Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wybrałam sie dzisiaj do WM - na pocztę. Specjalnie,aby wysłać laurkę. Moi - wszyscy,ile ich mam,wyjezdżają na Sycylię - tylko na urlop - zaznaczam.:) x wnusiu ma kwaterę pod samą Etną,oby mi nie wystraszyli dzieciaka. Rodzina,z pokolenia "wygnanych" tam osiadła. x C. będzie 3 tygodnie,tak kuzynka,straszliwie tęskniaca,zarządziła. S i S2 - na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzam na sobie medyczny eksperyment - muszę na chwilę z Wami się rozstać, zrobic pomiar - wpisać do CZARNEJ KSIĘGI :) x jak wyjdzie cuś pozytywnego - podzielę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam was w sobotni ranek na kawę. Za oknem zmienna pogoda. Wybieram się dziś do WM zakupić dla wnusia rower. Mam nadzieję ,że coś wybiorę. Livciu to będziesz tęsknić za S i S2. Daleka podróż przed nimi. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć Luna.Ja przytargałam do wagonika arbuza.Kroję w łódeczki,częstujcie się. Luna,czy to znaczy,że ochłodzenie od Ciebie ciągnie?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Potrzebuję kawy ..... iiii jest. Lunka dziekuję. x Zaczynają się święta , Dzień Matki , Dzień Dziecka , czerwcowe imieniny . Dużo tego:) x Jedyneczko jedną łódkę zjadłam do drugiej wsiadam i kanałem popłynę do Ciebie. x Babki rozmontował mi się rytm dnia. Wstaję za późno lub za wcześnie:) syzyfy się gromadzą. A ja jestem myśliwym ...myślę jakby ??? i co by ????:D x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Łódka zawinęła w moim porcie... Ja dzisiaj miałam pobudkę o 4 rano.Na przeciwko mojego domu jest jakaś melina,pod nazwą automaty do gier...okna otwarte,bluzgi przez całą noc do wczesnych godzin porannych:-( Zamierzam im to zamknąć:-D W ciągu dnia też nie lepiej,w całym ciągu mojej kamienicy i na przeciwko remonty.Elewacje,przebudowy w środku,styropian fruwa w powietrzu,mam oblepione okna tym cudem.Nie nadążam ze sprzątaniem,to dopiero syzyfy:-) Za ścianą u mojej sąsiadki zlikwidowano ciucholand ,powstał zakład kosmetyczny i solarium. X To tyle.Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki :D Co ja widzę :O Kawka,łódeczki,zakupy...fiu fiu ;) Jedyneczko Współczuję takiego sąsiedztwa :( Ja za sąsiadów mam szpaki i kukułki Te ostatnie się zawzięły i kukają od 3 w nocy :O Ty masz okna oblepione styropianem,ja zółtym pyłem od mleczy Uroki mieszkania przy łące ;) Właśnie się zaczęły sianokosy,więc napawam się zapachem :D Lunka Udanych zakupów i poproszę też lowel ;) Globusiku Teraz wiem kto mnie budzi;) Pogrożę Ci trochę paluszkiem Marysiu Pozdrówka Miłego dnia dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime Wolałabym twoich sąsiadów:-) A dzisiaj od rana co i rusz pogotowie wyjeżdża na sygnale:-( Dumam tak gdzie by się skryć po pracy??? Livio w paprociach dzisiaj nikt nie koczuje???:-) Ime ,a może do Ciebie na sianokosy?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Zapraszam :D Tylko traktor szwagrowi padł Ale co tam,teść ma kosę to sobie poradzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio. x patrzyłam disiaj litościwym wzrokiem na odkurzacz - - ale ani drgnął:( Ech tam -sama musiałam go prowadzać. x a pogoda i atmosfera ciężka. Wczoraj burza i cały dzień przelotnie pada - lżej oddychać,ale to jeszcze nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksperyment trwa.Pokłute mam palce,że HEJ! x kropelką naprawiam. x Dziewczyny,mam prośbę WIELKĄ -POMÓZCIE MI W BADANIACH. Jeżeli Wy nie macie