Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry.Witam słonecznie. W nocy przeszła burza,ale teraz jest cieplutko. Dopijam z Wami kawę,katering dotarł Globusiku,dzięki:-) Spokojnego dnia Wam życzę,jadę do mamki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłam kosiarza,przyszedł jak byłam w szpitalu - KOSIARZ JEDEN - TRZMIELINĘ WYKOSIŁ..ale żal. Jak myslicie - wypuści od korzenia? x powinna wypuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio , witaj Jedyneczko x Fajnie,że catering nie zawiódł:) Livio u Ciebie trzmieliną zajął się kosiarz a u mnie ...licho wie kto!! po zimie z całego krzaczka opadły liście. Niby wychodzą nowe ale bardzo po woli. Tak chwaliłam ten krzew i zniechęciłam się. x Jedyneczko miłych chwil z mamą . x Ime myślę,że wyjście w plener zaowocuje zdjęciami:) OBY!!!!! x Marylko , Lunka 👄 x Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapas kawy zrobiony, zapraszam. A u nas cały weekend była piękna pogoda. Sobotę spędziłam na Syzyfach i w pracy. Niedziela, wycieczka rowerowa i opalanie się, grill. Odpoczęłam. Dziś do pracy. Znowu słonko świeci. Miłego dnia i zdrówka dla przeziębionych życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam się na zapas kawy:-)Luna dzięki. Marysiu dla Twojej mamki❤️ 🌻 Livciu krzaczory zawsze odrastają, nie martw się o trzmielinę,odżyje,a jak nie to mam taką jedną piękną na oku:-) to jak by co...to mów:-) Globusiku jak się czujesz?? przegoniłaś katar?? Ime koniecznie opowiedz jakie wrażenia z pleneru:-) Dzisiaj kolejny piękny ciepły i słoneczny dzień. Raniutko pojechałam na duży targ,zakupiłam sosnę czarną i jeszcze jakiś iglak,ale nie pamiętam nazwy,rośnie w kulkę:-) Dobrego dnia Wam życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada. AjaMUSZĘ do WM .Co tam,z cukru nie jestem- chociaż? Ostatnio własnie cukier panuje nad M i mną. znowu widzę wjego ręcę strzykawę - w żyłę od rana :D ja z wieczora wolę :) x pilnowałyście kiedyś coby nie przesadzić? ŁŁOOOMATKO. Mniej jesz - mniej dawaj,niektórzy nie pojmą,niestety - a potem -CUKRU KOSTKĘ, zasłabnięcia - podskoczył? - no to w "żyłę". Huśtawka życiowa trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - cierpliwości dla krzaczka. jak listki ma,to przeżył zimę. Nie wiem dlaczego,ale ja tak mam,że za chiny nie wywalama rosliny nawet nędznej.Ciagle mam nadziję,że będzie z niej cudo,chociaż to takie śmieszne. x Mój Mza tobez tych skrupółów.Ile ja walki z nim postaczałam o skracanie krzewów i zywopłotów.Gdyby nie on,zapewne w buszu bym mieszkała. Największa wojna o Plajtę.Przycinany kasztan biedaczek bezlitośnie co roku -bo co sąsiedzi powiedzą jak urośnie 30 m.A co mnie sąsiedzi - jak tyle urośnie,to gdzie my będziemy:(Za to plajta w tym roku nawet jednego kwiatka nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - nie kuś, już mi "poranny spokój" zakłóciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska to smutasy - pisze o moich sąsiadach zza miedzy dalszej.Na ich łączce kilka drzew,zupełnie nie przeszkadzających,na obrzeżach,przy rowie odwadniającym - -nie wypowiadam się co do nazwy,nie jestem pewna. Jedno z nich imponujące,ogromne,wyższe od wieżowca. Silne,zdrowe,pełne życia ,gniazd.można było przez lornetkę oglądać i podziwiać. któregoś dnia - pustka - drzewo ścięte,ogrom leżący na ziemi. x No i kto tu rządzi - "chłop żywemu........" Właściciel łączki strażnik miejski - a co tam,załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda wczoraj pokrzyżowała plany :( Zaczęło lać i grzmieć,choć temperatura była dość wysoka Dzisiaj podobnie ale jeszcze cieplej :D Odwiedziliśmy studenta "zięcia" Potem na małe zakupy. Wieczorem rodzinny obowiązkowy grill Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime. Wielka szkoda...,a ten zięć to już prawdziwy? zaklepany? Dobrą ma teściową. Ty to chyba jeszcze małą gastronomię prowadzisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Zięć zaklepany można powiedzieć.Są z córką już 4 lata,za dwa chcą wziąć ślub. No cóż...czas pokaże Ale są fajną parą,myślę coś z nich będzie ;) Z tą gastronomią jest coś na rzeczy :D Najmłodszy mnie namawia na otwarcie małego bistro ale to nierealne bo nie ciągnie mnie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime czyli plany są:-)fajnie. Mój starszy nie chce słyszeć o żeniaczce,daję mu jeszcze dwa lata:-) X Globusiku co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Dopiero teraz zajrzałam do kompa. Przy złym samopoczuciu