Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok123456

chłopak chce zamieszkać z byłą dziewczyną!!

Polecane posty

Gość szok123456
Ufałam mu do tej pory bo znam go 13 lat i wiem, że to nie jest typ który lubi zaliczać panienki i myśle ze by mnie nie zdradzil ale sama jej obecnosc tam... :/ wiem ze rozstali sie w zgodzie niby i dlugo ze soba byli wiec to jest chyba naturalne ze chca ze soba pisac. Kurde zaczynam go tlumaczyc znowu sama przed soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka kropek .....
Rozmowa a mieszkanie razem to jest różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_w_dniu_wczorajszym
Nie idź tą drogą bo może Cie zaprowadzić jeszcze nie daj Boże do akceptacji tego pomysłu. Trwaj przy swoim. ;> Myślisz, że jutro będzie katował Cie dalej sms'ami? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok123456
Spodziewam się, że jutro przyjedzie do mnie. Na szczęście do późna mam zajęcia. Boję się tylko, że puszczą mi nerwy i albo się rozbecze albo zaczne krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_w_dniu_wczorajszym
Zacznij krzyczeć i wyrzuć go za drzwi. ;p A tak serio, po prostu na starcie powiedz mu, że zna warunki i nie macie o czym więcej rozmawiać. Zastosuj technikę zdartej płyty - pozwala świetnie zapanować nad łzami i emocjami. Powtarzaj jedno zdanie, aż jemu opadną ręce. Może dotrze do niego wreszcie co mu chcesz przekazać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok123456
Dziękuję ślicznie za komentarze :* dużo mi to pomogło :) tymczasem ide spac a jutro napisze jak sie sprawa rozwiazala... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbobio
oj naiwne dziewcze. jasne że rzucić. często mnie wkurza jak tak dziewczynom pisza ale w twoim wypadku to jest na miejscu. on planuje powrót do byłej i gre na 2 fronty do póki nie odpuścisz. zrobia potem z ciebie polewkę sobie. odpuść. pomyśl że on bedzie chodził w bokserkach ona w koszulce i majtkach, wychodzenie z kąpieli, razem posiłki? jak sobie niby to wybrażasz? zgodzisz sie to bedziesz prze głupia. poewnie cie wkurzyłam ale ratuj sie dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie potoczyło?
no i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porozmawia, nie powie co leży na sercu tylko zrywa :o a zrywaj jak głupiaś... ty będziesz stroić fochy a ex sobie odbije piłeczkę na twą niekorzyść... :o co za durne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×