Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Cześć Mamuśki :) wszystkiego najlepszego Wam :) Chciałam podzielić się z Wami szczęściem i wolnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)sobotnie słoneczko za oknem:) dzis mnie czekaja porzadki.i pichcenie w kuchni moze sie urwe na wielka łake;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziskaaaa gdzie jesteście?!!! Wystarczyło że mnie parę dni nie było a tu taka cisza. Walakowa jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariczko :) poszło OK:) teraz tylko chwilę poczekać :) trochę porządków z papierami i :D:D:D Twarda byłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pouciekali l,dobrze ze moje szczęscie jeszcze jest przy mnie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj no nie uciekaj ;) Tak sobie siedzę i rozmyślam.może nawet za dużo mam tych myśli naraz hehe Jedno wiem.nie poddam się:) Za oknem słoneczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz, jeśli uważasz, że warto no i by w przyszłości nie miec z tego powodu wyrzutów Mam nadzieję że przez te twoje rozmyslania rower nie rdzewieje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niee, Forum nam wygasa :( a ja mam taką zagadkę:w czym pójść na wesele siostry mojego chłopaka? wiem że mi pomożecie kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem już dosyć deszczu więc pojechałem na południe zapakowałem słoneczko do reklamówki i je sobie przywiozłem:) Swietna sprawa, opalenizna juz prawie jak przed rokiem... Za tydzień robię to samo:D Jak tam Twoje mysli...spokojniejsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie poparz:)moja opalenizna tez niczego sobie..,ale tak strasznie ciężko być szczęśliwą;) A myśli gonią jeszcze bardziej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczony doświadczeniami z lat poprzednich staram sie dozować promyczki. Tygodniowe odstępy są w sam raz:) Kurcze, chętnie bym Ci pomógł, ale to pewnie temat o którym porozmawiałabys jedynie z najlepszą przyjaciółką;) Więc jedyne co mogę to wsparcie duchowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem nawet z samą soba nie chce mi się o tym gadać;) a za wsparcie duchowe ślicznie dziękuje:}może mi pomoże':D jestem tak jakby na zakręcie:;)gdzie wyląduje nie wiem:) Chyba zacznę też dawkować sobie te promyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci życzę abyś nigdzie nie lądawała tylko łagodnie wyszła z tego zakrętu i dalej podróżowała tą drogą:) Rowerem jeżdzisz? Tylko szczerze jak na spowiedzi ,bo każę sobie przesłać zdjęcie łydek a wtedy i tak wszystko się wyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W natłoku codziennych obowiązków trudno jest czasem wygospodarować nawet tą godzinkę na rozprostowanie kości, a nawet jeśli to pogoda też lubi spłatać figla... Tych rolek to Ci zazrdroszczę...nigdy nie próbowałem. Raz żeu mnie w miasteczku nie bardzo jest gdzie, a dwa że ludzie dziwnie by na mnie patrzyli:D Ale za to zimą jeżdziłem na łyzwach! Pierwszy raz od ponad dwudziestu lat...I wcale nie musialem iść na zwolnienie na drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio bo łyzwy to jak rolki;) tylko trzeba znależc dobry asfalt ,bo inaczej trzęsienie ciała murowane hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce łatwiej o lód niż dobry kawałek asfaltu:) Chociaż ostatnimi laty trochę się w tej materii zmienia Na tych rolkach to sama śmigasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?:) Jeżdząc w pojedynkę sama decydujesz którędy chcesz jechać, robiąc to z kimś trzeba już czasem iść na kompromis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×