Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mahnia

test owulacyjny a wczesna ciąża

Polecane posty

Gość Mahnia

I bądź tu mądry, pisz wiersze. Mierze temperaturę od jakichś 2 lat. Wyraźny dwufazowy cykl. Jestem jakiś tydzień po owulacji. Wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy temperatura spadła. Tak do poziomu z fazy niższych temperatur. Dziś rano wróciła na wyższy poziom. Ponieważ został mi 1 test owulacyjny, zrobiłam go - no i wyszły 2 kreski, z tym że testowa jaśniejsza. Dodam że owulację test wykazał ciemną krechą. Dzień przed owulacją miałam baaaardzo słąbą kreskę. Dużo slabszą niż dziś. Mam długie cykle, jakieś 32, 33 dni. Może się wkręcam, ale czy to może być TO?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaaaaaaaaa
powtórz test sikany :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahnia
test ciążowego jeszcze nie robię - do miesiączki jeszcze co najmniej tydzień:) Został mi jeden owulacyjny i z ciekawości zrobiłam. 2 kreski - jedna jaśniejsza. Dziewczyny zróbcie cosik, niech się uda:):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
na ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahnia
taaaa. Łatwo powiedzieć, jak ktoś jest w gorącej wodzie kąpany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myślę że to może być wczesna ciąża, ja robiłam testy owulacyjne kochaliśmy się w dniu domniemanej owu i jakiś tydzień po też odnotowałam spadek temperatury na drugi dzień dokładnie jak u ciebie wróciła do normy i na teście ciążowym w dniu spodziewanej miesiączki zobaczyłam 2 kreski tyle że ta jedna bardzo bladziutka a dziś już 11 tc :) powodzenia a ten spadek tempki to mogło zagnieżdżenie zarodka :) poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test owulacyjny nie mówi
że OWULACJA JEST czy ODBYŁA SIĘ pokazuje tylko, że LH u ciebie wzrosło, a owulacja mogła z różnych względów zmienić termin i przesunąć się;) test owulacyjny, gdy jesteś w ciąży zawsze wychodzi pozytywny, ale druga kreska jest bardzo mocna, a nawet mocniejsza od testowej ja tak miałam, gdy byłam w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahnia
hm, wiem kiedy była owulacja bo traf chciał że tego dnia byłam na badaniu u ginekologa który orzekł: "Oho. To dziś". Stąd moja pewność. Głupia jestem pewnie, ale baaardzo chcę już juz i natychmiast:) Doczytałam że testy owu wykrywają ciążę ale po około 12 dniach. Ja mam około 7. To może dlatego ta druga jeszcze blada. Grrr, jak zrobić, żeby się nie wkręcać? Powinny być na to jakieś pigułki czy co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale
u mnie tez tak było, 10 dni po owulce test opulacyjny z 2 kreskami z czego jedna jasniejsza od drugiej, na sikany ciążowy było za wczesnie a po 1,5 tyg zrobiłam ciążowy i 3 miesiąc leci teraz:)takze ja myslę ze jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikkaasdfg
Mi raz test owul wyszedl mocno pozytywny dzien przed @ i niestety przeszedl okres pytalam lekarza mowil ze czasem tak jest i nic to nie znaczy i od okreslania ciaze sa testy ciazowe. Ale jednodniowy spadek temp moze swiadczyc o implantacji jak naj bardziej. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahnia
Oby oby oby oby!!!!!!!!!!!!! Jak to robicie że cierpliwie czekacie?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura nie jest zawsze jaśniej
sza u mnie kreska, gdy byłam w ciąży była mocniejsza od kontrolnej choć gdy tylko testowałam zawsze była jaśniejsza od kontrolnej pomimo, że owulacja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahnia
No i jednak - ciąża:) NAwet już potwierdzona USG (pęcherzyk ciążowy:):)) Beta HCG 3680, około 4 tydzień po owulacji. Kochane, rada:) Nie testujcie testami owulacyjnymi ciąży. Ja miałam cały czas słabiuśką kreeczkę i op tym co wyczytałam w necie byłam pewna, ze nic z tego. Zrobiłam ciążowy bo @ się spóźniala - i mam 2 bardzo grube krechy. A już była pewna że się nie udało! JEstem szczęśliwa ale też się boję - oby wszystko szło dobrze! A przy okazji - NPR się sprawdza:) Jestem rok po ślubie, cały czas stosujemy NPR. Cały rok spokój - a w 1 cyklu starań - ciąża:) Ktoś nas bardzo kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski mam pytanie wczoraj zrobilam rano i wieczorem test owulacyjny na obu z nich sa 2 gruche krechy baardzo widoczne od 2 dni biore luteine 4x dziennie moje pytania brzmią - czy w trakcie brania lutki test owulacyjny moze klamac ? - czy mam tą owulacje > II KRECHY BYLY ale sluzu nie mam . - ile trwa taka owulacja , zaraz ide zrobic sobie test zobaczymy co z niego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez dzis zrobiłam test owu 7 dni po owulacji potwierdzonej monitoringiem wyszła mi blada ale wodoczna kreska, do okresu jeszcze 7 dni Ale zrobilam test bo kłuja mnie oba jajniki na przemian.CO O TYM MYŚLEĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
kreska testowa musi byc tak samo zabarwiona jak kontrolna czyli jak w czasie owu zeby ten test uznac za pozytywny,w twoim przypadku watpię ja tez wykrylam ;) moją ciąze testem owu;) 9 dni po owu test był mocno pozytywny,nastepnego dnia zrobilam ciazowy i już był pozytywny;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny kochalam się z mężem w dniu owulacji, oczywiście skonczyl we mnie. Równe 6 dni po owulacji obudzilam się i mialam brazowy śluz. Przeszukalam internet i pisali ze możliwe byli zagnizdzenie sie zarodka. Czy mogę jutro robić smialo test czy czekać jeszcze do miesiączki( zostalo AZ 6dni) nie wytrzymam. Dzisiaj rano czulam klocie jajnika prawego, a od owulacji stalam sie senna. Czy test owulacyjny cos mi pokaże czy SA znikome szanse. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam Pytanie. Okres mi się spoznia. Ostatnia miesiaczka 23 grudnia. Cykl mam niestety różnie ale mniej więcej co 25-28 dni. Zrobiłam test który miałam w domu odruchowo wzięłam owulacujny wynik pozytywny. Czy ktoś mi Moze powiedzieć czemu.?? Wizytę mam za tydzień u lekarza trochę się martwię. Dodam ze czuje się dziwnie jak bym się przeziebila ale ani kataru ani kaszlu. Czasem boli mnie brzuch rakiet kucie w dole. Strasznie jestem rozdrazniona. I z moich piersi wycieka przezroczystą substancja. Oczywiście współżyje bez zabezpieczenia ale nie z myślą o dziecku. Bo u mnie to z tym ciężko. Co myślicie o pozytywnym teście owulacujny Nie mysle tzn staram się od dwóch lat. Kocham sie ale bez nastawienia :( ponieważ jestem po usunięciu lewego jajnika i jajowodu. Jedno dziecko.huj mam ale chciała bym rodzeństwo dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lec po test ciążowy do apteki... Mysle ze mozesz byc w ciazy... Mi owulacyjny tydz przed ciazowym wykryl ciaze :) bo LH i HCG sa bardzo podobne... Nie zastanawiaj sie tylko lec do apteki!!!tymbardziej ze minal Ci termin spodziewanej miesiączki... Tez mnoe łamało jak przy grypie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hha

