Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pioseneczka!

Nie daję rady

Polecane posty

Gość pioseneczka!

Bardzo mi brakuje mężczyzny-przyjaciela. Nic mnie nie cieszy, rozwiodłam się bo się nie dało dalej żyć, ale miałam nadzieję, że sobie ułoże jeszcze życie, że będzie lepiej a tak nie jest. Koło mnie krążą tylko żonaci- liczący na skok w bok. Samotne wieczory i puste poranki. Jestem już po 50-tce, dzieci są już samodzielne- kobiety jak sobie radzicie w podobnej sytuacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornwali.a
nie radzimy sobie. Dlaczego się rozwiodłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
awantury,zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobrze czuję sie sama ze sobą brak zrzędzącego faceta wieczorem i z rana nie jest dla mnie broblemem wieczorem o niebo lepsza jest gorąca kąpiel i dobra książka albo film, a rano zasuwam do roboty i nie mam czasu na sentymenty powyższe powinnam napisac w czasie przeszłym, bo uległo to zmianie, aczkolwiek nie diametralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
Też bym zaruchał. ALE, zaznaczam , ZA DARMO! Na jakieś wycieczki zagraniczne, wykładanie kafelkami, naprawy samochodów etc..etc... proszę nie liczyć. Poproszę o nieretuszoawne zdjęcie, wymiary i wagę (w kG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
Ja mam po prostu głupie marzenia, nie jestem samotnikiem kiedyś miałam dużą rodzinę i spełniałam się w tym, rozwód był koniecznością i teraz brakuje mi mężczyzny mądrego, ciepłego i serdecznego, ale czy tacy wolni jeszcze są?? Za żonatych dziękuję. Ach te marzenia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
Też bym zaruchał... ...najchętniej miłą, ładną i skromną. Dobrze żeby była dziewicą. Ale czy takie jeszcze są? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
I drobna sugestia: A może zacznij się oglądać na księdza oborę? PODSTARZAŁA LATAWICO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
życzę ci Piżdziwoju, żeby ci po 50tce opadł na amen. Należy ci się to jak psu buda, niech się stanie!!!! :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,//
dajcie spokój, niech sobie ulży. Chociaż paszczowo ;) Pioseneczko, każda kobieta ma takie marzenia a życie jakie każdy widzi. Zadbaj o siebie, wychodź do ludzi, ja bardzo często widuję jak organizują się starsi ludzie w Twoim wieku na wspólne wycieczki po lesie albo do muzeów, może pomyśl o czymś takim. Ja jestem nieco młodsza ale nie widzę wokół siebie interesujących mężczyzn, trzeba sobie jakoś radzić. Niekoniecznie jednak zamykać na ludzi. Pozdrawiam słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
Yo i ja życzenia złożę: aby wszystkim które się wypowiadają w tym wątku - ZAROSŁY! Grzybami i oczeretem. Należy sie jak kij burej suce. Niech sie stanie :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virago2001
Witam, temat "nie daję rady" jest mi bardzo bliski ,,, w marcu miałam sprawę rozwodową i nie wiem co ze sobą zrobic , chociaż sama złożyłam pozew ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
Czyżbyś już zauważyła oznaki zarastania? Czekamy na foto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
Virago- u Ciebie sprawa bardzo świeża, ja jestem po rozwodzie 3 lata i sobie nie radzę. Mówią, że czas jest najlepszym lekarzem. Mnie bardzo wspierają dzieci i znajomi to wiele, również korzystam z porad psychologa ale nie jest łatwo. Często wracam do przeszłości, analizuję pewne sytuacje, doszukuję się swojej winy a tak nie powinno być. Trzeba odgrodzić się od przeszłości i nie oglądać się za siebie, ale ja tak jeszcze nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnsigla
za granicą nie miałbyś problemu ze znalezieniem fajnego ciepłego i w dodatku przystojnego faceta tam jest ich na pęczki w polsce wiadomo same kaszaloty z ćwierć mózgami. I nie piszę o arabach czy murzynach bo zaraz mi to jakiś "przystojniak" zarzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
Każdy normalny i zdrowy facet ucieka od takich desperatek. Chyba że jest "made in europe". Made & sell na pęczki :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
No nie wiem czy za granicą jest inaczej- w Polsce są wartościowi mężczyźni jestem tego pewna tylko ja nie trafiam na takich a takich "Piżdziwojów" nieudaczników omijam z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsds
glowa do gory,zapisz sie do jakiegos kolka gdzie organizuja wycieczki,tance itp,wyjdz z kolezanka na dancing,zajrzyj na topik ZYCIE PO ROZWODZIE...fajne kobiety tam sie "spotykaja"..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
Poleca KGW lub KGM. Bo do KGHM cię raczej nie przyjmą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virago2011
Co to jest wogóle za koleś tez Piżdziwój -to jest chyba desperat - rozwodnk, którego żadna baba nie chce, na bank jeszcze nigdy żadnej nie dotknął ,bo pewnie nie wyjściowy typ i dlatego się wyżywa na forum, tu go nikt nie widzi ..he,he.Co do Ciebie Pioseneczko ,jak i do mnie samej , to ja to wszystko wiem co napisałaś , ale nie zawsze się tak da, nie myślec , nie oglądac się za siebie.A w polsce , jak widac , więcej świrów ,niż normalnych facetów,,,chyba lepiej jednak byc samą.Taki typ jak ten piżdziwój(celowo z małej litery ) potrafi wyleczyc każdą załamaną kobietę z tęsknoty za mężczyzną ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virago2011
..czy ktoś tu zagląda po 22??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
postaram się dzisiaj przysiąść po 22 -ej i możemy dalej rozmawiać -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioseneczka!
Kobietki gdzie jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na WYGWIŹDZIE
czyli w piździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.n.n.n.n.n.
Zastanów się co lubisz robić znajdź względem swoich zainteresowań jakieś warsztaty czy koło i na tym się skup a kto wie kogo tam spotkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlugo sama nie bylam..wlasciwie nigdy sama nie bylam bo mam dwie corki...faceci zawsze sie kolo mnie krecili az spotkalam 7 miesiecy po wyprowadzce exa faceta z ktorym jestem juz prawie dwa lata i jestem szczesliwa....trzeba sobie ukladac zycie bo czym dalej tym gorzej,,,nie chce byc samotna..jestem szczesliwa!staramy sie o dzidziusia jewszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko jak widać debili ci u nas dostatek. Kochanie musisz znależć pomysł na ciekawe życie jeszcze wiele pięknych chwil przed Tobą.Właśnie teraz można oddychać pełną piersią ,najważniejsze dzieci odchowane a teraz relaks i pomysły na każdą chwilę.Może macie Uniwersytet Trzeciego Wieku ,świetna sprawa tyle ciekawych zajęć.Podstawa to wychodzić do ludzi ,jakieś stoważyszenia a może super wycieczka .Poczytaj topik życie po rozwodzie ,zapraszam .Masz rację ,że w naszym wieku jesteśmy mądrzejsze i zamiast różowych okularów to weżmiemy do ręki lupę aby ewentualnie dobrze przejżeć faceta bo wziąść sobie kłopot to lepiej samej ha ha .Głowa do góry ,powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×