Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonapetitkaaaa

Faceci na portalach randkowych - dlaczego nie piszecie tylko oglądacie ???

Polecane posty

Gość bonapetitkaaaa

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego mnóstwo ciekawych facetów nie ma odwagi napisać do kobiety, choćby krótkiej wiadomości. Dlaczego tylko oglądacie, czego się boicie ? Mam mnóstwo przykładów, gdy facet z ciekawym profilem, opisem tylko ogląda mój profil, a tak chciałabym żeby napisał cokolwiek. Natomiast Ci co piszą to szkoda słów. Cwaniaczki, playboye i stare dziady. Mężczyźni trochę odwagi. My nie gryziemy, a to do Was należy pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie samo pytanie - czemu sama nie potrafisz napisac do przystojnego faceta ? strach cie paralizuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololololololol
Noxelia, serio? Taki paszczur, kto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i i i i i i i i i
autorko, bo nie są zainteresowani tobą po obejrzeniu twojego profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wnioskujesz iż to z powodu strachu nie piszą do Ciebie, może są zwyczajnie niezainteresowani kontaktem, może chcą tylko sobie pooglądać, albo nie są Tobą zainteresowani, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___26
Ja bym do Ciebie napisał ale nie mam profilu na żadnym portalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozrywkowyyyyyyyy
Ja też mogę napisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska zacznij sama pisac i zainteresuj kobos soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahajjajaja
syndrom niedojebanej księzniczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444444444343
Nie rozumiem niestety pytania. Muszą jakoś zobaczyć zdjęcie, prawda? Więc wchodzą, oglądają. Skoro nie piszą to znaczy że NIE SĄ TOBĄ ZAINTERESOWANI. Jakby byli - NA PEWNO BY JAKOŚ DALI ZNAK, chociażby puścili Oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bosz
hehe laska wez sie nie osmieszaj :P nie pisza do ciebie bo nie są zainteresowani po obejrzeniu profilu i w ogole co to znaczy "pierwszy krok nalezy do was" ? ksiezniczka kurwa jestes czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahajjajaja
czasy juz dawno sie zmienilly , jesli podoba ci sie facet to pisz pierwsza :) to taki problem ? Korona ci z glowy nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kutaszajec
nie wierze, ze do tego czegos zwanego noxelia odezwal sie chlop ponizej 50 roku zycia i byl bez wasow i swetra na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaryzykuj i napisz sama do mężczyzn - może się tobie uda dostać odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mają ochoty do Ciebie pisać? Popatrzyć można sobie na każdą, albo dlatego, że w rekomendowanych wyszła, ale to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie to kazdy tylko przeglada fotki - taki ranking fotografii , jak wyglada jak bimbo i wiecej ciala pokaze tym wiecej kolesi do takich napisze....zalosne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala malowana malowana lala
poprostu nie sa zainteresowani.... takiej opcji nie biezesz pod uwage? http://showup.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala malowana malowana lala
nie od dzis tez wiadomo ze czlowiekiem przy wyborze partnera ieuja instynkty... wiec co w tym dziwnego ze te ktore odslonia wiecej wzbudzaja wieksze zainteresowanie? Dlaczego 15-stolatki lubią "pokazywac"? To naturalne!!! Tak bylo i tak byc powinno - nature chceie oszukac? http://showup.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a ja zadam inne pytanie, dlaczego laski nie odpisują na propozycję kontaktu? nawet jak nie jest zainteresowana, to kultura wymaga odpisać:P, księżniczki jego mać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masa jest ksiezniczek ktorym sie wydaje ze moga miec kazdego przebieraja w nich a potem rycza ze je ktos wyruchal i zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupie podejrzenia:P.Tylko kretynki posądzaja kogoś o to że nie piszę że strachu:P.Ja na sympatii nigdy nie wysłałem wiadomości:P.No i jełopy napiszcie teraz dlaczego:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84w
Autorko pokaż swoj profil randkowy to powiem Ci czemu nie pisali. Ja osobiście nie korzystam z tego typu portali,bo kiedyś ostro się sparzyłem.Na zdjęciu wyglądała normalnie a na spotkanie przyszedł kaszalot 120kg z wymaganiami księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6767
A ja wiem o co chodzi autorce tematu. Też mnie to irytuje. Zakłada taki jeden z drugim profil na portalu randkowym, pisze że jest taki i siaki, ulala i w ogóle, a pod spodem: chcesz mnie poznać, napisz! O matko i córko, ja mam kontakt nawiązywać??? Ja mam go na lody zapraszać? Stawiać, buzię serwetką wycierać? A potem jeszcze płaszczyk podać i krzesło zasunąć? Mnóstwo takich chłopców spotkałam. Teraz faceci chcą równouprawnienia. Każdy płaci po połowie na pierwszej w życiu randce, w drzwiach Cię nie przepuści, a w łóżku położy się i loda mu zrób, a potem przeleć na amazonkę. Bo on zmęczony. Raaaaaany. Gdzie Ci mężczyźni? Wycwanili się ostatnio i tyle. I na podryw czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizoginistycznynArcyzYebaka
...a co ..literat jestem....dÓpczyć chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z randki korzystają
oboje sięc czemu facet ma tylko płacić? tak samo seks - bawią się oboje więc oboje muszą coś robić a nie tylko facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola6767 ->Teraz faceci chcą równouprawnienia. A zastanawiałaś się skąd im się to wzięło? Może zbyt nachalne akcje feministek i wzięli sobie za bardzo do serca... Albo ich ktoś opierniczył za przepuszczanie w drzwiach. Mój znajomy pracuje jako handlowiec i coś miłego powiedział klientce w związku z 8marca i wyleciał na kopach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssa
Kobiety chciały równouprawnienia, ale teraz im źle. Bo się okazało, że to nie tylko przywileje. I już jest źle, bo taki jeden z drugim ośmielają się nie napisać pierwsi do księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla6767
Ja tam nie płaczę, że facet do mnie nie napisał na portalu randkowym. Nie chce, niech nie pisze, jego strata. Ja faceta podrywać NIE ZAMIERZAM. Instynkty łowieckie całkowicie zanikły w tych metroseksualnych chłopaczkach, słowo daję. Znam takiego w realu. Niebrzydki, ale sam. Dlaczego? Bo on kawy dziewczynie nie zaproponuje. Mówi: on dziewczyny nie szuka, sama się znajdzie. Jaaaasne. Stąd wypływa nauka: chcesz mieć wartościową, szanującą się dziewczynę, wysil się. Skrobnij trzy słowa, korona Ci z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don LOCO
Przystojni nie piszą do Ciebie bo piszą do atrakcyjnych dziewczyn. Wiem, że każda z was jest super sexbombą (głównie same tak o sobie myslicie) ale atrakcyjny facet, który cieszy się powodzeniem na portalach randkowych ma wybór sposród setek ładniejszych i z ciekawszym opisem. Ja np. jestem w miarę przystojny a do tego wysportowany...nie wyobrażam sobie marnować czasu na otyłe, zapuszczone, brzydkie, niewykształcone, wydziargane, okolczykowane, wulgarne,samotne matki i porzucone kochanki, bez opisu lub depresyjnym opisem . My fajne chłopaki mamy wybór i z niego korzystamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×