Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_grestowa

Co kupicie na Dzień Dziecka?

Polecane posty

Stawiacie na gadżety czy zabawki edukacyjne? Moja pociecha lubi tworzyć, wymyślać, ale i uczyć się.. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
Przyznam, że gdy szukam prezentu dla dziecka, to zwracam uwagę by było też rozwijające a nie tylko jako zwykły gadżet. Jako, że moja córka lubi aktywnie działać paluszkami, stąd bardziej chyba w tym kierunku szukam, no ale przecież nie dam dziecku plasteliny czy farb plakatowych (których już kilka kompletów mamy) na dzień dziecka. Rozglądam się, ale jeszcze nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi zrzędzą o trampolinę
i chyba zrobimy ściepę w rodzinie i kupimy, ale tak mi się to nie podoba. Pol ogródka mi zajmie. Jak ta trampolina nie przejdzie to trzeba będzie pomyśleć nad czymś fajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale jeśli radzi sobie z plasteliną to pewnie i z pianką dałoby sobie radę. Może pomyśl o takim zestawie? Sama mam w domu i zastanawiam się, czy przy okazji Dnia Dziecka nie dokupić większego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi zrzędzą o trampolinę
4, 3, miesiąc Ewentualnie najstarsze rolki i ochraniacze, najmłodsze konika z FP grającego plus nowy wózek bo stary nie przetrzyma, a średnie to nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
no właśnie, ale co to jest ta pianka? możesz coś więcej o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My akurat mamy piankę do lepienia od Cobi. Jest leciutka i miękka, więc nie męczy rączek. Córeczka ma taki zestaw z maszynką do robienia zwierzaków Magiczna Farma i podejrzanie długo jej się to nie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
a nadaje się dla alergików czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Można ją bez obaw dawać do zabawy małym alergikom. Mojej córce nie zaszkodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
To w sumie chyba już prezent znalazłam, ale zanim ostatecznie zdecyduje, pozwól, że tak zapytam, jak wyglądają takie zwierzątka? można je gdzieś zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahihihihi
gdzie tam dzien dziecka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
a czy są jakieś inne, czy tylko takie? wygląda to bardzo fajnie i chyba sama bym się pobawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos prostego:
lizaki kolo hula hop balony kolorowanke z labiryntami itp pilke kauczukowa wate cukrowa muffiny krede chodnikowa moze zestaw do badmintona innymi slowy zbitke roznych niedrogich drobiazgow ktore moga posluzyc do roznych zabaw i nie pojda tak predko w kat. nie mam zamiaru wydawac duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie daje bo mam alergika
ja juz mam kupiona i schowana w garazu trampoline z jysku. sa rozne zestawy. ja wzielam z saitka ale bez drabinki: http://www.jysk.pl/165/389/713/ag/catalog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś prostego - fajny zestaw i szerokie zastosowanie ma! chyba wezmę go pod uwagę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
czy ja wiem :/ te proste rzeczy mamy na co dzień a ja tu myślę o czymś ciekawym i nietypowym. Agrestowa a jak to się zachowuje w trakcie i po zabawie? Pamiętam kiedyś była ciastolina i niezbyt to było dobre, zwłaszcza do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz czy się nie kruszy, tak? Bez obaw! A poza tym sprząta się tak łatwo, że dziecko właściwie poradzi sobie z tym samo :) Można ze sprzątania zrobić ciekawą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
tak, właśnie to chciałam wiedzieć :) ja rozumiem, że pianka.. ale skoro się nie kruszy, to nie wiem, może wysychać? albo blaknie? bo nie chciałabym też kupować dziecku czegoś, co po tygodniu będzie brzydkie i już się nie będzie nadawało do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma piankę od dwóch miesięcy mniej więcej i ani nie wysycha, ani nie traci koloru, więc nie mogę zarzucić nietrwałości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
yyy trampolina dla dziecka? oduczyłam po łóżku skakać, nie będę nawet myśleć o czymś takim. jak to niby ma rozwijać, nie rozumiem? to już chyba wolę, jak córka na rowerze jeździ, bardziej ogólnorozwojowe dla mięśni. a prezent wolę jak ćwiczy i umysł, a nie robi małego skoczka cyrkowego. Agrestowa, a jak myślisz, co można dziewczynce zaproponować? Są jakieś specjalne zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co.. w zestawach tematycznych widziałam coś takiego jak Magiczne Przyjęcie albo Pizzeria. Może to by się jej spodobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
poza tym, jak wygospodarować pól ogródka w mieszkaniu w bloku? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
no to w sumie ja chyba już wiem, co chciałam wiedzieć, tylko o jedno zapytam, jak myślisz, Agrestowa, czy to może się szybko znudzić dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trampolina jest ok podczas wakacji na działce :) W bloku to i ja bym nie ryzykowała :D Pytasz mnie meteorytko w jaki sposób można włączyć taką piankę do zabaw, żeby się nie znudziła mala samym lepieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
problem w tym, że my nie mamy działki :( więc to może i fajne, ale jak masz miejsce, ale chyba póki co jednak bardziej zdecyduję się na coś mniejszego. tak, właśnie o to chciałam zapytać, bo widzę, że nawet jak córka z koleżanką się bawią lalkami, to w pewnym momencie im się to trochę nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolina też rozwija
no ale do bloku raczej się nie nadaje. Moje dzieci to widziały w wesołym miasteczku i bardzo im się spodobało, a potem wszyscy nasi sąsiedzi kupili to swoim dzieciom i efekt jest taki, ze tylko u nas w ogródku nie stoi taka kolubryna. Ale znalazłam taką: http://allegro.pl/porzadna-trampolina-z-siatka-140cm-odbior-gdynia-i1583308925.html i być może się na nią skuszę. Jest nieduża więc nie będę musiała na drugi rok siać trawy od nowa. Co do pianek, ciastolin itd to mają rożne zestawy ale bawią się tym głównie w porze letniej na tarasie, ewentualnie pod moim czujnym okiem przy stole kuchennym bo się to dziadostwo kruszy jak nie wiem i potem wszystko w tym jest uwalone i nie mogę domu odsprzątać. Rowery mają. Zwykłe i biegowe i na tych drugich fajnie śmigają, a zwykle leża prawie nieużywane. Starsza marzy o rolkach, ale boję się że sobie żeby powybija i trochę zwlekam z ich kupnem. Najwyżej będą rolki plus ta trampolina i coś dla bobasa (prawdopodobnie to co napisałam wyżej) do tego jakieś wyjście do kina albo parku dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×