Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON 31 lat i brak seksu

czlowiek 30-letni bardziej potrzebuje seksu niz 20-letni - PRAWDA CZY FALSZ ?

Polecane posty

Gość ON 31 lat i brak seksu

mi sie wydaje, ze prawda z perspektywy faceta: majac lat 20, libido wieksze, duzo samoczynnych erekcji, hormony buzuja, ale czlowiek moze nie miec wcale partnerki i nie uprawiac seksu i zyc ok wiadomo, studia, imprezy, znajomi, spontany a dodakowo czesto sie mieszka wtedy z rodzicami jeszcze wiec i tak nie masz wlasnego mieszkania, wlasnego duzego lozka gdzie moglbys sypiac z kim chcesz kiedy masz ochote natomiast czlowiek 30 letni - jemu juz nie staje kutas jak tylko zobaczy 18-latke w krociutkiej mini natomiast jesli taki czlowiek nie ma uregulowanego zycia skesualnego, to jest mu z tym gorzej, jest to wowczas powazny problem, rodzi frustracje itp prosze kobiety o wtracenie Waszych doswiadczen lub opinii w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jassminnn
Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówkaMILKA
Jestem z facetem od 5 lat. Jak sie poznalismy mięlismy po 23 lata ( czyli blizej 20) teraz mamy po 28 lat (blizej 30) On mówi k...kiedys to mnie wszystko ruszało, ciagle mi stawał a teraz to mi wszystko jedno. Bo On nie zakumał, że dojrzał do innej roli (ojca, biznesmana) itp a nie studenciaka piwosza. No ale facet jest ograniczony intelektualnie i ja będąc 28 letnia kobieta najchetniej spotykałabym sie z facetem ok 40 tki wtedy bylibyśmy jednomyślni...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że 20 latek mało prawdopodobne by nie uprawiał seksu .Teraz młodzież coraz wcześniej rozpoczyna życie seksualne .Wiadomo są wyjątki .Wiek 30 lat no cóż to już czas na stabilizacje a nie łóżkowe podboje .Mam 24 lat ;] i takie zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówkaMILKA
ja teraz pod 30 tka ciągle mysle o seksie a kutas nie bo jest zmęczony ino rano to taaaaa kaktusa 30 letniego wbije a kiedys było inaczej to On sie płaszczył. No chyba, że najlepszy układ to ona 30 - On 20 :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON 31 lat i brak seksu
nie kazdy majac lat 30 ma stabilizacje a zreszta zobacz na zachod na holandie, niemcy, wlochy albo usa poogladaj seriale amerykanskie, sex in the city itp duzo osob majac lat 35 a nwet wiecej wiedzie zycie singla lub ma przelotne zwiazki oczywiscie nie neguje tego, ze duzo osob ma juz dwojke dzieci w tym wieku i niedlugo te dzieci do szkoly pojda :P no ale ci co nie maja zony /meza i dzieci i sa sami, to im chyba bardziej brakuje seksu niz kiedy mieli lat 20 wtedy seks byl rozrywka teraz jest po prostu ptrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jassminnn
Brzydki jesteś czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
myślę że ma to związek z tym że w wieku lat 30 zajmują nas inne sprawy, 8 h to praca niektórzy pracują więcej, już nie mieszka się przeważnie z rodzicami więc trzeba jakiś obiad ugotować, jakieś rachunki popłacić, każdego dnia jakoś leci i nie mamy czasu mysleć o sexie. W wieku lat 16-25 mieszkamy z rodzicami, obiad podany, niczym się nie martwimy, to myśli się o dupach, kombinuje się jak tu przelecieć sąsiadkę czy koleżankę ze szkoły, ma się ciągły wzwód - chociaż mi zostało do dziś ;-) Mój kolega powiedział ostatnio że jak był nastolatkiem to myślał tylko o seksie, teraz to może wytrzymać nawet kilka miechów bez i już się tak nie napala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
jak ktoś w młodości się wybzykał to teraz nie mysli i nie działa za dużo w tym temacie, a jak ktoś w młodości nie bzykał to teraz chce sobie to odbić. proste. Japonczycy nazywali to równowagą życiową, która odnosi się do wszystkich dziedzin życia do seksu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze są osoby single często z też z własnego wyboru.Pisałeś że brakuje ci seksu ok ale tylko seksu Ci brakuje? czy nie jest to tak że chciałbyś mieć już rodzinę .Singiel z wyboru czy z przymusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawdaaaaaaaa
kompletna glupota - to wlasnie z wiekiem spada zapotrzebowanie albowiem sytuacja hormalna sie "stabilizuje" i im starszy czlowiek tym jest mniej podatny na "impulsy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@2011.05.07 Polska to też Zachód matołku. W Polsce jest taka sama swoboda obyczajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 28 roku zycia mózg zaczyna sie przestrajac. czlowiek zaczyna myslec inaczej, i wtedy raczej patrzy na bliskosc , poczucie bezpieczenstwa , opieki , prawdziwej przyjaznii z partnerką . dookola kumpli juz brak bo albo chleją albo maja rodziny i myslisz sobie e cvos tu nie gra , i ta samotnosc przytłacza. nawet jezus nie dał rady mial tylko 33 ....najgorzej jak nie mal partnerki..choiaz jednej jedynej. wtedy latwo mozna odejsc w cień , zobojętnienie emocjonaln e , kumple i rodzina ida na bok bo nie chcesz by na ciebie patrzyli , jest to bolesne . uciekasz w pracoholizm , albo co gorsza w dziwne drugie zycie , ale w pewnym moomencie znow widzisz cieniutką bariere miedzy żywymi a martwymi....i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka42
Jestem kobietą i powiem wam że mając 20 lat lubiłam sex bardzo. W wieku 30 lat libido mi spadło mogłam nie mieć i kilka miesięcy, ale i sytuacja inna małe dzieci, dorabianie się, dom. Teraz jestem po 40 stce i nie wyobrażam sobie dnia bez sexu.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mogący
Pierwszy seks miałem w wieku 32 lat ponieważ byłem tzw singlem z przymusu. Dzisiaj mam 50 lat i może q**s już tak nie reaguje jak w wieku 20 czy 30 lat ale w ciągu 2 godzin mogę 2 a nawet 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×