Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia Gocha

co zrobic na obiad, rodzice przyjedzaja...

Polecane posty

Gość Po pierwsze to nie margolka
dała dupy tylko pojebana ewka :o Oczywiście musiała skomentować a autorka pytała tylko o dania a nie prosiła żeby jakieś stare próchno komentowało propozycje innych :o Ewka tylko potrafi zrobić duszoną karkówkę i gulasz więc nie ma nic do zaproponowania ale oczywiście musiała się wpierdolić do tematu ze swoimi wywodami :o Wyobraź sobie Ewka, że są ludzie którzy potrafią zrobić mnóstwo innych potraw niż twoją słynną karkówkę czy gulasz :o Pewnie nie masz pojęcia, że są też inne dużo smaczniejsze potrawy od twoich monotonnych obiadków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie............
bo ewka boi sie konkurencji :D margolka wypowiada sie tu od niedawna ale widac ze babka ma doswiadczenie w gotowaniu i prowadzeniu domu i zna sie na tym lepiej niz ewa 33 wiec ta od razu musiala skrytykowac jej propozycje bo poczula sie gorsza faktycznie ewka poza swoja karkowka nie ma nic do zaoferowania bo ciagle tylko to jedza, jak nie mieso to zupki i tak w kolko. tak wiec ewa nie kompromituj sie juz bo wszyscy maja z ciebie niezly polew :p Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam pojęcia całe szczęście, że mnie oświeciłaś, bo bym umarła w tej niewiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludki bez klotni :) Po co na co??? :) Wrzuccie fajne przepisy prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolnieta niezrownoważona- nie wiem czy to Ewa czy nie Ewa , ale wytłumacz mi skąd w Tobie kobieto tyle agresji????? Ani mnie nie znasz ani ci zadnej krzywdy nie zrobiłam ,ani się pod obcymi nickami nie ukrywam.Określ bliżej o co Ci chodzi????? Tyle podłości ,bo zaproponowałam pierogi na obiad dla rodziców autorki tematu?????Przed chwila wróciłam od starszych pań,którymi się opiekuję,zaglądam a tu morze jadu!!!!!Czy to przystoi kobiecie????????? Więcej tu nie zagladam,bo tu człowieka tylko przykrość spotkać może Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolka przytulam :){kwiat} dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze pod swoim nickiem nie widze powodu, żeby wstydzić się swoich słów i ukrywać, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bylo w miare fajnie i sie skonczylo... :( eh..... Zapodali ludki fajne propozycje na obiadek siedziala fajna ekipa... Mimo wszystko jak wrocedo chalupy podam przepisy ktore obiecalam na tym topiku moze ktos zajrzy i przeczyta i wykorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się pomyliłaś złośliwa do szpiku i szydercza kobieto!!!!! Nie mam się za jakiś autorytet- lubię podzielić się przepisami ale lubię tez skorzystać z cudzych porad, nie traktuję wrogo Ewy, parę razy skorzystałam z jej porad,tych które mi odpowiadały i korona mi z głowy nie spadła a może Ty-"k444444" zamiast ubliżać ludziom,których nie znasz pokaż swoje umiejętności kulinarne to też cie osadzimy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym ze margolka odpowiedzial
a na temat a kretynka ewka zaczela sie oczywiscie wymadrzac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu ewka
temat rozwalila swoim gulaszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink wink
"ja pierdole" do widac katol palajacy chrystusowa miloscia, jak zreszta wiekszosc inteligentych anty-ateistow na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Podaje przepis na sos jak obiecalam Potrzebujemy 2xcebula biala , 2x marchewa, 1/2 selera, pietruszka por, bulion, koncentrat pomidorowy sok z 1/2 polowki cytryny z przypraw sol pieprz olej papryka slodka chili mielone pieprz kolorowy Cebule drobno szatkujemy smazymy na oleju. Marchewki pietruszke i seler scieramy na tarce. pora kroimy w kosteke. Warzywa podsmazamy na goracym oleju, nastepnie przekladamy do garnka i zalewamy bulionem alby wszystkie byly przykryte. Przyprawiamy, gotujemy ok 30 minut na wolnym ogniu, dodajemy koncentrat i 2-3 lyzeczki ( male) soku z cytryny. i gotujemy. Po zagotowaniu mozna wykorzystac do miesa plackow itp. Mozna go przechowywac rowniez w lodowce kilka tyg w szczelnie zamknietym sloiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kaciu Fajny ten sos i w miare zdrowy:) podaj jeszcze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
