Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mahnia

test owulacyjny a wczesna ciąża

Polecane posty

Gość Gosc

No jedna byla ciutke jaśniejsza od drugiej,a ciążowy dopiero będę robić w sobotę bo narazie za wcześnie chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Zastanawiają mnie te nudności i bój jajników no i ten śluz taki ciągnący się bo raczej nie owulacja  bo już ponad tydzień temu miałam śluz plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Bo okres miałam 19 lipca A 28 kochałam się z chłopakiem fakt stosunek przerywany ale z obliczeń wynika że były to dni płodne kalendarzyk i miałam śluz klient i jaka jest szansa na ciążę w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, piszę w ramach informacyjnych, na swoim przykładzie. Mam za sobą 9 miesiecy starań i już testy owulacyjne i ciążowe przerobiłam na prawo i lewo. Teraz wyszło, że jestem w 4 tygodniu ciąży. Robiłam testy i betaHCG. Pierwszy pozytywny test Ducenti o czułości 10 pojawił się 9-10 dnia po owulacji (domyślam się dpo na podstawie testu owulacyjnego horienmedical i bólu jajnika) i co ciekawe wyszedł wieczorem - rano nie bylo nic, nawet cienia cienia cienia (mam schizy i oglądałam naprawdę pod różnym światłem). Ten z wieczora był blady, ale zdecydowanie widoczny. Rano zrobiłam test i kreska była ciemniejsza. Poszłam na betę i była 9,9. Niby najczulszy Pink wyszedł w tym samym czasie ledwo widoczny. Test horienmedical o czułosci 25 był cieniem cienia cienia. Robiłam też test owulacyjny horienmedical, ale testowa była ciągle jasniejsza niz kontrolna. Dzisiaj, czyli 13-14 dpo wszystkie wymienione testy pozytywne, łącznie z duzo ciemniejszą kreską od kontrolnej na teście owulacyjnym. Jeszcze nawet nie byłam u lekarza, ale bardzo bym chciała żeby było wszystko dobrze. Wszystkim starającym życzę powodzenia. Mam nadzieję że komuś pomogłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×