Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

no a teraz do roboty przed końcem roku:) tego Ci nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo :) ale raczej się wysypiać to chodziłam zarabiać pieniążki żeby sobie kupić coś ładnego :P wykorzystałam czas kreatywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko można pochwalić :) a jak smakuje wydawanie własnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zamiast się wysypiać* przepraszam ale jestem cała w motylkach i mylę słowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię wydawać swoje pieniążki ale nie tylko na siebie :P a pierwszą wypłatę taką fest to dostałam w wieku 14 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu miałoby być źle? masz problemy z jakimiś przedmiotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sama przyjemność móc komuś zrobić prezent na który się samemu zapracowało :) dużo więcej znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
moge sie dolaczyc ale czy szczesliwa moge byc od jutra a dzis eszcze wyplukiwac oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę... z Fizyką niestety bo zawaliłam w gimnazjum a poza tym nauczycielki Fizyki jakoś za mną nie przepadają... uważam że przedmiotów takich jak Fizyka Chemia czy Matematyka powinni uczyć faceci bo męskie myślenie to zazwyczaj prosta sprawa i umieją wszystko wytłumaczyć bez komplikowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz:) poprawimy Tobie humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och... nie uwierzysz:) miałam być nauczycielką matematyki:) ale pocieszę Cię z fizą i chemią miałam problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
coz zycie plata figle i splatalo mi kolejnego jakos tak mi sie uklada ze co jaks czas od 2 lat sprawia ze mam wsystkiego dosc... licze na dobra dawke optymizmu poki co nawet moim urwisom sie nie udalo mamie poprawic nastroju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale co się dzieje konkretniej? bo nie wiem jakie słowa otuchy pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
enia z fizyka uzeralam sie cale 4 lata w liceum...ale dalam rade choc nie nawidzilam tego przedmiot jak robali...wiec spokojnie troche checi i dasz rade ;) ale nauczycieka fizyki potrafi przysnic mi sie do dzis heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw się wypłacz, to ulży :) a potem powiedz sobie czy na prawdę warto się załamywać, niezależnie co się stało z każdej sytuacji wyjście jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie oddam w dobre ręce odrobinę optymizmu bo mimo ciężkiego życia rzadko mi go brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
no pewnie ze jest wyjscie zero facetow do konca zycia :) tyle zeby sie tak dalo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się :) i wcale tak na prawdę tego nie chcesz :) tylko ten jeden przegiął pałę i masz ochotę na wszystkich się zemścić:) ale damy radę :) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
Renia to ja poprosze taka dawke mega wielkaa najlepiej w jakiejs formie co by szybko zaczelo dzialac.... bo poki co moge szukac swojego gdzies w podziemiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
Renia to ja poprosze taka dawke mega wielkaa najlepiej w jakiejs formie co by szybko zaczelo dzialac.... bo poki co moge szukac swojego gdzies w podziemiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde coś nie wyszło xD miał być skompresowany optymizm i taki kwiatek do tego ładny xD taki o: @-->--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na co masz ochotę na początek:) mega dawkę kalorii - słodkości ulubione czyli :D czy może znieczulić się chcesz :) to polejemy :D a tak w między czasie wyrzucisz z siebie co boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×