Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

wiecie co że właśnie pisałyście tak że byłam pewna że trafiłam na jakieś fajne dziewczyny w moim wieku?! i tu cieszę się że przez internet nie ocenia się ludzi na pierwszy rzut oka (niestety takie oceny często pochopne są nie najlepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co piłam to soczek :P poważnie :) i poważnie mam 17 lat (jak miło że zostałam uznana za dojrzałą, to komplement dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było pytanie o województwo - jo rzych jest Ślunsko baba xD (Śląskie-pozytywna energia) :) chociaż Bardziej z gór niż ze "Ślunska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walak2
Cześć dziewczynki :) mogę się przyłączyć? bo temacik nieprzeciętny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamjestemja
Ja zawsze jestem radosna ;) Miewam doły, ale nigdy publicznie nie pozwalam sobie po tym poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będę szczęśliwa booo... dostanę pieniążki za pracę dorywczą i pójdę na zakupy do Rossmana na kosmetyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walak2
Bardzo pozytywny:) bo drobiazgi potrafią cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamjestemja
No tak, wreszcie jakiś wesoły temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie-kosmetyki to chemia i w ogóle, stosuję raczej domowe sposoby na zadbanie o siebie aaale nie znam na razie sposobu na przykład na domowy lakier do paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa mariko bardzo wazny telefon od adoratora:) a jestem szczęsliwa bo 10 wypłata ,i moze tez pojde do rossmana,hihi a oprócz tego fajnie mi sie z wami pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walak2
:) ja jutro leniuchuję w domku, bo trochę mnie uziemiło po weekendzie, i już jest powód do radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ciuchy to czerń. Ale wszystkie preferuje jezeli chodzi o prezenty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje już ciuszków:(,ostatnio tak zaszAlałam że zrobiłam sobie szlaban na łaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciuchach byłam ostatnio z moją mamą :) bardzo jestem wdzięczna że zabrała mnie na zakupy :P chociaż to w sumie ja ją wyciągnęłam z domy żeby kupiła coś dla siebie bo gorsze dni miała ale była tak miła i kupiła mi też kilka rzeczy :) a jutro pewno też jakiś ładny ciuch wpadnie do koszyczka :P nie będę sobie odmawiać przyjemności skoro sama pracowałam na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcaska Taa mariko bardzo wazny telefon od adoratora a jestem szczęsliwa bo 10 wypłata ,i moze tez pojde do rossmana,hihi a oprócz tego fajnie mi sie z wami pisze To ja miałam telefon o kwocie zasilającej moje konto:P osobiste:D Jak kraść to miliony jak kochać to księcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×