Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość /wariatka/

Jestem już od wielu lat zakochana w postaci z anime

Polecane posty

Gość gość
gość z wczoraj, tytul to ''Karneval'', nie carnival :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham anime i mange
Ja mam 20 lat i się zakochałam w anime tak bardzo ze zaczęłam wypatrywać ludzi którzy są trochę podobni do moich ulubionych postaci. Uwielbiam anime i manga, najbardziej podoba mi się postać chłopaka: Usui Takumi z Kaichou-wa maid sama, facet ideał, jedynie co nie ma dla mnie znaczenia to kolor włosów :-P Mam dużo ulubionych postaci z anime/mang *Naruto shippuden *special A *skip beat *black bird i wiele wiele innych nawet mam ulubione anime o homoseksualistach xD Wiem, że trochę powalone jestem no ale kocham te postacie, anime a zwłaszcza Usui-ego :D Ja jednak zdołałam sobie uświadomić, że nie spotkam tak cudownej osoby, która byłaby mną zainteresowana jakby już ona była :P znalazłam po jakimś czasie chłopaka, który mimo tego że miał mało cech z wyglądu i trochę więcej z charakteru tej postaci to bardzo bardzo go pokochalam <3 Mysle ze musisz wreszcie dać sobie zrozumiec, ze nie spotkasz takiej osoby , zatrznij dostrzegać ludzi prawdziwych, mi to trochę zajęło, patrzyłam na wszystkie zalety jakie posiadał dany człowiek i oswajalam się z tym, że postać pokochana przeze mnie jest wymyślona. Zaczęłam częściej wychodzić, szukać hobby, rozmawiać z ludźmi patrzeć na prawdziwy wygląd i charakter a nie wymyślony przez autora anime. Zajęło mi to 4l, ale realny świat i ludzie już mi się równie bardzo podobają :D a i dużo mężczyzn ma sporo cech tej mojej ukochanej postaci, zwłaszcza obecny chłopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham anime i mange
Och ja również ostatnio oglądałam uta no Prince sama, diabolik lovers, Vampire Knight, (bleach już dawno obejrzałam :P ) , shuga chara, Chrome shelled regious, nuraihyon no mago :D i jeszcze jedna, ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć że nie tylko 15-20-25 latki to oglądają :P ale i starsi jak widać :) Ja mam nawet poduszki z ulubionymi postaciami z anime, na których śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carnival tez jest pod ta nazwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Distrojek do której śpisz jak zawsze całe noce przesiedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

lepszy z anime niz prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Distroj to taki przegryw, że go nawet waifu nie chce. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

juz zal doope sciska, ze animowany chlopak ma wieksze powodzenie niz ty. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szkoda że nie podaliście którzy konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestes ale tacy nie istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×