Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mallutkaa

Wstydzę się moich piersi, zobaczcie

Polecane posty

Gość Wielu się podobają duże,
więc tu nie musisz się martwić. Najgorsze są bóle kręgosłupa. Mi lekarz kazał zmniejszyć i cieszę się, że tak zrobiłam, bo wreszcie mogę żyć jak człowiek. Doda powiększyła sobie sama i teraz ma gówno nie kręgosłup. Ale w sumie to też powód do radości, że masz coś za co inne płacą. Są plusy i minusy takiego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ciesz się że masz takie piękne a nie przejmujesz się jakimiś chłopaczkami którzy jeszcze nie dorośli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz super cycki i jeszcze chlopcy sie beda o te cycki bic, zobaczysz! A laski Ci zazdroszcza po prostu. Cos mi sie wydaje, ze ten topik to prowo, bo dobrze wiesz, ze masz piekne piersi i po prostu chcesz posluchac komplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi piękne! Ale... (ja lubię zawsze znaleźć jakieś "ale" ;P ) nie znasz swojego rozmiaru piersi!! Na 100% to nie jest 75D, nawet pewnie nie 70DD.. Jak na moje oko to coś ok 65F/G Mając 160cm wzrostu musiałbyś mieć niezłą nadwagę żeby nosić jakiekolwiek 75, a wyglądasz na osobę raczej szczupłą ;P Bez względu jakie masz piersi nie znając swojego prawidłowego rozmiaru robisz im krzywdę - w źle dobranym staniku piersi będą Ci się z wiekiem zniekształcać, zwłaszcza, że takie maja swój ciężar, a Ty nabawisz się bólów kręgosłupa ;) Oczywiście zakładając, ze nie nie jest to prowokacja, a Ty nie jesteś facetem i stąd nieznajomość tematu stanikowego ( z drugiej strony skoro masz 16 lat masz prawo nie mieć doświadczenia ;) ) polecam zerknąć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=C75PzT4OX7M Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze : http://stanikomania.blox.pl/2007/10/Biust-czternasty.html (Swoja drogą - zajrzało tu sporo kobiet i żadnej nie rzucił się w oczy ten oczywisty błąd z rozmiarem - dowodzi to tylko, ze w Polsce znajomość tematu stanikowego jest wciąż niewielka (może dlatego tyle kobiet z obwisłym biustem chodzi po ulicy? ). Ze powtórze za autorką boga - alfabet (nawet ten stanikowy) nie kończy się na D ! __ Znowu zostanę zlinczowana za wymądrzanie sie, ale co tam... Może uratuje chociaż jedne piękne cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow :o
Ja chcę takie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne piersi...
jedne z najpiększniejszych, jakie widziałam. piersi marzenie, chciałabym mieć takie :) za parę lat będą Twoją największą dumą. śmiechy Twoich kolegów wynikają z ich szczeniactwa, ślinią się na Ciebie, dusze by sprzedali, żeby Twoje piersi zobaczyć i maskują to gówniarskimi zachowaniami. za chwilę dorośniecie i ten problem się skończy, a piersi masz po prostu IDEALNE (cudowny kształt, masz szczęście, dziewczyno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzioooo
eej nie podniecajcie się tak taki temat już był kilka razy ktoś se jaja robi no chyba że autorka poraz nty założyła ten sam temat :O ale cycki first class ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo
dobrze sie bawisz? :o wspolczuje takich cyckow, sa oblesne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyno! Żeby nie to, że uważam zbliżenia z dziećmi za naprawdę wstrętne, to bym chętnie je potrzymał w dłoniach. Jeśli naprawdę masz kompleksy to popatrz na piersi Igi Wyrwał: http://www.curvyiga.com/ I powiedz, czy na pewno są ładniejsze od Twoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaaaaaa
jak urodzisz dziecko bedziesz wygladac jak krowa i kregoslup Ci siadnie.Nie mowie tego absolutnie z zazdrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx 19 19
boze...sa cudowne :) jestem kobieta i chetnie bym je dotknela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juba24
fajne, ale bym ci wjechał miedzy nie swoim kutasekiem, uch jak bym cie tam ruchał w te cymbaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Woooooooooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz śliczne piersi!;) a koleżanki pewnie mówią tak bo Ci ich zazdroszczą!!! i powiedz im to jak kolejny raz Ci będą chciały dogryżć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YebbAqua
kobieto nie musisz się wstydzić, chętnie bym ci wylizał i possał aureolki:) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."Poza tym słysze teksty od koleżanek że mi potem zwisną do kolan itp... Maja racje,za 15,20 lat bedzie je miala miedzy pepkiem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×