Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka Plewka

szukam koleżanki

Polecane posty

Gość Ewka Plewka

hej Mieszkam w Holandii od roku, niedawno urodziłam synka ale czuje sie strasznie samotna Jest ktos na forum z kim można sobie poklikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewka:D Pewnie że są:D Gratuluje synka:) W jakim mieście mieszkasz w Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Plewka
dzięki mieszkam w Hadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa rowniez 00
hej tez jestem ewa i rowniez od niedawna mieszkam w holandii. tez mam synka,ma 8 miesiecy. mieszkamy w rotterdamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak się chłopaki rodzą:D Gratuluje drugiej Ewie:) Też mam synka......Przepraszam syna:D Bo się obrazi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa rowniez 00
a dziękuję, dziękuję ;) Tylko ja to gówniarą jestem do Was bo dopiero zauważyłam, że piszę na forum "Po 30-tce" A mam 23 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne ile:D Teraz na godzinkę muszę zniknąć:) Zapraszam was na forum uczuciowe.Na topik Od dziś będę szczęśliwa:) Fajne towarzystwo:D Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Plewka
Mój Robert ma 9 miesięcy Rotterdam duże miasto podoba ci sie tam? ja troche żałuje że tu przyjechałam siedze sama z dzieckiem w domu a naokoło sami obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sand-ra
hej. mam na imie sandra.mieszkam w rotterdamie mam dwoje dzieci, synek ma prawie dwa lata, a coreczka skonczyla dwa miesiace. przez co wiekszosc czasu musze spedzac w domu. chetnie poznam inne mamy na wspolne pogaduchy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc czy sa jakies mamy z Hagi ktore poszukuja towarzystwa innych mam i towarzystwa innych dzieci dla ich dzieci? Mama 4-latka poszukujaca towarzystwa dla siebie i swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc czy sa jakies mamy z Hagi ktore poszukuja towarzystwa innych mam i towarzystwa innych dzieci dla ich dzieci? Mama 4-latka poszukujaca towarzystwa dla siebie i swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×