Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwone nitki w śluzie

Czerwone nitki w śluzie

Polecane posty

Gość czerwone nitki śluzu
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka 83
ja też tak miałam,w dniu spodziewanego okresu zrobiłam test i był pozytywny,choć kreska była bledziutka.teraz skończył 4 miechy :)rób test !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
ewelinka a w którym dniu cyklu miałaś te krwinki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
pamiętasz??? ja mam cykle 28 dniowe, a miałam tak 22 dnia cyklu i to tak w czasie 4 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
dzisiaj 25 dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz jutro iść zrobić test
z krwi beta hcg na pewno pokaże ciążę jeśli do niej doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka 83
2-3 dni po owulacji i stosunku rób test i betę i nie dumaj dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
ale chyba jak test sikany to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka 83
to zrób rano,ja robiłam pre test,kreska była blada,a na pink test wyraźna,choć jaśniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to prawda ze wraca do
ja tak miala cala ciaze - myslalam ze to od odziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
:) dzięki jutro mam 26 dzień cyklu testu nie mam jutro kupię i zrobię w piątek z rana samego to będzie 27 dzień cyklu, skoro cykle mam 28 dniowe może coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone nitki śluzu
Nie robiłam dzisiaj jeszcze testu ale czuję dziwny ciężar w dole brzucha takie ciągnięcie wcale mnie nie boli, denerwuję się strasznie, bo bardzo bym chciała być w ciąży :) Temp. z rana 37,1, więc nadal nie spada a jutro 28 dzień cyklu, chociaż jeśli chodzi o nią może spaść nawet w ciągu 1 godziny od @, prawda? Trzymajcie dziewczyny kciuki, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam tylko ja widziałam 2 małe niteczki na majtkach na papier się nie przyglądałam ale to mnie zaciekawiło i w tym cyklu zaszłam w ciążę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test w dnniu
spodziewanej miesiaczki. nie musi byc rano, ja robilam kolo 18 i pokazala sie druga kreska. od razu zaczela sie pojawiac. dwa dni wczesniej test nie wykazal ciazy. kazda z nas jest inna, ale ja wiedzialam, ze zaszlam. mialam powiekszone zyly na piersiach i uczucie ciezkosci. w brzuchu tez tak dziwnie. daj znac co wykazal test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam 27 d.c. na 2 kreski
Ja też tak miałam w pierwszej ciaży... Teraz czekam na 2 kreseczki drugiej, w tej też tak miała i dlatego mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam takie czerwone nitki z sluzie, dokladnie 10 dni po stosunku. Zaszlam w ciaze, obecnie 7 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Super gratuluję, ja jestem teraz w takiej sytuacji, że bardzo bym chciała zajść, w pierwszej ciąży 9 lat temu tak miałam mniej więcej w połowie cyklu i w tym miesiącu tak mam ale czy czułaś coś jeszcze. Ja jestem 8 dni po owulacji i nic poza tym jakoś nie czuję...Może jakieś delikatne kłucie z raz....Nic poza tym, ciekawa jestem co czułaś poprzedniczko "gość" jeszcze :-), jakieś ewentualne objawy pojawiły się i kiedy??? Może jeszcze ktoś miał podobnie i się podzieli.....Ja jestem w napięciu oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja "poprzedniczka". Nic innego nie czulam, za wczesnie na jakies objawy. Zrobiłam ultraczuly test, właśnie w 10tym dniu po stosunku, na widok tych nitek krwi. Wyszla druga mega blada kreska i to po czasie 15 minut. Następnego dnia beta z krwi prawie 100 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Fajnie, że się odezwałaś, ja jestem w 18d.c. po poprzednie monitoringi wykazały że owulacji mam w 9-10d.c. bardzo wcześnie, cykle mam 25-26dniowe....właśnie nic innego nie czuje a @powinna przyjść za jakiś tydzień, oby nie :-) Kiedy wg Ciebie powinnam zrobić test? Korcie m no ie cały czas ale chyba zdecydowanie za wcześnie, czy miałaś jakieś plamienia w dniu @,pytam bo fajnie uzyskać jakieś informacje... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie miałam zadnych plamien. Jestem od samiuskiego poczatku na luteinie i magnezie bo przez lata leczylam niedomoge lutealna i plamienia w trakcie cykli, wiec chyba bym padla na zawal na widok plamienia :P kiedy testowac? Myśl ze tych 10 dni od stosunku, o ktory podejrzewamy zaplodnienie, to jest absolutne minimum. Ja tak wczesnie testowalam wlasnie ze wzgledu na konieczność przyjmowania luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Jeśli chodzi o progesteron to miałam podobno wg gin endokrynolog w 21 do. c. TAKIE jak bym była wciąż poza wskaźnikiem kobiety nie będącej w ciąży. Więc wszystkie hormony, które trzeba i podobno trzeba zrobione zostały, wszystko w normie, w odpowiednich dniach cyklu.... WIĘC to plamienie poodejrzewam, ze nie jest z powodu niedoboru progesteronu.... Dzięki za komentarz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od niedomogi lutealnej. Tych nitek krwi w sluzie nijak nie da sie pomylic z plamieniem. Plamiebie bylo u mnie dosc obfite, takie brazowe. Natomiast te nitki to po prostu zywo czerwone niteczki w przezroczystym "zdrowym" sluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
No mam nadzieje, że to pozytywną informacja :-) dziękuję za info, trzymam kciuki, ja też czekam z niecierpliwością :-) kto jeszcze miał tak jak ja :-), dzięki wszystkim z góry rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
"Poprzedniczko" wg Ciebie kiedy powinnam zrobić test, dzisiaj 19 dzien cyklu.... owulacji ok. 10.... a te nitki były 16 d.c. wieczorem (2 dni po ostatnim współżyciu) i 17 d.c. rano jednorazowo.... Może któraś tak miała i test wyszedł pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×