Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwone nitki w śluzie

Czerwone nitki w śluzie

Polecane posty

Gość Monika 7777
Dzisiaj 26 d. c. z rana delikatne plamienie..... Tak jakby nitka podbarwiona różowa krwia w przezroczystym sluzie...... Do południa miałam tak że 3razy później coraz mniej... Od południa czysto. Bóle brzucha miałam przez ostatnie 2dni tylko wieczorem.... Jakoś w brzuchu tak dziwnie, nie wiem z czym to porównać. 9lat temu tek nie miałam. Kto tak miałam kiedy mam testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 7777
Pisałam parę dni wcześniej, dzisiaj się dzielę i czekam na jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika wskazówka dla ciebie za nim zostaniesz matka to idź do psychiatry i uporządkuj swoje życie emocjonalne bo najwyraźniej sobie nie radzisz. Na szczęście z tego co piszesz to ciąży nie będzie wiec dziecko nie zostanie skrzywdzone taka matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Hey podbijam moze któraś jeszcze odpisze :) dzis planowany dzien okresu a tu zamiast okresu przezroczysty sluz z nitkami krwi tyle ze malo jak na palec i koniec czy mozliwe ze moge nyc w ciazy kiedy mogę  robic test? Prosze o odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja tak miałam, że były plamienia i niteczki pare dni przed miesiączka, zrobilam test tydzień po terminie i dwie grube krechy. Teraz mam dopiero 8 tydzień, narazie jest wszystko ok, bolą mnie piersi jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1995

Witajcie! 

Od paru miesiąc staramy się z mężem o dziecko. Mąż brał ostatni miesiąc tabletki pomagające plemnikom. Teraz okres spóźnia się o 6 dni i dzisiaj zauważyłam lekkie nitki krwi w sluzie. Brzuch nie boli, lekkie uczucia gorąca i nudnosci, i wydaje mi się że jakby brzuch mi ciążył. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×