sos zdrowy, ale nie wiadomo jak z bulionem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynych rad jakich można
słuchać to właśnie konczity, kaci i margolki (mowie tutaj o czarnych nickach) bo ewka kompletnie sie nie zna na gotowaniu a wpieprza się w każdy temat ze swoim ohydnym gulaszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
sama sie nie znasz debilko :P ewka jest fajna inteligentna i konkretna babka i gotuje smaczne rzeczy, tylko ewentualnie troche monotonnie, ale je jak lubi, jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bulion nie z kostki :) Taki jak na rosolek :) na miesku i warzywach gotujac rosol mozna wykorzystac i zrobic od razu sos :) Dziekuje zaraz cos zapodam chcecie na szaszlyki z miesa mielonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
no ty masz z rosolku, a inni w niewiedzy moga zastosowac kostke i dopiero bedzie ambaras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz tak odeszlam od kostek sosow z torebki bulionetek itp i\uwazam ze tak jest lepiej Jesli ktos nie gotuje akurat rosolu doda kostke i po sprawie ale jesli akurat gotuje bedzie w sam raz :) Ale to oczywiscie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
dobra mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badz zlosliwa/y bo ja nie jestem Ktos uzywa vegety kostek i ok ja osobiscie nie uzywam odradzam nawet tu na kafe ale to wolny wybor kazdego :) Ok daje przepis na szaszlyki i zmykam :) Nie podaje proporcji robie na oko uprzedzam potrzebujemy mieso mielone jajko troszke bulki tartej sos sojowy lub sos wochester cebule czerwona sol ziolowa po jednakowej ilosci papryki slodkiej i ostrej i troszke chili :) Mieso mieszamy z jajkiem bulka tarta drobniutka posiekana cebula sosem i porzyprawami. Formujemy niewielkie kulki wielkosci orzecha wloskiego mnie na dlugi patyk wchodzi 5 kuleczek :) Szaszlyczki maja byc lekko pikantne mozna tez zamienic i dac tylko papryke ostra no ale ja pisze jak robie. Mozna tez dodac niewielka naprawde nikla ilosc keczupu pikantnego. Kulku te przekladamy na przemian kulka kawalek pieczarki kawalek papryki czerwonej. Mozna tez same zaserwowac. Pieke w piekarniku na funkcji grill na folii aluminiowej jak wiadomo bez tluszczu. Pyszne sa z ziemniaczkami piree a teraz mlode ziemniaki tez super. Podaje na zielonej salacie lekko posolonej ze smietana skropionej niewielka iloscia soku z cytryny lub ze swiezym pomidorkiem lub z kiszonym ogorkiem drobno pokrojonym i zmjeszanym z posiekana biala cebula Roboty max 30 minut a pychota moja rada mieso mozna wymieszac z tym co pisalam i zostawic na noc w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam vegety uzywam do jednej potrawy do kuraka pieczonego na soli :) Postaram sie jutro wrzucic pare fajnych przepisow ale to zalezy od was jak chcecie piszcie jak nie nie chce sie wychylac :) Dziekuje za mila ""rozmowe"" i wszystkich pozdrawiam zyczac smacznego i milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
wcale nie jestem zlosliwa kaciu 👄 szczerze pisze. jestes pysznosciowa postacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynych rad jakich można
znam podobny przepis na szaszłyki :) z tym, że ja jeszcze dodaję pieczarki i czosnek na patyk i troche inne przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynych rad jakich można
nie doczytałam, że pieczarki tez dajesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam musialam zle zrozumiec Dziekuje za komplement i mam nadzieje ze bedzie smakowalo Sciskam mocno i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×