Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Poeta25

Szukam dziewczyny na seks na ołtarzu w kościele

Polecane posty

Gość vnmmtggfgg
Człowieku bój się Ty Boga bo za takie coś spotka Cię kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga, kara? Kopernikowi to samo katolicy mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D
tylko że to nie katolikom sądzić, a Bogu, lub bogu, czy jak tam chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esssme
W kościele (budowli) nie ma zupełnie nic podniecającego- te wszystkie święte obrazki, krzyże brrr... Mnie się marzy orgietka w Noc Świętojańską na łonie natury, jak to drzewiej bywało ;P Zawsze lepiej czerpać z bogatej erotycznej tradycji dziadów- pogan niż bezcześcić katolickie świątynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esssme
Do kogoś o nicku, którego nie podejmę się cytować... O ile wiem, to poganie nie znali tak zacnej osobistości jak Szatan, stworzyli ją na swój użytek dopiero chrześcijanie, by móc kim straszyć biedne duszyczki Zresztą jakiż znowu satanizm??? Ułańska fantazja nic poza tym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nawet jakiś kozak wszędzie satanistów widzi. Dobrze wiedzieć, że słuchacze ojca Tadeusza też odwiedzają to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta25 nie będziesz pierwszy nie ostatni... Ludzie się parzą wszędzie i wydaje im się ze są super perwersyjni :D jak by to jakąś różnicę robiło gdzie to się robi. Tak na marginesie śmierdzi mi to satanizmem... Oni maja jakieś zboczenie na punkcie ołtarza. Czy to bluźnierstwo? Wątpię żeby dla Boga sex był czymś obrzydliwym... Wszystko zależy od intencji ;) I jak zrobicie to tak żeby nikt nie widział/wiedział to czy się wam udało Boga wkurwić czy nie dowiecie się zapewne kiedyś ;) Jest zawsze szansa że będzie płakał przez was... Pytanie tylko czy ze śmiechu czy z żalu nad głupotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliciel - według mnie skoro Bóg (zakładając, że istnieje) stworzył seks, to raczej nie będzie to dla niego obrzydliwe. Poza tym, on raczej kościołów nie potrzebuje i za swój dom uważa raj (zakładając, że to istnieje). Oczywiście, zamierzamy zrobić to tak, by nikt nie widział i nikogo nie krzywdzić. Na pewno jest to mniej grzeszne niż kierowanie obraźliwych słów pod adresem drugiego człowieka. Sataniści oddają kult szatanowi, a mnie ten koleś nie rajcuje. Ołtarz dlatego, że to najwygodniejsze miejsce w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pendzior za to stwierdzenie to by cie wyśmiali/powiesili wszyscy chyba :) od katolików a nawet na satanistach kończąc przechodząc po drodze przez islamistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienny stół najwygodniejszy? wiesz to już jak poszukasz znajdziesz taki kościół gdzie i kawałek miękkiego dywanu by się znalazł... Co do Boga i jego mieszkania.... To jest "duch" i "jest w nas" ;) ale to taki drobiazg. Co do twojego pomysłu to uważam go jednak za mało podniecający. no i ten drobiazg że jak by was ktoś nakrył to byście chyba na liście' największy obciach związany z sexem, przeskoczyli nawet gości którzy z fiutem w butelce na pogotowie przybiegają. Zapewne chłopcy na komendzie mieli by niezłą polewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×