Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fhgjxdfju

Kotleciki inaczej.....

Polecane posty

Gość fhgjxdfju

z czego robicie kotlety oprocz np. z kurczaka czy mielonych, ja ostatnio robilam z cukinii z sosem czosnkowym, pycha....z brokulow tez podobno sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mamo....
brokulowy kotlet...hmmm..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfew
robilam z kabaczka...pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
ja piernicze, marnowac pyszne swieze warzywa na jakies debilne kotleciki :P rzyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturia8
panierowane cukinie są pyszne ;) Poza tym polecam kotleciki: ziemniaczane ryżowe z pieczarkami z kurczaka i warzywami (to raczej placki ale smakują wyśmienicie) z jajek z kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już nigdy nie usmażę
ja zrobiłam kiedyś placki z cukinii - tragedia, tłuszczu wchłonęły tyle, że nie dało się zjeść, mimo, że odsączałam po zdjęciu z patelni. Wolę warzywa w jak najmniej przetworzonej postaci, a na pewno nie smażone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturia8
jak chcecie to podam przepis na te placki z kurczaka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
dzieki, pewnie smakuja jak rzygowiny, wole zjesc normalne mieso z kurczaka i normalne warzywa a nie wszystko przetworzone na wasze usrane rzygowate kotleciki usmazone na margarynie w jakiejs syfiastej panierce, kuzwa co wy jecie za syfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryll
kotlety z jajek na twardo - wynalazek z czasów stanu wojennego całkiem dobre a ja uwielbiam kotlety ziemniaczane, podawane z surówkami - w sam raz dla wegetarian.Pyszne. Ale kaloryczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, kotleciki z jajek są pyszne, do tego dodaję przesmażone pieczarki i świeży szczypiorek. Proste, niedrogie, i smaczne. Z kaszy gryczanej, twarogu i cebulki też sa niezłe. A moi faceci lubią takie: kroję fileta z kuraka na małe kawałki, dodaję do tego surowe jajko, troszkę mąki, pora pokrojonego w półtalarki i przesmażone pieczarki, sól, pieprz, i wykładam łyżką na patelnię. Pyyycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię kotlety z kalafiora ,jajek ,cukinii to raczej placki coś jak ziemniaczane ,ale i tak wolę cukinie faszerowaną . Z brokuł robiłam ,ale mają specyficzny smak ,raczej nie przepadam za kotletami ,wolę takie same brokuły polane masłem i bułka tartą . Ostatnio robiłam mielone ,ale faszerowane serem żółtym,cebulą ,ogórkiem i kawałkiem kiełbasy ,coś jak na rolady bardzo smaczne to było .Kiedyś zaś babcia robiłam nam placki z kwiatów czarnego bzu :) posypane cukrem pudrem, w cieście naleśnikowym mmmmm....smak dzieciństwa ,ale to placki były nie kotlety . jeszcze ziemniaczane lubię ,jak już usmażę każdą sztukę to daję je na blaszkę do pieczenia i obsypuję z wierzchu startym serem ,najlepiej o ostrym smaku ,jak się zesmaży to taka skorupka fajna wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są takie tematy
kiedy autorka chce przepisów, ludzie się trudzą i wypisują a ona ma to w dupie i już na topik nie wejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma byc
moze autorka wchodzi, czyta, tylko cichaczem opedza, bo takie syfy proponuja ze strach sie bac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że też na prawie każdy
temat musi sie wpakować ta tempa suka,gówno gotuje,gówno żre a głupia jadaczką trzaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
Mielimy mięso z łopatki lub szynki,kroimy w kostkę cebulę i pieczarki,oraz drobno siekamy zielony koperek gotujemy 2 marchewki i 1 pietruszkę ,aż będą miękkie.Pieczarki i cebulę podsmażamy na kilku łyżkach oleju.Potem je dusimy do miękkości.Podsmażamy do momentu całkowitego odparowania wody , studzimy.Marchew i pietruszkę ugniatamy na jednolitą masę.Mieszamy mięso z pieczarkami i warzywami dodajemy 1 -2 surowe jajka, 2-3 łyżki sezamu i zielony koperek.Wyrabiamy masę doprawiamy solą.Gotujemy przepiórcze jajka na twardo i formujemy kotlet,wkładając jako farsz obrane jajko przepiórcze,otaczamy w sezamie lub w bułce tartej smażymy na rumiano z obu stron.Te kotleciki to istny rarytas:D :p mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
kotlet to tylko schabowy usmażony na smalcu a reszta to profanacja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę profanować
niż w szpitalu w stanie przedzawałowym konać!!!! Jle ty masz lat ,że takie syfy niezdrowe proponujesz chyba jeszcze I wojne światową pamiętasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTLETEM w zasadzie można nazwać wszystko co jest tylko panierowane. U mnie najczęściej się je oprócz tradycyjnego schaboszczaka oraz mielonego to: mielony faszerowany pieczarkami z kaszy gryczanej i białym serem kotlet ziemniaczany kotlety z jajek kotlety z marchwią kotlet selera siekane z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×