Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesterrr

tragedia po kwasie hialuroniwym

Polecane posty

Gość czesterrr

mam problem. 6 dni temu miałam wstrzyknięty kwas w zmarszczki w okolicach ust, Zaraz po było super, ale to chyba dlatego,ze byłam spuchnięta. 3 dni po zabiegu w jednym miejscu zrobiła mi się dziurka, przypominająca wkłucie od igły, tylko sporo większa i bardziej widoczna. Obawiam się,że się powiększy i zamieni w zmarszczkę. Jestem załamana, co to jest i czy Wy się z czymś takim spotkałyście. Ogólnie kilka dni po zabiegu- bez rewelacji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kogo robilas
podaj nazwisko ku przestrodze innych.Ja się z czymś takim nie spotkałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesterrr
janusz sędzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak choć raz
miałam kwas w okolice ust (bruzdy,koło kącików ust,żeby je podnieść),ale dziury mi się nie zrobiły,raczej efekt "małpiego pyszczka",który zszedł,albo się przyzwyczaiłam) wybierz się jeszcze raz do lekarza i koniecznie się odezwij i napisz co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że spokojnie możesz powalczyć o swoje u lekarza. On zdecydowanie powinien zobaczyć co masz na twarzy. Być może jest to normalny objaw. Może dla pewności pokaż to jeszcze innemu specjaliście, w razie gdyby tamten się wypierał partactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesterrr
W przyszłym tyg. mam umówioną wizytę, zobaczymy, co powie lekarz. Zażądam usunięcia tej dziurki i dostrzyknięcia w kilku miejscach, bo po zejściu opuchlizny skóra nie jest juz tak naprężona. Kurde 1000 zł wydane z marnym skutkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak choć raz
poczytałam o tym lekarzu i odniosłam wrażenie,że jest w porządku,raczej nie miałabym obiekcji,żeby do niego iść skoro lekarz doświadczony,to może Ty masz jakies uczulenie? albo rzadko spotykane skutki uboczne? kwas wypycha skórę,a nie powoduje jej zapadnięcie-jednym słowem ciekawa sprawa dziwi mnie,że byłaś spuchnięta ja miałam tylko małe ślady po wkłuciach-stąd przyszedł mi pomysł,ze źle reagujesz na kwas i dlatego masz problem :( odezwij się jak będziesz po wizycie co do dostrzykania-uważaj,żeby nie przesadzić,niech zlikwiduje Ci tą dziurę,a z resztą się zastanów,miałam wstrzyknięte 0,5 ml i jak już napisałam-zrobił mi się "małpi pyszczek",zmarszki całkowicie nie zniknęły-gdybym dążyła do tego efektu to pewnie wyglądałabym już na pierwszy rzut oka jak małpa (a tak to tylko sama widziałam,że jest coś nie halo,otoczenie ani się nie gapiło podejrzliwie,ani o nic nie pytało-w tym mój mąż-nie wie,że mam kwas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesterrr
Byłam u lekarza. Zaproponował mi dostrzyknięcie w miejsce dziurki i po drugiej stronie ust, gdzie jedna zmarszczka wygląda nie tak jak powinna. Powiedział,że zrobi mi to gratis. Jak będę po, dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak choc raz
właśnie weszłam na forum,żeby odszukać ten temat :-) jestem ciekawa co Ci lekarz powiedział,jak skomentował Twój wygląd? i dlaczego od razu nie dostrzyknął? i jeszce jedno-czy po tych paru dniach nadal wyglądasz tak samo? nic się nie zmieniło na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesterrr
Nie wyglądam lepiej, mam wrażenie,że gorzej. Z tej strony, gdzie jest dziurka wydaje mi się,że opadła mi trochę skóra. Lekarz nie dostrzyknął, bo powiedział, że musi mu po kimś zostać trochę preparatu i wtedy do mnie zadzwoni. Wiesz, to chyba oszczędności. Ja jak jakaś naiwna dziewczyna, przystałam na jego propozycję. Chyba mam coś z głową. Jeżeli Cię to interesuje, będę zdawać relację z moich perypetii :)Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moze podac preparat ze strzykawki po innej osobie? To jest niedopuszczalne . Ampułkostrzykawki sa przeznaczone wylacznie dla jednej osoby i z tej samej strzykawki mozemy owszem dostrzyknac ale tej samej klientce. Odradzam korzystanie z uslug takich specjalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×