Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę dziś szczera, jak nigdy

Szukam taniego noclegu w czerwcu nad morzem lub na mazurach

Polecane posty

Gość pokoje Jastrzebia Góra
700 metrów to spacer 10 minut :-) więc raczej niedużo- tak przynajmniej mówią nasi goście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
Spacer tak, ale kiedy chcesz wziąć ze sobą koc, ręcznik, parawan, wodę, olejek do opalania i takie tam inne pierdoły i w dodatku jest ze 30 stopni w cieniu to ten spacerek nie jest taki przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoje Jastrzebia Góra
No cóż, każdy ma inne potrzeby w czasie urlopu :-) życzę powodzenia w dalszym poszukiwaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
a dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
Hop hop. Podbijam topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
a znalazłoby się coś za 25 zł. od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kukneła na stronkę ideatur.pl bo tam jest baza noclegów w typie motelowej więc nie powinno byc drogo. Ale to już cany zalezą od konkretnego ośrodka no i pewnie jak dla czterech osób - będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
a może po prostu pojechać w ciemno. Jak myślicie, można coś taniego znaleźć w ciemno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kune-gunda
Można pojechać w ciemno i znaleźć okazję, ale ja bym odradzała. Pojechałam w ciemno w zeszłym roku, ale miałam namiost i zanim znalazłam musiałam dwie doby spedzić na polu i tez nie było zle. Znajomi znaleźli tania mkwaterę po 1 dniu, ale przez przypadek. Raczej nie liczyłabym na dobre ceny bez wczesniejszej rezerwacji i ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
A w jakim terminie byłaś? Ja planuję w drugiej połowie czerwca więc chyba nie powinno być tłumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulencjusz
wymagania to ty masz ale jak za najmniejsze pienbiadze pole namiotowe jest drozsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
no bez przesady, wiem, że są tańsze i droższe noclegi. A Ty pewnie jesteś jakimś gospodarzem co chce z turysty zedrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulencjusz
gospogarzem:D ha,ha dobre:D nie mam traktoru wiec nie jestem gospodarzem:O moi znajomi wynajmuja pokoje ale nie schodza ponizej 50zl od osoby-i dobrze chyba nie wiesz ile taki wczasowicz zuzyje wody,pradu,trzeba posciel uprac i posprzatac po tych brudasach:O nieraz widzialem jak ludzie potrafia zostawic pokoj:O szczyt chamstwa-nie wiedzialem,ze ludzie potrafia byc takimi swiniami:O zawsze sie zastanawiam jak maja sami w swoich domach bo na palcach mozna policzyc milych,kulturalnych turystow,ktorzy potrafia zostawic po sobie lad a nie jakby celowy syf:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulencjusz
a ty kolezanko chcialabys pokoj z widokiem na morze ale za 25zika:O mam dla ciebie propozycje-wynajmnij koszt plazowy cena ok.20zl za dobe:D piekne widoki gratis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
ha, wiedziałam, że jesteś z branży turystycznej. Słuchaj, wiem, że są koszty, ale kurcze 50 zł. od osoby to już przesada. To co powiesz o tych co wynajmują za 25 zł. kwaterę? Robią to po kosztach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
To napisz jeszcze gdzie ci twoi znajomi te kwatery wynajmują. Będę wiedziała gdzie nie szukać. Jaka miejscowość to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulencjusz
taka,na ktora na pewno Cie nie stac wymagania to ty masz ale placic nie chcesz :O i nie jestenm z branzy turystycznej:O Prowadze wlasna kancelarie-nie wiem czemu sie uczepilas,ze jestem gospodarzem:O ja mam uraz do kogutow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę dziś szczera, jak nigdy
Jakie wymagania ja mam? Tylko tyle, żeby daleko do morza nie było, bo z całym wyposażeniem to nie będzie lekki spacerek. Zresztą już wspominałam o tym powyżej. Może i byłoby mnie stać, ale uważam, ze to zdzierstwo, za możliwość umycia się i przespania. Powiadasz, że się boisz kogutów gospodarzu? To pewnie jesteś nadmorskim rybakiem i nie masz czasu prowadzić pensjonatu, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to jak będziesz miała trochę więcej kasiorki, to jedź do Tatralandii. Około 100zł za nockę, ale masz w tym tyle atrakcji, że naprawdę przez kilka dni możesz sobie zrobić niesamowite wczasy wodno-górskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RamaRama
no raczej że tatralandia! zadne morze ani jezioro nie da Ci takich atrakcji!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Middleton
tak! mozna sie wlasnei pzrespac w liptowskim mikulaszu za grosze i potem dwa razy bardziej zaszalec w tatralandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha30
jesli szukasz naprawde niedrogich fajnych noclegow blisko morza to zajrzyj koniecznie tu http://www.otonoc.pl w wyszukiwaniu zaznaczasz sobie co chcesz i samo Ci wyszuka :) rewelacyjna sprawa a nocleg mozna znalezc juz za 25 zl :)) a tymi uszczypliwosciami sie nie przejmuj co niektrozy tu wypisuja pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośrodek Wypoczynkowy ,,ZACISZE" w Gdańsku (ul. Wiosłowa 41 - Wyspa Sobieszewska) - tani i komfortowy (100 zł / domek 6 - io osobowy) - na terenie ośrodka jest 10 domków - cicha i spokojna okolica, bogate tereny zielone - piękny las w którym jest bardzo dużo grzybów - plaże czyste, szerokie i pełne bursztynów - jest to rownież dober miejsce dla poszukiwaczy militariów, - każdy domek posiada aneks, sztućce, garnki, czystą pościel, stolik, krzesła, radio, maszynkę elektryczną, szklanki, kubki, patelki, miski, lodowkę itd.) - teren jest ogrodzony, bezpieczny dla auta (nie pobieramy oplaty za parking), - teren jest rownież bezpieczny dla dziecka, dzieci (dodatkowo na terenie znajduję się m. in. plac zabaw - zjażdzalnia, piaskowica, chuśtawki, boisko do piłki siatkowej) - do najliższego sklepu spożywczego jest ok. 100 m (mini market) - do najbliższej restauracji oraz baru jest ok. 100 m - do najbliższego przystanku autobusowego jest ok. 100 m (linia 112, 212, N9), 30-40 min autobusem do centrum Gdańska - w niedalekiej odległości znajduję się m. in. Malbork, Krynica Morska, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Stegna, Mikoszewo, Elbląg - jest również możliwość zakupu ryb od rybków z pobliskiego portu rybackiego (5 zł za kg), - miła i przyjazna atmosfera, Rezerwacje pod nr tel. 605 661 973, 605 325 606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę odezwać sie do mnie w sprawie tanich urlopów na Mazurach na adres misiak58@gazeta.pl Znam takie miejsce gdzie można odpocząć za nieduże pieniądze ... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoska
Tu http://www.gryf.mielno.pl/pakiet-relaksacyjny/ wychodzi 100 zł za osobę a dobę, ale w cenie jest pełne wyzywienie i różne zabiegi w spa, więc wg mnie cena bardzo dobra. Jedzenie nad morzem jest drogie, więc lepiej wziąć to na miejscu w pensjonacie - przynajmniej mozesz zaplanować wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mazury, to rzućcie sobie okiem też tutaj: http://www.infoturystyka.pl/kraina,mazury.html - fenomenalny portal do poszukiwania noclegów w Polsce. Bez problemu można dorwać naprawdę bardzo, bardzo tanie spanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×