Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość princessaaaaa

cz ktos cos wie na temat kindergeltu w niemczech

Polecane posty

Gość princessaaaaa

czy ktos kiedys zalatwial kindergeld ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaaaaa
prosze o pomoc . naprawde to jest dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaaaaa
jyak to sie zalatwia. ja mam troche skomplikowana sytacje. otoz jestem po rozwodzie i mam dziecko z bylym mezem. ulozylam sobie na nowo zycie i chcemy wyjechac na stale do niemiec z obecnym partnerem oraz z dzieckiem. czy mi sie bedzie nalezec jak ja tam wyjade. moj partner juz tam przebywa przeszlo pol roku i ma stala prace ale w holandi ale meldunek ma w niemczech. nie jestesmy malzenstwem. czy lepiej wziac slub zeby sie o takie cos starac, bo ja tam narazie nie bede pracowac ale bede miala meldunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wypelnic wniosek (druki sa w internecie) i dostarczyc do urzedu pracy, pod ktory podlegasz w niemczech. musisz miec potwierdzony staly pobyt w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ......
do roboty sie wez a nie kase od panstwa ciagnac , w glowkach sie juz poprzewracalo zamiast robic to na panstwie zerowac jak ci polacy mnie wkurwiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kindergeld, Elterngeld - pomoc w przygotowaniu wniosku i uzyskaniu świadczenia. Proszę o kontakt, jeżeli potrzebujesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kindergeld, Elterngeld - pomoc w przygotowaniu wniosku i uzyskaniu świadczenia. Proszę o kontakt info@barszczewska.eu, jeżeli potrzebujesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×