Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, nie uprawiałem seksu, nie całowałem się. Jestem normalnym chłopakiem, skończyłem studia na UW ( politologia), obecnie szukam pracy ( pracowałem trochę w telemarketingu, ale szukam czegoś ambitniejszego). Mam pytanie: czy taki ktoś jak ja ma szansę u dziewczyn? Czy nie jest za późno, aby teraz dopiero to wszystko zaczynać praktycznie od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
jesteś brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykcyk: nie, nie jestem brzydki. Jestem raczej przeciętny, może nawet trochę in plus. Ogólnie z wyglądem nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
no przecież się nie przyznasz... a tak szczerze : jak wreszcie poczujesz co to kobieta to będziesz chciał zaliczać baby na kilogramy ile się da - dlatego na pierwszy raz nie bierz dziewczyny zaangażowanej emocjonalnie a po drugie- nie wciskaj jej kitów ze szukasz na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykcyk: nie szukam na razie dziewczyny na stałe. Jakbym był brzydki, to bym o tym napisał. Ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
to się kurwa ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalibyście mi jakieś rady, jak mógłbym zacząć to wszystko? Boję się trochę kompromitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, nie uprawiałem seksu, nie całowałem się." wiemy cream,wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
no skoor nie jestes brzydki i do tego wykształcony to wypatrz jakąś i podbij; jeśli madra to się ucieszy ze jestes "nieużywany"; w pracy poznasz albo na piwie z kumplami, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykcyk: wiesz, łątwo powiedzieć wypatrz i podbij, ale jak się czegoś nie robiło tyle czasu to trudno zacząć. Poza tym tak na ulicy to bym raczej do obcej dziewczyny nie zagadał. Pomyślałaby, że jakiś zboczony jestem albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
no to właśnie mówię - w pracy, albo na imprezie/piwie; no ja wiem ze byś nie podszedł; na zachodzie faceci tak właśnie podbijają - ibynajmniej NIE SĄ ZBOCZENI; tylko wy jesteście jacyś dzicy czy wystraszeni - i uwierz mi, wiem cos o tym TO JEST TAKIE PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
piszę Wy bo mam na myśli większosć polskich facetów a jak się czyjesz jako 26-letni niewyruchaniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman88
Tez nigdy z nikim nie byłam. Jesli jest tu jakis Niedoswiadczony Mezczyzna -zapraszam na woman88@o2.pl chetnie kogos takiego poznam, chocby mentalnie czy intelektualnie:) i chetnie przy tym wymienie sie pogladami:) jestem zwiazana z północnym dolnoslaskim i poludniowym lubuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 4.05.2011 o 13:20, Gość cykcyryk napisał:

no to właśnie mówię - w pracy, albo na imprezie/piwie; no ja wiem ze byś nie podszedł; na zachodzie faceci tak właśnie podbijają - ibynajmniej NIE SĄ ZBOCZENI; tylko wy jesteście jacyś dzicy czy wystraszeni - i uwierz mi, wiem cos o tym TO JEST TAKIE PROSTE

To jest proste, ale dla przystojnych facetów. Reszta jest wyśmiewana i odrzucana, dlatego nie zagadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×