Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Tak,są bardzo przyjazne:D Tylko moją golę i jest gładka.Zostawiam tylko grzywkę na kitkę i brodę. Wygląda jak przerośnięty sznaucer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu golisz ją jeśli mogę zapytać? wiem jak ciężko dbać o psa z długą sierścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka ma sklep zoologiczny i salon strzyżenia psów. I kiedys tak z ciekawości ją ogoliłyśmy i jest super i wygodnie. Świetnie wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię:) kochane takie zwierzątka:) Mi się nowofunland marzy... ale to może kiedyś, jak już się na te Mazurki przeprowadzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są śliczne,sąsiad ma takiego misiaczka:D Nawet chciałam takiego ale dostałam moją suczkę:D Kocham psy szczególnie duże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłam raz na wodzie takiego psa ratownika to się zakochałam bez pamięci :) teraz nie mam zwierzątek, ale miałam w dzieciństwie foksterierki no i u ojca jest jeszcze owczarek niemiecki z długą sierścią - staruszek już niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam mieszkam nad samym morzem więc te nasze psy pluskają się w nim.Widok niesamowity a ile smiechu. Własnie ten mój sąsiad jest ratownikiem morskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko rozumiem:) Pięknie masz tak mieszkając blisko wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest to że taki wielki kudłaty pies tak dobrze pływa. A wiesz że te psy mają błony między palcami jak kaczki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiedziałam, ale widziałam jak wyciągał dzieciaki z wody:) opieka dorosłych nie była potrzebna:) piękne są :) oj bo się rozmarzyłam teraz o piesku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde miejsce ma swoje plusy i minusy :) byle te dobre strony przeważały :) no i zależy co się lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety:) od nowa sobie życie układam:) ale kiedyś na pewno będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tłumy... dlatego ja trafię na Mazurki:) tam cisza spokój, i żagielki na wodzie:) oj, takie marzenie do spełnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę spraw do uporządkowania zostało, ale to tylko formalności zostały:) zaczęłam od nowa i dobrze mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia to tylko początek startu :) Tak mi przyjaciel kiedyś powiedział i rację wielką miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i trzeba tylko chcieć po nie sięgnąć, bo jak się czegoś bardzo chce to nie ma rzeczy niemożliwych :D takie niby banały, ale mi się sprawdzają jak w nie uwierzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo :D i koniecznie cieszyć się z drobiazgów trzeba:) na prawdę u mnie to działa :) ogromne szczęście mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczynam układać sobie życie od początku.Mam zamiar być szczęśliwa jak byłam kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie powiem, na odrobinę szaleństwa też trzeba sobie pozwolić :) ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×