Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Zabawny-:) otóż to było zupełnie co innego...takiego wiesz.. ,ukochanego przez kobiety:D O RENIA wróciłaś z wojaży:)jak było;)co Ci za kawały porobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :):):) a ja właśnie desperadosika otworzyłam:) Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej carmentaa:) to teraz juz sie robi rocznicę komunii/:) za moich czasów tak nie było hihi ,to miałaś fajna imprezkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada sobie deszczy,pada sobie równo. Raz spadnie na kamyk a raz na .....parasolkę:D Witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo marika zaczyna śpiewać:D JA DZIS kultralnie byłam w kinie i sportowo na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem xD było na prawdę ekstra :P o dziwo-nie zrobili mi kawałów :) chociaż nie, rzucali we mnie skarpetką i mokrymi orzeszkami jak spałam przez sufit xD i nie byłam sama dziewczyna, była jeszcze jedna :P a na treningu było bardzo miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie,ń dobry:) Renia to fajnie że Ci sie wypadzik udał:) a na jakim treningu;)?byłas:) gotuję obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na treningu tego skakania mojego bo w sumie po to tam byłam no xD w sumie to były warsztaty tego sportu :P suuuuupeeeer było :) a teraz szara rzeczywistość i poprawianie ocen ;.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys ( jakieś sto lat temu) skakałem...wzwyż...Nawet byłem mistrzem województwa juniorów młodszych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cós renia nie chce zdradzic co to za skoki;) ja to grałam w kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i Chłopaki :) Ja to jak zwykle spóźniona i jestem jak wszyscy już śpią;) albo sama padam ze zmęczenia:) Co tam u Was wesołego :) Bo u mnie niedługo sądny dzień się zapowiada :) ale szczęśliwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Walakowa,dasz radę:D Uśmiech na twarz,głowa do góry i idziesz do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) NO walakowa, pójdziesz jak burza:D A JEST u Was słoneczko? u mnie jeszcze jakoś ciemno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jest słoneczko :) i nawet bardzo ciepło :) tylko się opalać :) ech, żeby jeszcze jakieś jeziorko, łódka było pod ręką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Was przepraszam że nie siedzę tu z Wami ale po prostu nie mam czasu :) lubie nie mieć czasu xD ja bardzo lubię większośc sportów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy:D Dzień dobry:D Zapowiada się piękny dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjfadfjksadfjk
Piękny nawet i był tylko co z tego jak i tak cały dzień musiałem w pracy siedzieć.Co gorsza, jak zapowiadają na kolejny weekend pogoda ma się wyraźnie pogorszyć... Heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to wyżej pisałem ja. Zapomnialem się zalogować a nie chcialem tego robic próbując umówic sie z pewną panią z Sandomierza.Zresztą i tak nic z tego nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×