Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Hej. Szukam madrej dziewczyny do pogadania!

Polecane posty

Wojownik, a mój ulubiony aktor to właśnie Jim Carrey :D Jest naprawdę świetny. A co do truman show- film jak najbardziej dobry, ale nie mój ulubiony. W zasadzie nie mam ulubionego- tyyyle tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w ogole spiety, po czym to wnioskujesz? Po tym, ze zdanie zaczynam z duzej litery, a koncze kropka badz znakiem zapytania? Lepiej sie przestan bawic w psychologa, bo marnie Ci to wychodzi. "mądre widząc głupotę niemądrych facetów zamlikły" To zdanie w istocie jest glupie- pogrzebalas sama siebie. Spiew i muzyke tez lubie, z tym, ze ostatnio troche jestem mniej wyszukany- sledze X factor, ale i tak uwazam, ze znalezc mozna tam nieprzecietne glosy m.in. Loska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Loska ma wielki talent. Po przygodzie z "mam talent" nie spodziewałam się zobaczyć go w tv znowu. Ale jest. I dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądam X Factor :) za to nie oglądam konkurencyjnego programu na polsacie bo mnie Kora wnerwia :o Jeszcze oglądam Grę o milion :p tam takie genialne osoby występują :D ostatnio dwie laski przesunęły równik do kanady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilku ulubionych aktorow, Carrey w sumie tez by sie w nich znalazl, jednak wolalbym zeby czesciej grywal w dramatach, a nie samych komediach. W Truman show pokazal, ze potrafi zagrac do porzadku. Ostatnio bardzo dobrze sie rozwija Leo DiCaprio, tak na moje oko. "Ja mam raczej nudne zainteresowania, nie warto o nich wspominać." Wspomnij, pewnie, ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman tyś je uparty
a gdzie facet 28, michaszko 30 + ,b777 i inni twoji bohaterowie ? ty siępogubisz mitoman jak już tego nie robisz :-:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman tyś je uparty
nie nadążysz odpisywać :-D mitoman dawaj dalej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL NINKA
spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"de layla A może być mądra kobieta? Truman show" Jasne, ze moze byc. Twoja ksywa przypomina mi wykonanie Loski, kiedy to ostatnio zaspiewal "Layla" z Goodfellas. Loska wedlug mnie wygra i to zasluzenie ten program, na Polsacie zobaczylem moze, ze dwa odcinki, ale w ogole nie przypadl mi ten program do gustu. Byla tam jedna charyzmatyczna postac, ale ja wyrzucili, nie pamietam jak sie nazywala. Taka pozytywna wariatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitoman? To twoja nowa ksywa? "EL NINKA spadaj" El ninko po twojej wypowiedzi przezylem niemal katharsis doswiadczajac tej jakze konstruktywnej i pelnej glebi wypowiedzi. Zapewne jestes osoba, ktorej wyzwanie postawilem w temacie "Zaje...fajna Lubię czytać, gotować, jeździć na rowerze i łazić po górach" Ja niestety nie lubie czytac ksiazek, nie wiem czemu. Za to czesto czytam w internecie, lubie czytac fora internetowe ;D. Ciekawe zainteresowania, czemu mialyby byc nudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci XXI wieku brrr
śmieszna ksywka to chyba mówią laski jak widzą twoje przyrodzenie ! :o zresztą nie jestem desperatką i nie interesują mnie faceci. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na oficjalnej stronie x factora, polecam. Mnie zmiazdzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL NINKA
Katharsis to Ty KIEDYŚ PRZEŻYJESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi, nie każdy musi lubić książki. Wszystko co lubię jest fajna i ok tylko nie da się o tym dużo gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman tyś je uparty
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie rezygnuj mitoman:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman tyś je uparty
adrian jedziesz:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci XXI wieku brrr śmieszna ksywka to chyba mówią laski jak widzą twoje przyrodzenie ! zresztą nie jestem desperatką i nie interesują mnie faceci. żegnam" Niesamowicie madra wypowiedz, wiec uwazasz, ze kobieta widzac moje przyrodzenie mowilaby o mojej ksywce? Albo uzywalaby tak pseudowyszukanej i bezsensownej metafory "ksywki"? I tak czy siak manifest glupoty w czystej postaci. Tak samo z toba w powyzszej wypowiedzi, jak i z twoja ksywa bazujaca na beznadziejnej generalizacji. Niech zgadne, skrzywdzil Cie facet i teraz na zlosc mamie odmrazasz sobie uszy tj. stalas sie zagorzala feministka(co w dzisiejszych czasach przerodzilo sie, przez takie twory jak ty, w pseudofeminizm)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truman show,,również mój ulubiony:) i Forrest Gump... a Twoja ksywa przypomina mi grę,na razie dajesz radę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Forresta Gumpa do konca zycia nie zapomne tego kapitana na kutrze rybackim hahahahahaha. Genialnie zagrana rola, bodaj Gary sinise? Nie wiem, czemu ale gosc mi sie myli zawsze z Hugh Jackmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojownik, widzę, że już sporo postów napisałeś. Doradź mi co zrobić ze zdjęciem, usunąć je czy zostawić? Bo już kilka "życzliwych" osób mnie ostrzegło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze zostaw, a "zyczliwymi" sie w ogole nie przejmuj. Jestes bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL NINKA
A Ty jesteś kłamcą. Jak justysia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×