Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

To nie jest normalne tak się przepychać z tym szlabanem. 😠 Ada Twoja cierpliwość godna podziwu ☺ zapachniało mi tym krupnikiem mniam mniam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatm Was, wesprzyjcie proszę charytatywny startup. Chcemy stworzyć firmę a środki przeznaczyć na cele charytatywne jak ratowanie chorych dzieci. Chcemy stworzyć model biznesowy, który będzie polegał na tworzeniu firm, rozwijaniu ich następnie przekazywanie 100% środków z tych rozwiniętych na cele charytatywne. Każda złotówka się liczy. zrzutka.pl/z/wystawsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu, to zapraszam do siebie na ten krupnik !! Chyba mieszkamy dosyć blisko, więc nie będziesz musiała przez całą Polskę gnać.:) Taaa... szlaban daje się we znaki... ale skoro nie pracuję i nie jestem akurat u wnuśki, to mam czas i próbuję na kolejną stronę przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Nie wiem co napisałyście wcześniej.Wróciłam niedawno do domu. Jestem głodna.Wyczułam zapach krupniku u Ady. Ada bądź gotowa za kilka chwil będę u Ciebie:) x Rudziku Pozazdrościllam Ci i jutro gnam do fryzjerki. Irokeza strzyc nie będę ale podstrzyżyny będą:) x Imuś Do Ciebie wyślę sms. x Jedyneczko Co tam masz w lodówce??? Niczym nie mogę załagodzić głodu. x Lunka być może będę w Berlinie na adwentowym kiermaszu. Napisz co to takiego;) Co można kupić???? x Marylko wychodź z basenu juz się wymoczyłaś.Kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, ten krupnik rozłożył mnie na łopatki, uwielbiam :). Zrewanżuję się ;) Jutro już jedziesz do wnusi ? 🌻 Globusik, każda wizyta u fryzjera pozawala na poczucie swojej kobiecości. Cieszę się, że Ty się cieszysz, że będziemy "odnowione" :D 🌻 Jedyneczko, ależ z muzyką, bądź Trójką Polskiego Radia. Wyciszam się, kiedy babskie grono klekocze trzy po trzy. Lubię gadać, ale nie aby gadać. A tak i popracuję spokojnie, i nie przeszkadzam innym uciszając ;) :D 🌻 Miłości, raz na miesiąc to konieczne, choćbym nawet nie chciała. Przy krótkich włosach to od razu fryzura traci kształt. A co dopiero jak człowiek wstaje z łóżka o poranku ;) xxxx Cisza w domu... Młody w pracy, nawet telewizji nie włączam. Tak trochę czytałam na necie o nowościach wydawniczych. Miałam zrobić naleśniki z serem, ale się tak przybieram, żeby się nie przybrać... ;) Miał brat wpaść odwiedzić siostrę, bo ma sprawę (tylko wtedy wpada ;)). Często trafiał właśnie na naleśniki. Dziś to zimno jakoś mnie zniechęca do jakiejkolwiek pracy. Ale może powinnam się jednak zabrać, dziewczyny co ? Może kolacja byłaby gotowa.... Dobra, biorę się, nie ma to tamto :D...wpadnę z talerzem nasmażonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Globusiku Dziękuję za smsa a nawet kilka ❤️ Nie napisałaś jak tam badania! Poproszę o relację...;) Z kim się wybierasz do Berlina i dlaczego beze mnie? :D Stefciu Trójki też słuchałam.Piszę o czasie przeszłym,ponieważ przerzuciłam się na radio Kaszebe :D Adziu Tak,dzisiaj słońce pięknie świeciło Tak mocno,że nie zauważyłam,że starszy S zostawił włączone światła w busie :D :D :D Akumulator nie wytrzymał :D Moja córka też bez przerwy goli te boki...Ale uważam,że to jej nie pasuje :P Jedyneczko Mi też nie pasuje Trump,w dodatku Donald :D Jest taki obślizgły,że pasowałby na haczyk wędkarski mojemu M ;) No gdzie ta Adzia z tymi naleśnikami polazła? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o tym napadzie na pracownicę poczty w Mostach? To zaraz za Lęborkiem.Jeździmy tam często po towar na dachy Masakra co tam się ostatnio wyrabia :( Junior mówi do mnie...Mama...nie pojedziemy już do Lęborka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości....jakby się kto pytał, naleśniki na stole. Ze serem i powidłami śliwkowymi, jak kto woli. ;) Kaszebe, powiadasz ? Moja dobra koleżanka, która pracuje ze mną, a pochodzi z Koszalina, gdzie poznałam swego D. ma korzenie kaszubskie. Puszczała mi kiedyś ze stacji Kaszebe. Uśmiałam się, bo Ona cos mi tam tłumaczyła, żebym mogła zrozumieć... Może to tylko taka audycja ? Proszę o wyjaśnienia i częstotliwość podać. Chętnie posłucham :) Co do Donalda i Hilary to mam dość, ile można wysłuchiwać wylewanych brudów, oczerniania się wzajemnie... Może się nie znam, ale naprawdę mierzi mnie już ich widok. Ale z tą obślizgłością się zgodzę ;) :D No widzisz Imuś nigdzie nie ma spokoju, a najbardziej wstrząsa jak to w najbliższym otoczeniu się dzieje. Nie ukrywam, że do Berlina dałabym się porwać, uwielbiam kiermasze, bom taka wiejska-czarodziejska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×