Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia Gocha

co zrobic na obiad, rodzice przyjedzaja...

Polecane posty

Gość error error
nie obrazajcie juz Ewki-kazdy jest jaki jest.. Ja lubie ja czytac choc po jej wpisach o gotowaniu dla rodziny tez mysle,ze pierogow w zyciu nie robila;) kucharka z niej srednia.. ni dobra,ni zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co mysleć, albo się domyślać, bo pisałam to pewnie kilka razy - pierogów nie robiłam i robić nie zamierzam chrzanienie się z farszem, ciastem, gotowaniem, obsmażaniem , sosem - nie mam zamiaru siedziec tyle czasu przy garach dla jednych pierogów kupuje gotowe w garmażerce, co zajmuje mi 10 minut, jak jest kolejka, albo 3 minuty - jak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem pierogi sa troszke pracochlonne ale w smaku ewidentnie lepsze niz ze sklepu czy garmazerki Poza tym mozna samemu z farszem pokombinowac Np ja ruskich nie znosze ale z miesem z miesem i z opienkami warzywne mojego przzepisu z kapusta i grzybami ze szpinakiem i sosem z gorgonzoli pyszotka sa :) no wiem co zrobic na obiad w sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa sos do pierogow gorgonzola robisz slownie 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka zrob pierogow
co tam napracujesz sie jeden dzien walniesz z tysiac sztuk i pół roku spokoj bedziesz miala z gotowaniem :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijając Wasze jak
zwykle przemiłe przytyki :p chciałam powiedzieć, że też zawsze uważałam robienie pierogów za stratę czasu, ale całkiem niedawno szarpnęłam się na robienie pierwszy raz w życiu. I powiem tak - szybko się to robi, tanio jest i dużo :) i pysznie, co najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
kacia- daj ze dwa przepisy na farsz do pierogow Prosilabym cie rowniez o przepis na dobre sprawdzone ciasto na pierogi Mam jutro czas a wieczorem pary gosci-chcialabym pokombinowac:) Z gory dziekuje(twoje przepisy sa mega:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijając Wasze jak
a co do obiadu dla rodziców: stawiałbym na klasykę, prostą ale efektowną. Czyli zupa np pomidorowa , jarzynowa, czy rosół na drugie mięso smażone albo pieczone z ziemniakami i surówką (jak ktoś słabo gotuje, to polecam kupić nogi kurze i je przyprawione upiec) kupne ciasto dobre na deser do kawy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie No chociaz raz zrobilam 100 sztuk i mialo byc na dwa dni a reszte planowalam zamrozic :D No planowalam bo w ciagu dnia i nocy poszlo wszystko na 3 sztuki psiapsiola u nas siedziala ;) robilam pierogi z warzywamii mojego pomyslu odsmazane na masle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_37_krk
buahahahaha buahahaha buahahaha chcesz poprawic sobie humor poczytaj posty Ewy 33:) ja jestem leniem do potegi i zupelnym amatorem w kuchni, ale zeby pierogi byly trudnym do zrobienia daniem????hahahahahaha to juz sa jaja ...jak ktos tak sadzi to musi byc niezlym deb...m kuchennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
error error dziekuje bardzo :) Ciasto to tradycyjne maka jajo sol ciepla woda :) co do farszu kroisz w drobniutka kostke pora papryke czerwona cebule biala lub czerwona :) oraz kilka zabkow czosnku 2 max 3 ;) mozesz tez dac troszke kurek ;) Wszystko podsmazasz na masle dodajesz kilka kropel sosu sojowego lub sosu wochester ;) przyprawiasz sol ziolowa papryka ostra troszke chilli i jakichs ziol np prowansalskich no i dalej wiesz co i jak PS Ja tych pierogow nie jem gotowanych tzn gotuje czekam az wystygna i podsmazam na masleku ;) potem jeszcze delikatnie polewam sosem sojowym i konsumuje ze smakiem ;) Lubie tez z kapusta i opienkami pyszne sa i gotowane i odsmazone ;) i z samymi grzybami z sosem z gorgonzoli ;) np prawdziwki kurki opienki mam tez przepis w domu na zapiekane z porami i kurkami musze poszukac ale czy znajde nie wiem mam jakies 3 polki zawalone przepisami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska z Sacza
co pierwsze slysze?pierogi są trudne do zrobienia? owszem wymagają troche więcej pracy, ale bez przesady...jakies przemęczanie...trzeba być psychicznym żeby tak sądzić, pierożki to proste tradycyjne danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się coponiektórych tu oburzonych pierogami czyta, to dopiero można sie posmiać a pan co na babskim forum porabia? czy tez nie pan, tylko pani żmija przyobleczona w męskiego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo ze szpinakiem najlepiej swiezy podsmazyc na masle doprawic sola i czosnkiem :) taki farsz lup jest najlepszy ;) i potem gorace ugotowane z sosem z gorgonzoli na malusienkim ogniu lekko podgrzewasz smietane ja daje laciata do zup i sosow wkruszasz do niej gorgonzole i mieszasz uwazajac aby sie nie spalilo nie przywarlo ;) sos powinien byc lekko gestway ;) jak ktos chce mozna dodac drobno posiekany zabek czosnku Sos ten idealny jest tez do poledwiczek wieprzowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
jeszcze raz dzieki wielkie Ja tez uwielbiam takie pierogi-farsz miesny z kasza gryczana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_37_krk
Ewa 33 to akurat nie Twoj interes :P i tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pad na ps3
oburza to sie tylko Ewa 33, a wszyscy pozostali chyba biora jej posty z przymruzeniem oka:P a co do obiadu to moga byc placki po zbojnicku, albo wlansie proste dania kotlety, udko z kurczaka, warzywa na patelnie z kurczakiem, kurczak w sosie slodko kwasnym itp. a co do pierogow, to na poiczatku sprawialy mi troche trudnosci, ale dla chcacego nic trudnego jak ktos chce zawsze znajdzie sposob, jak ktos nie chce zawsze znajdzie powod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
error error nie ma za co dziekuje za komplement mordka mi sie sama smieje no banana doslownie mam na twarzy :) za komplementy dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekcja nr 444
Ewa33 czesto przeczy sama sobie podobno nie karmi trolli (caly czas to robi) a inni tylko podscycaja rozmowe i maja niezly ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj wczoraj dostalam wlasnie przepis na sos ktory mozna wykorzystac i do plackow i do mies wszelakich a nawet wiem gdzie go pizgnęłam :D miesko tez jest to w poniedzialek zrobie placki z tym sosem albo ajkies miesko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooi na rolade szpinakowo lososiowo serowa ;) Jeeeeeeeeeeeesc mi sie chce w domku mam sledziki w smietanie to pojda momentalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was to bawi? mnie średnio, preferuję inne rozrywki niz pyskowki na forum no, ale skoro wy macie ubaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
fajne te przepisy a Ewa co by nie mowic uwielbia karmic trolli:) zawsze sa dobrze dokarmione;) Ewa-wiecej przepisow a mniej trollowania.. Tak jak Kacia czy inni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekcja nr 444
error error dokladnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babushka...
kaaciu ja czekam na sos i inne przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepis na ten soso podam jak bede w chalupie :) nie pamietam kompletnie wiem ze jakies 2 miesiace mozna go przechowywac w lodowce :) wrzuce tez przepis na ta rolade szpinakowo lososiowo serowa jest pyszna ;) a moze by tak paszteciki zrobic??? kurcze glosno mysle do tego barszczyk//.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a maz mnie meczy o szaszlyczki z miesa mielonego w sumie.... sa mlode ziemniaczki pomidorki tez nienajgorsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×