takiej możliwości -to może ktuśś nas czyta Chodzi o cukrzycę,może będzie mniej insuliny do brania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARUNEK -osoba nie może mieć cukrzycy, - musi mieć dostep do aparatu,do pomiaru cukru we krwi. - w domu mieć len -najlepiej na którym praktykuję ja (len mielony uzyskany w procesie odtłuszczania) x no i prośba - łyżeczke siemienia zalać pól szklanką wody,odczekać,aż zgestnieje (tak z 10 min) i wypić. Przed wypiciem zmierzyc cukier - - po wypicu - odczekać ok.15-20 min - zmierzyć. x Chodzi mi o to,czy u mnie toto błyskawicznie działa,bo biorę insulinę. No i jak działa u człeka zdrowego,może nie obniża wcale tego stężenia. x pliisssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
livio :O potrzebujesz ich nieprofesjonalnej :( pomocy..??? to dyletanki- łase tylko na sensacje.. nie szukaj na topiku pomocy....:(...szkoda ,że moja druga połowa dziś w pracy- livio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚĆ - nieprofesjonalistki - to przede wszystkim ja. Szkoda..wielka szkoda,że tak napisałaś. Piszesz o swoim mężu - że w pracy,jeżeli ma informacje w interesującym mnie temacie,przekaż co wie. x szukam sposobu,jak pomóc memu upartemu M(a przy tym i sobie :)) przy bardzo poważnej obecnie z nim sprawie zdrowotnej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Po nocnych burzach na pewno odpoczywacie. Nie mam sumienia Was budzić. Na wszelki wypadek zostawiam kawę. x Spokojnej niedzieli do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam niedawno piękne zdjęcie. x Dumnie stoją - moja Babcia,Dziadek,Prababcia sobie siedzi,a pomiedzy młodymi na podwyższeniu w sukience mój ok,1 rok Wujo. (I co - genger to nowoczesny wynalazek?) x Dyskryminacja panowała niezła - Najstarsza w tej rodzinie była moja Mamcia - ale na zdjęciu - najstarszy SYN. x tak na oko - zdjęcie z 1910 roku. Wstawiłam w ramki i podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz,dzięki tej wspaniałej fotografii z duszą,nawiazałam korespondencję z krewniakiem - duzo siedział w temacie,opisuje mi dziej*****AŚNI z mojej działki - dotarł do poczatku 18-wieku. x coś się zmieniło? - wszystko i nic.Opisuje też ciekawostki z ich życia,mnie dotychczas nieznane. Najlepsze jest to,że podobnie - jak i ja - naszych Dziadków wspomina ze strachem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Burza i ulewa w nocy , spadła rynna z balkonu do ogrodu. Czeka mnie remont, blacharka wymieniana 7 lat temu. Dom wieczna skarbonka;) Po za tym, wszystko po staremu. Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku wzruszająca piosenka. Ja byłam już u swojej mamki przed 7 :-) Zawiozłam bukiecik i prezenciki:-) Wczoraj nie zajrzałam do Was,burzowo było M wyłączył główną wtykę od kompa. Marysiu prawdę powiadasz,ja też mam taką wielką skarbonkę:-) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Pięknie zaczęłaś dzień ..wizyta u Mamy❤️ Ja u swojej byłam tylko wirtualnie:( x U mnie burze były w sobotę .Wczoraj słońce i dzisiaj tez tak się zaczyna. x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 maj! temp, u mnie 19 stopni, słonecznie,świergot ptaków za oknem,zaczęły rozwijać się piwonie. Powietrze przezroczyste - i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie 30 stopni. Livio przyglądam się opakowaniu siemienia lnianego,sproszkowanego,czytam... Nigdy nigdzie nie wyczytałam,że wspomagają przy leczeniu cukrzycy.Jakiś czas temu kupiłam sobie od dolegliwościach żołądkowych,ale jeszcze