Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

telefon w plusie

Polecane posty

Chcę kupić nowy telefon w plusie ale na umowę bo kasy na cały nie mam Czy teraz są potrzebne zaświadczenia o zarobkach żeby wziąć na umowę ? Czy da się zachować stary numer jesli wezmę na umowę czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na abonament tylko na doladowania - tak miałam kilka lat temu a jak niby mam wziąć jak nie mam teraz kasy żeby brac bez umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co miesiac trzeba placic , abonament , maja twoje dane , umowa jest na 24 miechy , po co Ci to ? Przeciez duzo nie rozmawiasz przez telefon , kup sobie na karte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala allegrowiczka
na dowod ci nie dadza. Musisz miec jakies zaswiadczenie albo jezeli jestes np rencistka, to wystarczy legitymacja emeryta rencisty. Nr mozesz zachowac ten sam i nic za to nie placisz. Jak juz mosisz brac telefon w plusie to wez taki na najmniej doladowan. Ja za nim przeszlam na mixa bylam z plusa zadowolona. Odkad mam mixa, sa same klopoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że ja nie mam kasy na nowy telefon odrazu za kase ok 700 zł bo chcę porządny no rencistką to raczej nie jestem, mam 19 lat, jeszcze nie pracuję, więc raczej chyba by umowe ktoś kto pracuje podpisywał np brata bym wciągnęła ja w miksie kiedys miałam, było całkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz, mi się zachciało nowego telefonu i żaluję. miałam 36i6 i kupę kasy na koncie wszystko tanie, a teraz parę dni i nie mam kasy a nie dzwonię prawie wcale, czasem do kumpeli do kilka sekund parę smsów wysle a wiekszosc znajomych ma w play i leci kasa. w Play sie oplaca moi znajomi wszyscy zmienili na play i innego nie chcą. a ja jeszcze musze sie w plusie 3 lata meczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma w 36i6 i ja raczej nigdy tego nie wezme, co prawda ona nie wiadomo dla czego przez jakiś czas miała tak, że mogła dzwonić ile chciała i jej kasa nie szła z konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela miala zawsze tel na karte teraz wziela na abonament z play i nic jej nie przekracza ma duzo darmowych minut a do play to w ogole ile chcesz wszystkie rozmowy za darmo wiec sie oplaca. a do innych sieci tez jest duzo darmowych. nie zebym robila jakas reklame bo to moze tak wygladac ale tato sie wahal miedzy play a plus to poznałam oferty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuumer
hej :) Mam świetna oferte, trafil mi sie baaardzo łatwy, złoty numer z 36 i 6 jednak mam swój stary i ten chcicalbym sprzedać. www.allegro.pl/zloty-numer-36i6-latwy-prosty-dla-firmy-693-119991-i1729648157.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×