Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssyreennnkkka

wałki, papiloty, co lepsze?

Polecane posty

Gość ssyreennnkkka

mam proste włosy, czasami kręcę je wieczorem na noc ale z papilotów z gąbki wyłażą druty, plastikowe walki są niewygodne, na rzepy plączą się włosy.....może jest coś co jest szybkie, wygodne i skuteczne, czy kręcicie sobie włosy, jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkówna
Podgrzewane wałki. Najpierw nagrzewają się w specjanlym pojemniku na prąd, a późniejnakładasz na włosy i ściagasz gdy ostygną- po 10-15 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie najdluzej
na prostownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssyreennnkkka
zastanawiam się czy nie zrobic sobie z materiału, tak jak kiedyś robiły babcie.... rano nie mam czasu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie najdluzej
trzymaja sie na prostownicy i ladny naturalny skret eSek wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie najdluzej
a szkoda chociaz ja to robie 10 minut szybko pasmo po pasmie no ale glowa musi byc rano myta takze Cie rozumiem..schodzi dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lat kręce włosy lokosuszarką, codziennie rano, zajmuje mi to ok. 10 minut zawsze po myciu pianka, a potem codziennie rano lekkie zwilżenie rękoma i lokosuszarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne na czym pokręcisz
ważne jakich kosmetyków do stylizacji użyjesz ;) Ja kręcę na wałkach, papilotach, prostownicy, falownicy, lokówce i zawsze tak samo długo utrzymuję sie loki ;) Kup dobrą pienkę czy lakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam włosy strasznie proste takie co odrazy mi się prostują jak coś z nimi robię;// no ale lobie loczki to eksperymentuje wiec uważam ze najlepsze sa wałki które grzejesz przez ileś tam minut w gorącej wodzie :) taka robota jest długo trwała i mecząca ale za to długo wytrzymują:) co do lokówek idealne sa na szybko aby podkręcić niestety na moich włosach się nie sprawdza zbyt szybko włosy opadają;// a papiloty nie używam bo u mnie nie działaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×