nie rozpakowałam i nie wypróbowałam,samo przeszło:-) nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNA - dziękuję. Właśnie w tym rzecz -nic na ten temat. Z tego co próbowałam na sobie - siemię bardzo dobrze i szybko obniża poziom cukru. Noo..nie zawracam już głowy. Przerwałam eksperyment,siemię zażywam - M -JAK ZWYKLE NA NIE. Jego sprawa. Po prostu byłam ciekawa,jak w tym temacie u zdrowych - ale nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu może i jest coś na rzeczy:-) Poprawia metabolizm,jakiś sens tu widzę... A tak swoją drogą to od stycznia schudłam 7 kg.Zaczęłam jeść!! :-) 5 posiłków dziennie,no może 4 ,nie czuję głodu i nie dojadam po nocach.Czuję się lżejsza i zdrowsza. O pokrzywie słyszałam,że ładnie zbija cukier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej wyobrażni JEDYNKA , toTy szczupła,fajna dziewczyna. Teraz,,to zapewne Szkieletor.:D Nie przesadzaj - ja kiedyś tak zrobiłam.Po pierwszym porodzie,postanowiłam schudnąć - chociaż wcale gruba nie byłam. zagłodziłam sie do tego stopnia,że jeść siły nie miałam :) Schudłam z 14 kg.. a,że grubokoścista jezdem.. no to możesz sobie wyobrazić .. jak sie położyłam..to tylko sterczały mi kości miednicy :) no i nochal zrobił mi się nieprzecietny. Ech.. teraz to mi wisi,zresztą od dawna,że tam trochę zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Livio O tym siemieniu pogadaj sobie z moją teściową,ona wie wszystko na jego temat Niejednokrotnie zmuszała mnie do jego stosowania Efekt? Wymioty stąd do Częstochowy :O Ale nie neguję jego działania ;) Mario Mój mąż dekarz,raz dwa naprawi dach Ale jak to się mówi-szewc bez butów chodzi ;) Jedyneczko U mnie podobnie z temperaturą a że mieszkamy na poddaszu...to pot się leje od samego siedzenia,tylko,że ja nie umiem usiedzieć na czterech literach ;) 7 kg mniej,no no no ;) Oby nie za dużo... Globusiku Piosenka super❤️ Zdjęcia sianokosów porobione :D Ucierpiał jeden z kotów teściowej,wszedł pod traktor i ...masakryczny widok :( I ostatnia zła wiadomość U nas na wsi grasuje jakaś szajka Upili syna naszych przyjaciół do nieprzytomności,pobili... Dzieciak ma 12 lat Lali mu alkohol do gardełka,przytrzymując go Helikopter po niego przyleciał bo był w bardzo ciężkim stanie :( Ledwo go odratowali I jak tu wypuścić dziecko na rower? Nie mam słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pewnie jeszcze śpicie,mówię szeptem... Lecę po rogale do kawy i po kawę,znowu pusty pojemnik... Ime to straszne o czym piszesz:-( Co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Dziękuje Jedynko za kawę:) jeszcze przydałby się rogal!!!:D x U mnie poranek rześki z lekkim zachmurzeniem. Jestem po spacerku. Ale ZAPOMNIAŁAM o rogalach. x Na stole mam piękny duuuuży bukiet dostarczony przez pocztę kwiatową. Cieszy moje serce i oczy. x Jedyneczko NOOOOOOOOOOOO!!!! 7 kg ...dużo .. dość już odchudzania bo niedługo będziesz ważyć ....30 kg razem z rowerem:D:D x Ime Rzeczywiście wstrząsnęło mną to co napisałaś. Na szczęście pomoc przyszła szybko , chłopczyk przeżyje ale jakie będę konsekwencje psychiczne to się okaże. x Ime biedny kogut . Tak myślę kto nas będzie budził???? x Czy zdjęcia już są na fb???? będę podglądać. x Lunka poszłaś wybierać rowerek i co????? zniknęłaś?? x Ja osiadłam dzisiaj w domu. Muszę puścić w ruch Franię bo jeszcze zardzewieje:) Ruszam więc do roboty. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kot a nie kogut :P :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×