Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

55 dni i 4-5 kg... czy jest na to jakas szansa, zeby zrzucic?

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawie 2 miesiace takze jest szansa, ale jak sie odchidzasz na jakąs okazje np na wesele czy cos takiego to sobie daruj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i to duża ale wymaga samozaparcia i wytrwałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
dlaczego jesli sie odchudzam na wesele to mam sobie darowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rergf
chodzi o to żebyś potem po tym weselu znów nie przytyła to dobry powód, ale dbaj potem też o siebie bo następnym razem będzie trudniej schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
wiem o tym, nie mam tak wielkiego parcia, zeby to sie stalo przed weselem, ale nie ukrywam, ze wesele jest dla mnie dodatkowa motywacja, mam nadzieje, ze mi sie uda, tylko zastnawiam sie co moglabym jesc na kolacje zamiast kanapki... wiem, ze super byloby gdybym np zjadla 2 jablka, z tym, ze potem mi sie strasznie chce jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rergf
mi się ostatnio w ogóle nie chce jesc 3 godziny temu wypiłam sok z grejpfrutów, który sama zrobiłam, do tego 3 kiszone ogórki i nie jestem w ogóle głodna kupiłam sproszkowany błonnik i czasem jem go do śniadania, łyżeczka zapycha na połowe dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że tak
na kolacje jedz coś białkowego np twarożek, tuńczyka z puszki gotowane jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
no nic, chyba przestane w ogole jesc, bo co sie waze to 53 kg, czy cwicze , czy nie cwicze, jestem zalamana , dzis przeryczalam pol dnia :( juz nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaaaaaa
biegaj, to najlepszy sposob na schudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
dukan.poleci szybko. Tylko czy tego chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
słuszałam , ze po dukanie waga b szybko wraca, nie o tomi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkowa
Owoców nie jedz na kolację podnoszą poziom insuliny i jesteś głodna .Kolacja to białko .I nie głódz się ,bo organizm musi brać kalorie z pożywienia na spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, tuż przed pójściem an wesele, to najlepiej wybierz odpowiednią dietę i aktywność fizyczną. Zdecyduj się na taką formę, którą lubisz najbardziej. Ale pamiętaj, by robić to regularnie, to wówczas efekty będą widoczne bardzo szybko. Tylko nie spodziewaj się, że za trzy pięć dni schudniesz. Dopiero po przynajmniej miesiącu regularnej gimnastyki zauważysz efekty. Możesz biegać, pływać, jeździć na rowerze. Musisz też postawić na odpowiednią dietę. I zapomnij o tych „dietach cud - wybierz tę, która pozwoli Ci na uzyskanie szczupłej sylwetki. Ja polecam Ci dietę 1000 kalorii. Pozwala ona na pozbycie się kilku kilogramów w dosyć umiarkowanym tempie. Zazwyczaj chudnie się około dwa kilo w ciągu miesiąca. Dieta ta wymaga nieco wytrwałości i systematyczności, by uzyskać zadowalające rezultaty. Jest to dieta dobrze zbilansowana, która pozwala na utratę wagi bez uszczerbku dla zdrowia. Można ją stosować nawet kilka miesięcy. Więcej na temat tej diety znajdziesz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/02/21/jedz-i-chudnij-bez-szkody-dla-swego-zdrowia/ Powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest duża szansa, 2 kilogramy na miesiąc to całkiem zdrowo. Tylko bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie, warto się też zainteresować jakimś suplementem, wtedy można ten proces zintensyfikować i wycisnąć z odchudzania maksimum :D. Diety nie polecam, jest tego tyle w necie, książkach poradnikach, że ciężko coś znaleźć, co by każdemu odpowiadało. Ja preferuje dietę opartą na białku i węglowodanach złożonych pochodzących głównie z ryżu, ale do niczego nie namawiam. Co do treningu to mogę się szerzej wypowiedzieć, przede wszystkim aeroby, warto się wybrać do fitness clubu np. na spinning, bardzo dobry spalacz tłuszczu, ale można też wszystko w domu lub w okolicy (bieganie, skakanka, worek bokserski, rower - ale po zróżnicowanym terenie). Co do suplementacji to wybór jest naprawdę duży, ciężko się w nim połapać, dlatego coś doradzę. Niektórzy preferują spalacz tłuszczu, inni białko, można też to połączyć razem. Jeśli chodzi o spalacz to polecałbym ripped freak (119 złotych na hellhound.pl), hybrydowy spalacz tłuszczu, bardzo zwiększający efektywność treningu. Tańszy, a o podobnym działaniu będzie np. Super Cuts, kosztuje 60 złotych, też działa skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×