i kawa nie smakuje. Teraz jednak się skuszę. x Nie czuję się dobrze, jestem rozłożona , katar co prawda mniejszy ale mnie meczy. Jutro wybieram się do lekarza. Pozdro.... dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus nie martw się o trzmielinę, odrośnie. Twoja Livio też. Fajnie piszecie , a ja mam tak mało czasu. Jeszcze tydzień i się poprawię. Jedynko dzięki za życzenia:) Przekarzę mamie, skończyła 82 lata. Zawsze się cieszy , że ma urodziny razem z Papieżem. Luna ,Ime pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Mario❤️za pozdrowienia i odwzajemniam 82 lata,kurczę,co za wiek :D Zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla jubilatki🌼 Moja babcia dożyła 91 a jej siostra 103 Życzę takiej werwy i pamięci wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Globusiku herbatkę z lipy dla Ciebie i worek zdrowia przesyłam❤️ dla pozostałych koleżanek blondi i czarna. Moja babcia miała 84 lata,druga 92. Ja może dociągnę do 70-tki :-) X Pada kapuśniaczek,jest bardzo ciepło. Roleta w górze,zaczynam nowy dzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko Dziękuję za lipę. Będę sączyć ją cały dzień. Na rozpoczęcie bieganiny wypiję kawę. x Marylko masz Mamę to wielkie szczęście. Również życzę jej zdrowia❤️. x Ime Twoja rodzina długowieczna , duuuużo życia przed Tobą. x Livio masz rację z dnia na dzień trzmielina ma większe listki. Daruję jej i zostawię. Ja odwrotnie jak Ty jeśli coś nie jest po mojej myśli szybko wyrzucam. x Lunka od Ciebie wędruje do nas ciepło. Ciepło to mało powiedziane idą upały. x Babki zastanawiam się czy mam iść do lekarza:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień zaczynam od melisy. M.ma wizytę kontrolną, wróble - cichoo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dojrzałe ale czytać tego nie można.Mam wrażenie że to same babcie po 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka x Do, lekarza jednak nie poszłam!! Jedyneczko lipa pomogła. Jestem ...smarkata:).... ale już mniej. Jutro wyruszam w długą. Słyszę ,że u Ciebie pada deszcz. Po słońcu i ciepełku u mnie przeszła lekka burza. x Miłego popołudnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał wskoczył jak wariat. Pogoda wcale nie liczy sie z moimi latami, a już grubo po setce. Wrażeń starczyłoby i na 200 lat,kochany GOŚCIU. x M po wizycie przybył niezbyt radosny - za 2 dni powtórka. x palcy mi się pokleiły:) - laurka w toku,przede mną guziki,wycinanki,kredki,nożyczki - ech..szukam zajęcia dla rąk.Uspokajacza. Biorę się za sałatkę ziemniaczaną,bedzie co bezmyślnie kroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze,że kuknęłam do Wagonika. x Livio po prostu się uśmiechnęłam i to z dwóch powodów. pierwszy ... dociągnęłaś do 100 , a ja Cię przegoniłam niedługo będę najstarszą babiną na świecie :D:D nie da się ukryć :( drugi... widzę poklejone palce , pudełko z guzikami , nożyczki ,a może podskoczę z ...kropelką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGA PANI GLOBUS! x Szminkę zamawiam i to koniecznie 2 szt. Moją wypaprałam nieopatrznie przy tej laurce. w trakcie pasjonującego zajęcia z sałatką - telefon. No,jak telefon to wszystko na bok. Rzucaj wszystko - bo dzwoni. x Lapska otarłam i chwytam. Z tamtej strony ST - miejscowa :( - - gadka,mogę Ci cos poczytać??? Oczywiście. - Na działkę przyniósł jej znajomy GAZETĘ z poradami jak leczyć rany .. ( co ja głupia? - nie połapałam się,że ta GAZETA przyszła z wrocławka?) Biedaczki,nawysilały się cobym wysłuchała.W końcu zmartwione,no nie? - a więc,gdyby któraś była młodsza niż 100 lat,niech pilnie uważa - bo ważne. KOZIE MLEKO I LISCIE ŁOPIANU. Robić okłady na ranę. Pytam,czy na działce ma łopian - - a ja wiem jak wygląda łopian???-odpowiedż. Chciałam jej do słuchawki dać brata - ale nie chciała,a on tak nadawał przy mnie stojąc,że biedaczki w coraz większym stresie - dzwoniąc,bo a nóż on odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie te 2 szminki więc potrzebuję. zrobię prezenty. Tylko..jak któraś się pomyli i posmaruje ucho? Wtedy już na nic nie będę miała czasu - telefon przylgnie. x I tak żle i tak nie dobrze. x Ech,poważnie posunięta w latach Globus,cosmi doradż. Wy smarkate też myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio Ja na rozkaz nie umiem,nie chce nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodek z rana. x IME -Ty tak na poważnie?pośmiej się,jako i ja to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×