Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brzydkie zeby____ _

Chciałabym mieć ładne proste zdrowe białe zęby.......................

Polecane posty

Gość brzydkie zeby____ _

A mam krzywe, zolte, ciagle prochnica 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nollah*)
3 kroki do pieknych zebow: 1. dentysta- leczenie 2. ortodonta- aparat staly 3. dentysta- wybielanie ( troche kasy na to trzeba przeznaczyc) no i oczywiscie codzienna pielegnacja- mycie zebow co najmniej 3 razy dziennie, nitkowanie; unikanie duzej ilosci kawy, herbaty, czerwonego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyzeby
3 kroki do leczenia zebow by byly proste: 1. kasa 2. kasa 3. kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsdfghdfs
wystarczy troche sie pomeczyc z aparatem i miec duzo kasy na niego i na wybielanie. tez o tym marze i kiedys to zrealizuje, szkoda tylko ze cala mlodosc z brzydkimi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetnie czy mlodosc
czy starosc-przykro jest miec brzydkie i w dodatku chore zeby. Ja zyje za granica i potrzebuje 14 tys euro aby zrobic wszystkie zeby w koronki..musze bo mi sie dolne zeby scieraja i nie mam na to juz duzo czasu..jakies 1-2 lata.Jak nie dam zrobic to niestety niebawem beda tak zniszczone,ze nie bedzie mozna na nie zallozy koronek...tylko skad wziac tyle kasy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetnie czy mlodosc
a jak nie bede mogla zrobis koronek to bede miala w wieku 40-45 lat szufladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaska z poduszki
Koniecznie wylecz, to kosztowne ale konieczne, moze jak sie uda to na fundusz Co do wybielenia to polecam Biala Perle koszt ok 50 zl ale masz na 2 raz bo 1 tubka wystarczy na jeden zabieg wybielajacy ( trwajacy jakies 3 tyg) efekt utrzymuje sie jakies pol roku-sprawdzialm na sobie Co do aparatu- nawte jak go zalozysz nie masz gwarancji ze znow sie nie pokrzywia, ja mam znacznie skrzywione na dole ale nie mam kasy na parat to i sie nie przejmuje Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcę mieć takie zeby albo zdrowe przynajmniej a juz jeden wyrwany i nie wiem ile zatrutych i kanalowych i w dodatku wysuniete jedynki za ktore nachodza dwojki i prochnica na ich styku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzebna kasia...
Ja mam plomby w wiekszosci zębów , dwa kanałowo , brak ósemki , dwie kolejne krzywo wyorsly i ciągle się psują . Na dole krzywe, na górze dwojki chowają mi sie w połowie jedynek ,jednym slowem masakra :( wole sie nie usmiechac ,bo nie ma co pokazywac. Nosilam aparat ale pomogl w ok50procentach , mam dośc noszenia go znów . Myslalam zeby na przednie zęby zalozyc licówki...ale nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetnie czy mlodosc
to jest okropnie przykre.Miec zdrowe ladne zeby to luksus i nic wiecej.Ja mam 2 mostki, jeden z przodu, drugi z tylu i 3 koronki juz. Horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwilibyscie sie jak
powiem co wiem. kazdy z was napewno ma ubezpiecze i moze z niego skorzystac aby wyleczyc zeby. fakt materialy w ramach nfz moze nie powalaja na nogi, ale pomgaja utrzyma zeby w zdrowiu. takze wizyty u stom co pol roku, dzieciaki do 18 stego roku zycia moga dodatkowo lakierowac zeby. usuwanie, kamienia. szczotkowanie minimum 2x dziennie nitkowanie i plyn do plukania pomoga zadbac o zeby. bo to ze sa krzywe to nie znaczy ze maja byc brudne. jesli chodzi o prostowanie to zawsze mozna dogadac sie o raty. wybielic mozna zeby paskami z pateki za 50 zl. takze do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to i tak zaden problem przy moim malym fiutku i sie wcale tym nie przejmuje i dodam ze zolte nawet moj 4letni brat sie ze mnie smieje ze mam zolte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwilibyscie sie jak
zamiast robic korony mozna zeby nadbudowac tam gdzie sie scieraja i zalozyc aparat oczywiscie jesli w danym przypadku jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja za 5 miechów zdejmę aparat stały :) Macie do mnie jakieś pytanka w tej sprawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aparat stały zdjęłam z 9 lat temu :D No i muszę powiedzieć na przestrzeni tego czasu zęby uległy minimalnemu wykrzywieniu, ale ale... było to wymuszone krzywym zębem na dole... więc górny do niego dostoswał się lekko... miałam aparat stały tylko na górnym łuku, ponieważ dół miałam równy.. ale w tzw międzyczasie na dole wyrosły mi ósemki, które przód na dole wykrzywiły... no i górna dwójka troszkę mi się wykrzywiła przez ten dół :O Ale ogólnie jest mln razy lepiej niż było ( nie miałam dużej wady w sumie). Polecam aparaty. Ale to