U mnie 7cs i też w poprzednim miesiącu 7 dpo wychodzily mi pozytywne testy owu. Ciąży oczywiście brak. Owulacja na pewno była bo potwierdziłam to u gina.

Cykle 36-38 dni. W tym cyklu powinnam mieć owu 11 maja a właśnie przed chwilą wyszedł owulak pozytywny... Poza tym ginek powiedział mi że owulaki nie są rekomendowane przez polskie towarzystwo ginekologiczne wiec chyba sobie odpuszczę testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka89

Ja ci polecam komputer cyklu myway. Używałam go przed ciążą i używam teraz po urodzeniu dzieci. Kontroluje temperaturę, poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patula

Dziewczyny pomocy!

Zrobiłam sobie test owu. W sumie cos mnie natchneło. I zobaczyłam 2 kreski. Tego samego koloru. Zrobiłam 2 dni później, wieczorem (1 robiłam popołudniu) i test wyszedł negatywnie. To oznacza, że nie ma szans na ciążę? Robiłam test owu w podobnym dniu  cyklu pare msc temu i wyszedł negatyw. A teraz 2 razy pozytyw. Nie mam pojecia co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa

ja jestem zdrowa, mam dzieci ale zachcialo sie jeszcze 😉 robilam testy owulacyjne przez 2 miesiace. w pierwszym miesiacu pik lh pokazal sie pieknie, 2 dni i nastepnie testy negatywne. w drugim miesiacu pik lh pierwszy, drugi, trzeci dzien i tak do 13 dnia, ciagle pozytywne (testowa ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna). ciazowe od 10 dpo byly negatywne. jednak owulacyjne ciąży nie przepowiedzialy - 14 dnia @ przyszla wiec nie przepowiadaja i tez mowie od dzis zeby ciaze sprawdzac ciazowymi. jesli jednak sie cos zmieni to dam znac (np jesli to nie @ a krwawienie implantacyjne) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Witam. Pomocy! Okres mi się spóźnia 3 dzień. Test ciążowy negatywny,  ale owulacyjny o dziwo pozytywny!  Kreska testowa słabsza od kontrolnej. Czy to możliwe że wykrył bardzo wczesną ciążę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, jestem 7 dni przed spodziewana miesiaczka , dziś test owulacyjny  pokazał  dwie kreski z tym , że testowa jaśniejsza... od tygodnia kręci mi się  w głowie.  Nie wiem może się  nakręcam ale czy to może zwiastowac  ciążę? Widzę, że jedna z was miała podobną  sytuację... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej jestem tydzień przed okresem i zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski czy to możliwe że wykrył wczesną ciążę?do tego mam nudności bol jajników i śluz taki ciągnący przezroczysty

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odpiszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xytuuuu

A skąd mamy wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Hej czytałam na wielu forach że aby test owulacyjny pokazał ciąże obie kreski muszą być tak samo mocne, mi się to nie sprawdziło, test ciążowy pokazał mi kreski 4 dni przed okresem tj 10dpo a owulacyjny pokazał ledwo słaba druga kreskę, beta 32 więc ciąża jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×