Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MsAgata

KOSMETYKI KREMY TUSZE I INNE CUDEŃKA

Polecane posty

Hej :) Zaczne od tego ze TAK to jest poniekąd moja reklama, wiec nie musicie mnie krytykowac tylko kto chce to niech zignoruje ten post, ale wydaje mi sie, ze nie pozalujecie :) Otóż, wam zalezy zeby dobrze wygladac, a mi zeby zarobic.. A wiec przejde do sedna. Mam do sprzedania sporo kosmetyków CLINIQUE Mac i Estee Lauder, posiadam rodzine w Kanadzie wiec przysylali mi i sie tego uzbieralo troszke. Wystawiam je stopniowo na allegro, tylko to duzo pracy i wszystkiego na raz nie zrobie.. Zbieram na wakacje wiec chcialabym to jakos szybko ogarnąc :) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10084355 tu sa produkty ktore dotychczac wystawilam.. Mam jeszcze balsamy, blyszczyki, tusze, duzo szminek, kremów, toników i takie tam.. Sprzedaje je za cene znacznie nizsza niz w sklepach.. Jezeli jestescie zainteresowane to prosze piszcie :) Dodam ze te marki sa najlepsze i bezkonkurencyjne, jednak troche drogie. Kontakt ze mna to aga.ex@wp.pl, ale tutaj tez bede zagladala co jakis czas. Pozdrawiam c(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×