Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsfsdafsadfsd

SZTUCZNE POCHWY są teraz tak dobre - po co mi kobieta?

Polecane posty

Gość dsfsdafsadfsd

przecież kobieta tyle kosztuje że to się w głowie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczna pochwa nie ugotuje obiadu i nie ma orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdafsadfsd
obiad sam sobie ugotuję , potem seks ze sztuczną pochwą wystarczy ją umyć po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na emeryturze nie poda ci ręki. Nie no wiesz, jeżeli uważasz, że kobiety potrzebne sa wyłącznie do seksu, to lepiej kup sobie tę pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdafsadfsd
mnie wasz orgazm nie obchodzi,i nie jest mi do niczego potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją historią Pozdrów pochwę od kafeteryjnej społeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvbvcbv
"Na emeryturze nie poda ci ręki." uściskanie jakiejś zasuszonej ręki baby która przejada połowę twojej emerytury to marzenie każdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to może i masz rację z tym, że ze sztuczną pochwą nie porozmawiasz, ani nie pojedziesz na wakacje. Dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzję, wiem że nie będzie łatwo ponieważ takie pochwy jak tutaj: http://www.lubietosiebawie.pl/category/sztuczne-pochwy/ potrafią dostarczyć niezłej dawki doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiepokorny
Z jednej strony racja z drugiej wręcz przeciwnie. To że fizycznie jakość doznań towarzyszących masturbacji taką sztuczną pochwą http://dyskretno.pl/sztuczna-pochwa-fleshlight będzie większa niż podczas stosunku z kobietą nie znaczy, że sztuczna wagina zastąpi kobietę. Na dobrą sprawę to takie pochwy kupują nie tylko samotni lecz również mężczyźni żyjący w szczęśliwych związkach z jednego małego powodu... Faceci mają na seks częstszą ochotę od swoich kobiet, nie zawsze ale z reguły tak jest. Życie z kobietą to coś więcej niż seks i choć bardzo ważny to jednak nie stanowi całości życia. Ludzie żenią się zakładają rodziny, wspierają się. Jednym słowem są ze sobą na dobre i złe. Tej zależności nie da żadna, nawet najlepsza sztuczna pochwa, nowoczesna lalka wyglądająca identycznie jak kobieta ani żaden inny wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłem swoją pochwe na www.sexish.pl i nie żałuje takiego wydatku. Kupiłem troche droższe w lepszym sklepie specjalnie żeby zainwestować w coś na dłuższe lata. Miałem do wyboru tanioche z allegro i coś bardziej wybrednego. Kupiłem tam wagine i żel nawilżający i okazalo sie to dobrym wydatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztucnej ci*ki nie pomacasz po nóżce, nie polizesz po cy*ku, zmyslow dotyku , zapachu i pocalunku nie zaznasz. Ja tam musze miec zadbana kobiete w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylem prawiczkiem i kupilem swoja pierwsza, droga i porzadna sztuczna pochwe to myslalem, ze jestem panem. Orgazm byl nieporownywalny niz masturbacja reka. Tez tak myslalem jak ty. Jednak kiedy mialem swoj pierwszy seks to wtedy sobie uswiadomilem jak zalosny bylo to co robilem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×