazdę;) Livio No to masz trochę śmiechu i stresu.Mieszanka wybuchowa:) Jedyneczko Podeślij mi sąsiadkę i teściową bo co się dzisiaj namachałam szpadlem to moje ;) Globusiku Oj napadało i ma padać aż do czwartku.Ja tam nie narzekam,deszcz też potrzebny,będą mniejsze rachunki za prąd :D Dodatkowo zbieram do beczki deszczówkę.Beczka stoi w mało widocznym miejscu,więc nie szpeci ogodu. Luna Czy samopoczucie już lepsze? Pozdrawiam stacyjkowo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się. Kawę dla was zaparzyłam a ja już lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę Luna. Ime dobrze,że wróciliście cali:-) Fajnie,że już jesteś w Stacyjkowie. Globusiku pogoda u mnie taka sama.Leje z przerwami,dzisiaj też pochmurno.Marzniecie pewnie w mieszkaniach? My ogrzewamy się kominkiem,przesyłam Wam promyczek ciepełka. Zabieram się za papiery,dużo tego:-( Livio co tam?? Marysiu wpadnij do Stacyjkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Nadaję z POGOTOWIA RATUNKOWEGO. x Czy w naszym Wagoniku,można by wydzielić jakiś kącik. Porzuciłabym od czasu do czasu mojego rekonwalescenta :) x Założyłam mu wczoraj zeszyt - ile,czego,jakie wyniki..draka!! x Jadę dzisiaj po zapas prochów,dla siebie :( x Piszę o sobie,jak w tytule - wszystko o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Super muzyczkę i obrazki przesłałaś.Lubię ten rodzaj muzyki.Zatrzymuje mnie ......uspokaja.Chciałabym wtulić głowę w ramiona i drzemać....medytować? Spokojnego dnia Ci życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię spóźnione dzień dobry. Na moje szczęście zostawiłyście ciut kawy.Dziękuję. x Pochmurno i zimno. Jedyneczko ...prawda...w domu chłodno. Mimo drogiego prądu włączam kominek. Nie wiele potrzeba i temperatura się zmienia. x Ime odpoczywaj i wracaj na kawę. U mnie już po sianokosach , a jak u Ciebie. x Jedyneczko jak to może być??? nic nie wiem na temat kwiatów na tarasie:) jakie posadziłaś?? x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Na tarasie piękne roślinki plektrantus purpurowy w kompozycji z pelargonią,conwexa,pokrzywa ozdobna,bukszpan i trzmielina. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka Z przerwami leje. Wyskoczyłam do sklepu i udało mi się nie zmoknąć. Co prawda po deszczu majowym podobno się rośnie ale wolę NIE!!!! x Jedyneczko COŚ TAKIEGO!!!! Twój taras to prawdziwa oranżeria:) takie nazwy kwiatów,że muszę się posiłkować netem i zobaczyć jakie one są. Ale na poważnie to rzeczywiście jest pięknie. Uruchomiłam wyobraźnię ...widzę i czuję zapach.Dziękuję Ci. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×