nie tania impreza. moje leczenie trwało 1,5 roku. i całość z wizytami wyniosła ok. 4,5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka lat temu tez miałam żółte żeby... przyczyna nie chciało mi się myć, choć rodzice wiecznie gadali, że o zęby trzeba dbać, dopiero jak byłam na studiach to zrozumiałam... uzyskanie białych zębów zajęło mi koło 3 lat - myje zęby 2 lub 3 razy dziennie, rano dwie minuty, wieczorem 4 używam od lat tylko past wybielających - pearl drops, vademecum wizyta u dentysty 1 raz w roku, oczywiście prywatnie, państwowo byłam raz i więcej nie pójdę nie używam płynu ani nici dentystycznych często się śmieje, a biały uśmiech to moja wizytówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Czasami nie wszystkim wystarczy codzienna pielęgnacja by mieć ładny perłowy uśmiech. Ostatnio w cosmopolitam czytałam o tym aplikatorze Liquid smile, jest ich odkryciem roku. W dwa tygodnie można sobie wybielić zęby. Ponoć ten preparat jest tak sam skuteczny jak zabieg u dentysty,. Ktoś może próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie próbowałam ale tez w cosmo o tym przeczytałam. Rzeczywiście wygląda to na rewolucyjna wręcz metodę i podoba mi się to, że można sobie samemu aplikować w domu ten żel. Wiadomo, każdy z nas ma żeby w innym odcieniu dlatego na każdego z nas zadziała to zapewne w inny sposób. Ale przy dbaniu o zęby nie można zapomnieć o tym, że naprawdę zdrowe zęby to nie te idealnie białe a raczej takie kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja rozumiem ... tak jakby
dentysta u mnie - ostatni raz w szkole sredniej, ortodonta - nigdy chyba nawet koło niego nie stałam, białe zeby - zgadza sie - szoruje od malutkiego codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku jejku jak drogo
STRASZNIE DROGI JAK NA DOMOWA METODE TEN Liquid smile 645zł to za tą cene u mnie u dentysty mozna wybielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli chodzi o Twoje 'życzenie' prostych zębów to tutaj potrzebny byłby aparat na zęby. Związane jest to z kosztami i leczeniem. Jesli chodzi o 'zdrowe' to również związane z leczeniem, nie ma innej opcji. Jesli chodzi o 'białe' no to cóż, tutaj wybór jest szeroki, od wizyty i wybielaniu u lekarza po domowe (kupione) metody, których obecnie jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubasababubaaa
ja ma aparat wydałam przez niecałe 2lata 6,5tys (ale miałam też wyrywany ząb za 200zł, łuk podniebny za 600zł, wizyty co miesiąc 100zł itd) ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika minecka
Co do białych zębów - wystarczy je tylko myć systematycznie porządną pastą do zębów - u mnie jest to Ajona i muszę powiedzieć, że działa. Proste zęby? Załóż sobie aparat i to jak najszybciej. To pomaga, ale musisz mieć co do tego normalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikślask
autorze obudź się jak masz próchnicę to je lecz! po wyleczeniu regularne wizyty co pół roku albo wcześniej. a potem aparat, wybieranie, zaprzestanie picia kawy i palenia... i co najważniejsze regularne mycie i nitkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
ja mam rodzinnie kiepskie zęby, powiedzcie, ile kasy teraz trzeba mieć żeby odpicować klawiaturę? zaleczyć dziury, wstawić implanty i wybielić, jakaś orientacyjna kwota? aaa, i jak to zrobić , bo nie chcę 25 wizyt, a kazda ze znieczuleniem, mozna to zrobic kompleksowo jakos w narkozie, czy coś ??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkozzzziss
W narkozie mozna zrobic bardzo duzo zebow ,ale do dup.yy... :O Nie mozna przeciągac tego w nieskonczonosc,dentysta sie spieszy i czesto robi niedokladnie. Lepsze wyjscie to zwykle znieczulenie + sedacja np przez buzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
o dzięki za tę uwagę, a co to sedacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydalam krocie kasy na dentyste, dzieki bogu moja mama zmuszala mnie do ortodonty jak bylam mala bo inaczej mialabym zolte krzywe zeby. do tego mam slabe zeby bo co rusz wdaje sie prochnica ale wszystkie lecze na biezaco, efekt jest taki ze obcy ludzie co chwila mi mowia jakie mam ladne, proste i biale zeby. ale wlasnie... kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkozzzziss
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sedacja Zwykla narkoza to uspienie jak podczas operacji , sedacja to podanie dożylnie lub przez maskę na buzi srodkow uspokająjących i lekko usypiających , reagujesz na polecenia lekarza ale jestes jakby mocno pijana :D Wybielanie u mnie kosztuje 800-900 zl za leczenie jednego zęba place ( plomba biala w kolorze zęba) 100pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×