Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przez to ze wyjechalam 10 lat

musze sie wygadac :(

Polecane posty

Gość przez to ze wyjechalam 10 lat

Musze sie wygadac. Mam 31 lata, mieszkam za granica, tu skonczylam studia (oplacalam i utrzymywalam sie calkiem sama), mam dobra prace, wspanialego tutejszego meza, 21 miesiecznego synka, jestem w drugiej ciazy i...mam fatalny kontakt z wlasna mama. Kiedys swietnie sie dogadywalysmy, mialysmy o czym rozmawiac, a teraz...odkad przeszla na emerytue (ma 62 lata) mowi tylko o lekarzu, chorobach (ma chora tarczyce), a tym, ze przez tarczyce niedlugo zejdzie z tego swiata (jej slowa :o ) oraz o kosciele...Strasznie byla na mnie zla, ze zaszlam w druga ciaze mimo, ze od lat jestesmy niezalezani finansowo (z mezem jestesmy razem 10 lat, 6 lat po slubie) i naprawde bardzo dobrze nam sie powodzi. W ogole nie chce do nas przyjezdzac, krytykuje kazdy moj wybor, kazda decyzje i wszystko co robie, choc naprawde nie ma najmniejszego powodu (i to sa slowa mojego ojca oraz mojej 9 lat starszej siostry, ktora nie raz przemowila sie z mama, ze ona nas w ogole nie wspiera, a mnie wiecznie krytykuje). Nigdy do nas nie dzwoni, choc ja dzwonie do niej dwa razy w tygodniu. Sytuacje finansowa maja dobra, poniewaz moj ojciec jest emerytowanym kapitanem zeglugi wielkiej i jeszcze pracuje. Doprowadzila do tego, ze przestalam jej mowic cokolwiek, bo doslownie wszystko zostaje skrytykowane i za kazdym razem po rozmowie z nia ryczalam jak durna :o Zyje inaczej jak ona i moja mam nie potrafi tego w ogole zaakceptowac... Co mam zrobic? Jak z nia rozmawiac, zeby sie nie klocic (kazda rozmowa sprowadza sie do klotni). Boze, na pewno zmienilam sie przez te lata, ale mama tez strasznie sie zmienila odkad poszla na emerytue, a ja nie umiem z nia rozmawiac... Musialam sie wygadac, bo jest mi cholernie ciezko tak zyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×